Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Oras:Insula de Smarald
  • Oras:Insula de Smarald

bah eu nul inteleg pe ala cu muscatu.....saliva ta sub pielea ei.....e o chestie care poate genera mai multe probleme....chiar si pt noi .....ca na...daca e sifilitic saracu.....poate d-aia simte nevoia de romantism si alte chestii poate n-a mai experimentat asta de ani buni....tre sa facem cumva sa-l intelegem.....dar daca mergea el la o muie si curva il musca de pula.......pe cine criticam noi? pe el ca i-a dat fetei vreo boala sau pe ea ca a facut gestu?

Relax man. N-a fost muscatura din aia cu colti infipti in piele, ca altfel o scotea din circuit cateva zile. Nu te speria. Larisa doar a punctat ce o deranjeaza si asta e in lucru demn de toata aprecierea.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

in fine....am mers la ''zdreandta '' asta mica vineri......deci intri mai repede in audienta la Fagadau decat la ea....am sunat ...uitasem ca e aia de la top cu oralu smecher...am zis cas la prima vizita....cand m-a directionat ma intrebam ma ce plm....s-a mutat alta larisa in locu lu larisa.....ce-ar mai fii....ajung acolo ....ne dam seama de la usa ca ne cunoastem ....si dupa o vorba trecem in actiune.....n-ai frate ce comenta o ia pe toata ingat can filme de zici ca ai gresit nevasta.....iti dai seama ca mereu iti vine senzatia si tie sa o musti de sfarcurile alea[care sta mereu mai tari ca pula] da te abtii naibii [probabil asta e treapta de la copil la om matur] ....si m-a futut larisa vreo juma de ora de imi ajunsese sperma in capu pulii da nu imi dadeam drumu.....si uite asa mi se invinetise esti nebun....dupa o tigara am trecut la treaba....si am finalizat dupa vreo ora cred ca am umplut balonu si am ramas ca la dentist....cu banii luati si cu dureri.....ei nu am ce sa-i reprosez ....probabil din tendinta mea de a prelungi momentu cat mai mult mi s-a setat ceva psihic....dar nicidecum nu o scoteam cand imi venea sau ceva de genu.....n-ai mah ce-i reprosa isi face treaba ''pe sistem''' 10 pe linie.......eu unu o sa mai merg....

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

da ce plm o avea apartamentu ala fata mea, ca se ard becurile mai rau decat va ardeti voi sa mor :)) ala din baie mai merge ?

Lasa Larissa, ca si fara becuri e misto, e mai intim asa in ...cu lumina obscura. Mai intim, mai adolescentin.

Asa a zis nenea electricianu ...? cas unt varfuri de tensiune. Cred ca vrea a te viziteze ...ceva mai des , sa isi dea de treaba.

Masina de spalat merge, TV ...? Cred ca doar becurile sunt problema. Daca sunt luate de la vecini (a se citi China mall), sunt panarame, te asigur.

Ia unele mai bunicele, si treaba se va rezolva ...garantat. Sa vin sa ti le montez ...???

:kiss3

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

1 Iunie! :) Eu ador ziua asta si pentru mine e la fel de importanta ca si Craciunul! Ma gasiti doar pana la 12.30!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna dimineataaaaaaaaa! A VENIT VARAAAAAAAA! Ce-mi placeeeee! Sa fie soare si lumina si buna-dispozitie! Si sa ne bucuram de ele!

Disponibila pana la 15

30.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Salutare, preturile sunt cele de la prima pagina? Multumesc

Nu , pretul este de 150 ron pentru o ora.

 

Tip- Citeste mereu ULTIMELE pagini ale thread'urilor , primele au destula vechime in general!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neatza!

Disponibila si azi!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Daca nu scriam ....tu ce ai fi postat? Ca de emoticon d'ala cu slaping si "bla-bla-bla" ai cam facut abuz deja!

:D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Daca nu scriam ....tu ce ai fi postat? Ca de emoticon d'ala cu slaping si "bla-bla-bla" ai cam facut abuz deja!

:D

hahahahahah..nu stiu ce as fii postat, probabil asteptam sa scrie un coleg ceva de tine si atunci sigur gaseam ceva de comentat =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ai lov iu la fel de mult!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Pam-pam! Va trimit virtual cate un pic din energia si vioiciunea mea ! Ca sa incepem saptamana in forta.

La birou ma gasiti pana la ora 16.00.

 

PS- Cine vrea o pisica ? E draguta si jucausa, are oarece tulburari de comportament( ca a stat cu mine o luna jumate), dar se poate remedia! Serios vorbesc, a fost matza mea,nu o mai pot tine, mi-e mila sa o dau pe strada pur si simplu! E puiut, f curata, e mascul dar il cheama NarcisA! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator allview1
Reputație: 0

1. Sorinu zice : "bla bla bla"

2. Știm ca ai pisicuța curată

3. Cât e halatul pentru serviciul asta si da-ne mai multe detalii. Cum adică sa-ti luam pisicuța... adică outcall!?

4. E shemale!?

5. =))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

:-D :-D :-D

Sorinu' e mai allview decat tine!

Nu, mah, e matza adevarata , saracuta si e homeless ! Si e un "el", dar tanti de la petshop m-a pacalit ca e o "ea" si pana sa aflu in urma cu vreo 2 zile ca e mascul, se obisnuise deja cu "Narcisa". Saracul, iti dai seama ca il traumatizez ireversibil daca afla ca de fapt e baietel, in ciuda pampoanelor si funditelor cu care l-am tot impopotonat cat l-am avut?

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...