Sari la conținut

Vagaboanda vietii mele...


Postări Recomandate

  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

eventual să poarte un maieu plin de sare de subraț =))))

dacă nu are, dă-i tu unul =)) =)))

te-am raportat si da-mi voie sa iti explic ca esti penibil de trist odata ce o fata iti spune ca nu te gaseste atragator

sper sa iti iei un warn sa te potolesti

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

     Port si chiloti,ca sa nu racesc la pasarica. Nu am nimic de oferit gratis. Labagiii ca tine,nu trebuie sa ma murdareasca prea mult,nici cu privirea.

 

 

chiar ma gandeam daca o sa percepi ironia, da la cat te duce capu' adica putin spre deloc ,  normal ca n-ai inteles ...sa-ti pui alarma sa sune , ca poate reusesti azi si-ti iei pastilele.

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

vad ca stii si pretul si cum se utilizeaza, mai spune-mi noutati ca azi sunt receptiv

 

   Eu nu folosesc,fiindca am parul lung.

 

  Zici ca s-au spart conductele de canalizare ale Bucurestiului,pe topicul Sorinei.

 

  Scoate-ti sapca aia soioasa de pe cap,cand vorbesti cu mine ! Sau ti s-a lipit de parul ala imbacsit ?

post-84499-0-14141500-1464417581_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

     Port si chiloti,ca sa nu racesc la pasarica. Nu am nimic de oferit gratis. Labagiii ca tine,nu trebuie sa ma murdareasca prea mult,nici cu privirea.

 

esti proasta ?

nu ti-a cerut nimeni nimik , doar sa dispari cu chiloti si poseta cu tot

Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

   Eu nu folosesc,fiindca am parul lung.

 

  Zici ca s-au spart conductele de canalizare ale Bucurestiului,pe topicul Sorinei.

 

  Scoate-ti sapca aia soioasa de pe cap,cand vorbesti cu mine ! Sau ti s-a lipit de parul ala imbacsit ?

ala-i pestele tau?

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

te-am raportat si da-mi voie sa iti explic ca esti penibil de trist odata ce o fata iti spune ca nu te gaseste atragator

sper sa iti iei un warn sa te potolesti

Pârâcioasa....pârâcioasa....=))

  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

chiar ma gandeam daca o sa percepi ironia, da la cat te duce capu' adica putin spre deloc ,  normal ca n-ai inteles ...sa-ti pui alarma sa sune , ca poate reusesti azi si-ti iei pastilele.

 

   Am inteles unde vrei sa bati,nu prea departe,insa nu imi intelegi tu raspunsurile,ca sunt la cativa ani lumina inaintea mintii tale.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

esti proasta ?

nu ti-a cerut nimeni nimik , doar sa dispari cu chiloti si poseta cu tot

 

  Dar dispari tu,da-te-n papucii mei,ca nu este nevoie de o infectie ca tine aici ! Nu mai face tu pe arbitrul ! Ia uite cine s-a gasit sa imi restranga mie drepturile !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

  Dar dispari tu,da-te-n papucii mei,ca nu este nevoie de o infectie ca tine aici !

 

ai inceput cu jignirile mataloago ?

io zic sa te potolesti , te-ai facut destul de ras cu toate elucubratiile astea , fa ce stii mai bine suge pula si ciocu mic.

te chemam noi cand e nevoie

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

ai inceput cu jignirile mataloago ?

io zic sa te potolesti , te-ai facut destul de ras cu toate elucubratiile astea , fa ce stii mai bine suge pula si ciocu mic.

te chemam noi cand e nevoie

 

 

   Daca nu ai fi maidanez,te-ai opri din latrat. Dar acum incepi sa arati si coltii si sa musti. Javra ! Iti aperi teritoriul pisat tot si insemnat de maidanezi ca tine. Da-ti-o dracu de pula,ca nu are nici un merit,nu ti-o mai vantura degeaba ! Mai bine taie-ti-o,sa nu procreezi,ca sunt suficiente jivine inapoiate in tara asta,ne mananca pe toti cainii,maidanezii,nu ii mai putem stopa !

