Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

salutare oameni buni. voi scrie cateva randuri despre aceasta fata. am fost la ea avand chef de ceva nou. am sunat pe la 9.30 dimineatza m a primit fiind libera. locatie brotecei, m am chinuit sa gasesc loc de parcare fiind 1 martie :) am mers ceva pe jos, m a ghidat frumos catre locatie. am stat cateva minute de vorba apoi s a bagat la dus fiind pe fuga nu am stat prea mult la taclale cu toate ca mi as fi dorit asta deoarece parea comunicativa. am ales doar un oral . frumos executat cu atentie . m am spalat si am plecat. 

 

note:

apartament: saracacios 6

fata: 8

baie: 7 primit prosop

halat : 100 ron + 10 lei durex . m a rugat sa ii cumpar de la farmacie. nu i am mai luat banii chiar daca a insistat. 

de revenit : poate...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

salutare oameni buni. voi scrie cateva randuri despre aceasta fata. am fost la ea avand chef de ceva nou. am sunat pe la 9.30 dimineatza m a primit fiind libera. locatie brotecei, m am chinuit sa gasesc loc de parcare fiind 1 martie :) am mers ceva pe jos, m a ghidat frumos catre locatie. am stat cateva minute de vorba apoi s a bagat la dus fiind pe fuga nu am stat prea mult la taclale cu toate ca mi as fi dorit asta deoarece parea comunicativa. am ales doar un oral . frumos executat cu atentie . m am spalat si am plecat.

 

note:

apartament: saracacios 6

fata: 8

baie: 7 primit prosop

halat : 100 ron + 10 lei durex . m a rugat sa ii cumpar de la farmacie. nu i am mai luat banii chiar daca a insistat.

de revenit : poate...

Schimba acel "poate " de la final cu o programare când ai mai multicel timp la dispoziție decât ieri și promit ca nu ai sa mai remarci lipsurile de prin locație!

Multumesc ptr vizita, timp și recenzia acordate!

 

Zi frumoasa tuturor, cu spor în toate!

 

L.E. Începând de astăzi pana la sfârșitul săptămânii, mă puteți găsi de la ora 09.00 pana la ora 21.00. Însă am rugămintea mare, ca in în cazul unei vizite în a doua parte a dupa-amiezii dacă programul va permite ,sa faceți programarea cât mai devreme posibil. Astfel,îmi dati mie posibilitatea de a-mi aranja ziua de asa maniera încât sa fiu tot "fresh " și plina de energie și la ora 20.00,de exemplu. În caz contar- dacă programarea nu va fi făcută cu ceva timp înainte, va rog sa nu luați personal un eventual refuz. Și nu voi refuza ca,vezi-doamne-am eu pielea adracu' pe mine,ci va fi un refuz bazat pe oboseala acumulata pe durata zilei.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neatza tuturor! Și astăzi voi fi la birou pana în jurul orei 21.00. Zi minunată sa aveți, ;cu spor în toate!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

madalina69 facem si aici albie de porcusori sau ne vedem de treaba noastra?!

Pai tu asta cauti

Ca esti frustrat cand vezi femei si iti amintesti de cat de inutil esti

Stiu ca esti suparat pe larisa,ca de aia ai injurat-o si pe topicul lui pysy

Iesti doar un prost frustrat

:))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Asa cum a anuntat , Larissa nu are acces la internet tot timpul ,asa ca eu sunt legatura ei cu realitatea.

Maine e disponibila incepand cu ora 9 30. 

Tr galben sun.o la 9! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neataaaaaaaaa lume!

Scurta recapitulare:

Sunt o femeie de 31 de ani, înaltă (1,74) , slim (58 kg ), naturala din cap în picioare și îmi ofer compania contra cost. Bănuții pe care îi pretind 100 ron pentru o jumătate de ora,respectiv 150 ron pemtru o ora) sunt pentru timpul pe care fiecare dintre voi alege sa îl petreacă în locația mea. Acest timp plătit de voi începe și se sfârșește în ușă dormitorului. Ca eu obișnuiesc sa stau un pic la taclale anterior acțiunii , acela este timpul meu și nu am pretenția sa plătiți voi pentru el. După terminarea acțiunii, dacă EU te invit sa iei loc sa mai stăm la o tigara/o apa/un suc, de asemenea este timp meu. În dormitor , exceptând FK și ANAL , orice este posibil, vreau ca fiecare dintre voi sa înțeleagă ca nu exista NU FACE AIA, poate doar,în unele cazuri, apare câte un ,Mai încet , mai tare,mai sus,mai jos " pana ajungem la "ooo, daaaa, așa! "

 

Programul meu este 09.00-20.00 , însă dacă vrei o programare după ora 16.00, prefer sa mă suni din cursul diminetii, altfel e foarte posibil sa te refuz.

 

Locația este în Tomis3, vis-a-vis de Piață Brotacei.

 

Zi grozava sa aveți, cu spor în toate!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

bravo fatooo!

ce e al tau e al tau! nu se putea o expunere mai clara de atat! daca si alte fete ar urma modelul tau, macar in exprimare nu mai zic si in servicii...heheee... dar ele prefera sa spuna sex total in afara de anal! :)

 

 

p.s. La multi ani! ;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

bravo fatooo!

ce e al tau e al tau! nu se putea o expunere mai clara de atat! daca si alte fete ar urma modelul tau, macar in exprimare nu mai zic si in servicii...heheee... dar ele prefera sa spuna sex total in afara de anal! :)

 

 

p.s. La multi ani! ;)

Codule dar azi ziua asta speciala nu sarbatoresti nimic?
Link spre comentariu

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

esti o nesi...mi-ai provocat o erectie doar citind mesajul.

 

La multi ani, sanatate si succese pe viitor. pup

Asta cu"ti-am provocat o erectie" nu e concludenta, și o imagine dintr-o revista poate face același lucru ! Important e cum se "lucrează și rezolvă " erectia! Și, din punctul ăsta de vedere am muuuulte posibile variante! :)

 

Disponibilă pana la ora 20.00, s-aveți spor !

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...