Sari la conținut

Vagaboanda vietii mele...


Postări Recomandate

  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Toata viata mea voi merge la scoala, nimic si nimeni nu ma va opri sa ma dezvolt. Nu ma voi opri la un master...voi ajunge, pe 2 fronturi, acolo unde euglenele nici nu-si pot imagina...dar de unde sa stie ei?!?!

Pana acum ai fost "ocupata" cu/de pula si nu ai avut timp de scoala =)) Stai linistita ca nu este vina ta ca esti mai prostuta....bine ca ti-ai "revenit" ...probabil de la "brebenel" ....ce poate face pula din femeie! =))

Cata "inteligenta" =)) sa faci scoala la 40 de ani =))....e de laudat =))

Numai "fraierii" fac scoala la timp =)) (dupa mintea ta). Vai de pula mea =))

 

PS: Sorino, asai ca te crezi un model de urmat? =)) sper sa nu iti inveti copii sa faca, ca tine.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:graveyard
  • Oras:graveyard

cat de ipocrita e individa asta. ma ingretoseaza cand o vad postand. auzi euglene...cine a supt pula si s-a vandut pentru a avea o zeama (sloboz) calda (cald) in stomac?

Trebuia sa apari tu pe aici. Cum plm zici de 3 andrei, un nume care rezoneaza atat de frumos pentru mine, si in spatele acestui nume se ascunde un.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Link spre comentariu
  • Oras:graveyard
  • Oras:graveyard

Deci a fost vocatie sa se vanda pe o legatura de leustean...Si o mai spune si-n gura mare.

 

Unii oameni chiar nu au pic de demnitate.Viata lor e ca-n bancul ala cu sexul oral si muia....

:)

Ce ti-as mai spune eu. Imi e teama sa nu fiu banat. Am facut o tampenie mare ieri si ma mir ca am doar o avertizare. Buzz, not an escuse!

Link spre comentariu

Ce ti-as mai spune eu. Imi e teama sa nu fiu banat. Am facut o tampenie mare ieri si ma mir ca am doar o avertizare. Buzz, not an escuse!

Nu te sfii, spune.

Nu iau nimic personal si nici nu am sa fac bravada de faptul ca am reusit sa te enervez.

Si am sa-l rog pe sarmalagiu sa abata asupra mea o eventuala banare.

E nevoie de tine pe aici.

Eu sunt expendable.

:)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

pizdoaso cand te.ai inscris pe forum te injura si jignea euglena tot timpul. ai uitat?

Sorina este si va ramane o femeie care a spus mereu adevarul si lucrurilor pe nume!

 Nici eu nu aveam cea mai potrivita atitudine la inceput    :(

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sorina este si va ramane o femeie care a spus mereu adevarul si lucrurilor pe nume!

Nici eu nu aveam cea mai potrivita atitudine la inceput :(

poti spune lucrurilor pe nume si folosind un limbaj civilizat iar nu unul de mahala, mitocanesc. luati lectii de la tanchist. chiar si de la miskin. tanchisul a redus la tacere jmekerii forumului prin cateva cuvinte, fara sa jigneasca. i.a facut pe pacalici din vorbe

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sorina este si va ramane o femeie care a spus mereu adevarul si lucrurilor pe nume!

Nici eu nu aveam cea mai potrivita atitudine la inceput :(

poti spune lucrurilor pe nume si folosind un limbaj civilizat iar nu unul de mahala, mitocanesc. luati lectii de la tanchist. chiar si de la miskin. tanchisul a redus la tacere jmekerii forumului prin cateva cuvinte, fara sa jigneasca. i.a facut pe pacalici din vorbe

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

poti spune lucrurilor pe nume si folosind un limbaj civilizat iar nu unul de mahala, mitocanesc. luati lectii de la tanchist. chiar si de la miskin. tanchisul a redus la tacere jmekerii forumului prin cateva cuvinte, fara sa jigneasca. i.a facut pe pacalici din vorbe

De userul worldofranks nu se leagă nimeni din alte motive, nu datorita elocvenței cu care își compune discursul...

 

Oare nu observi că nu te bagă nimeni în seamă...?

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:graveyard
  • Oras:graveyard

Nu te sfii, spune.

Nu iau nimic personal si nici nu am sa fac bravada de faptul ca am reusit sa te enervez.

Si am sa-l rog pe sarmalagiu sa abata asupra mea o eventuala banare.

E nevoie de tine pe aici.

Eu sunt expendable.

:)

Tie nu-ti zic nimic. Mult noroc in Mosul, stii ce zic. Ai mare curaj. Eu nu m-as mai duce acolo nici mort. Am reusit sa ma enervez rau de tot pe romanasii nostri in acea baza militara americana. Fii atent, deci un conational de-al nostru a reusit sa-l enerveze in ultimul hal pe un soldat american. Ala era cu nervii la pamant , pt. ca i-a murit un prieten intr-un atentat. Pulete al nostru il tot sacaia: Hey man, how you doing man? I-am zis la pulete: Du-te la bucatarie, vezi ca te asteapta acolo, vase de spalat, cartofi de curat. Am aplanat situatia. In alta ordine de idei, dragii nostrii s-au facut de tot cacatul. Americanii, in generozitatea lor, ne-au oferit o lada frigorifica mare, ne-au invitat pe toti (eram acolo din toate natiile pamantului) sa luam de toate pt. toti. Fiecare, lua cat ii trebuia, o bucatica. Romanasii nostri dragi, veneau cu sacul si isi umpleau sarsanalele pana la refuz. Baietasii americanosi, au pus un lant, mare si gros, cu un lacat impresionant. Au spus, tare si raspicat, In afara de romani, toata lumea are voie sa se serveasca la discretie. Pe de o parte imi e rusine ca sunt roman. Pe de alta parte sunt mandru ca sunt roman.

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...