 

  Ati invatat toti aceleasi replici,expresii stereotipe,pe care le dati mai departe,din gura in gura,din tata in fiu,crezandu-va grozavi. Niste muisti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

   Daca nu ai fi maidanez,te-ai opri din latrat. Dar acum incepi sa arati si coltii si sa musti. Javra ! Iti aperi teritoriul pisat tot si insemnat de maidanezi ca tine. Da-ti-o dracu de pula,ca nu are nici un merit,nu ti-o mai vantura degeaba ! Mai bine taie-ti-o,sa nu procreezi,ca sunt suficiente jivine inapoiate in tara asta,ne mananca pe toti cainii,maidanezii,nu ii mai putem stopa !

fara pula tu n-ai nici o valoare

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

esti proasta ?

nu ti-a cerut nimeni nimik , doar sa dispari cu chiloti si poseta cu tot

 

  Daca vrei sa fii cu adevarat de ajutor amicilor tai,suge-le pula,pe rand,din prietenie,tovarasie,ca sa se calmeze,ca eu i-am refuzat !  Sa ti-o suga si ei tie,ca sa te calmezi si tu !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

  Daca vrei sa fii cu adevarat de ajutor amicilor tai,suge-le pula,pe rand,din prietenie,tovarasie,ca sa se calmeze,ca eu i-am refuzat !  Sa ti-o suga si ei tie,ca sa te calmezi si tu !

corect semantic e suge-le pulele

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

chiar ma gandeam daca o sa percepi ironia, da la cat te duce capu' adica putin spre deloc ,  normal ca n-ai inteles ...sa-ti pui alarma sa sune , ca poate reusesti azi si-ti iei pastilele.

 

 

   Hai,nu te mai chinui sa scaperi batul de chibrit,ca nu se aprinde,este expirat !

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Aaașaaaa... pop-corn am, bere am ...  :laugh2

 

  Hai sa facem un gratar ! Mai excitant ar fi sa punem pe el un pui belit si rascracarat,decat sa te benoclezi la tampeniile de copii retardati,ale astora.

Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

   Domnule Goe,trebuie sa mai iei  niste meditatii !

http://citatemaxime.ro/wp-content/uploads/Priveste-ma-in-ochi-si-spune-mi-recunoaste-mi-ca-intotdeauna-m-ai-iubit-doar-din-mila.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

  Hai sa facem un gratar ! Mai excitant ar fi sa punem pe el un pui belit si rascracarat,decat sa te benoclezi la tampeniile de copii retardati,ale astora.

cand ma gandesc la tine mi se zbate pleoapa stanga

Link spre comentariu

Stiu ca ziceam eu ceva,candva,de pakistanezi,moldoveni,Great Britain...doar nu ai facut referire la mine,oare? :)...nu de alta,dar prefer sa nu fiu comparat cu Cornel(care fute printese cu batic :) ).

Deja ai devenit diamant oricum,iti place stralucirea si sa fii in lumina reflectoarelor,eu am crezut ca doar sesizezi,my bad! :)

Te-am ginit mai bine acum,esti exact ca picon la 30 si ceva de ani,si nu te caca pe tine ca nu e asa. :)

Sa le sugi pula la moldoveni,atat celor din tara,cat si celor de peste prut,si sa le-o sugi si celor din ucraina,daca tot sugi... :)

 

Daca iese Great Britain din UE, mi-am promis ca nu voi mai posta pe nimfomane.com

 

:)

 

Picon la 30 de ani si ceva...Ce efort de imaginație!...Plete-n vant si basini in salopeta.

:)

 

Pe urma a inceput Nastase cu arogantele lui, cu Camus si parchet din China, de s-au francofonizat toate ciorile din Bucuresti.

 

Sarmale cu pasat stii sa gatesti?

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

cand ma gandesc la tine mi se zbate pleoapa stanga

 

   Ha ha ha ! Da,replica asta este haioasa. Ce sa zic...inseamna ca ai temeri ascunse.Incearca o terapie la psiholog !

  • Like 1
Link spre comentariu

Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

  Hai sa facem un gratar ! Mai excitant ar fi sa punem pe el un pui belit si rascracarat,decat sa te benoclezi la tampeniile de copii retardati,ale astora.

Neeeee... răscrăcărat și pus la cuptor, cu cartofi noi! Să se facă pielea aia cu colesterol crocantă. Și mujdei de usturoi. Udat cu vin de buturugă. Aaaa... și o mămăliguță.  ;)

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...