Sari la conținut

[Recomandare] Delia Piata Progresu 0725.668.699


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Zic sa facem un up la postare ca sa.l vada toata lumea.

Servicii: oral, normal, masaj, cunnilingus( piercing in zona intima), 69, preludiu,fk, palme usoare peste fund:) nu fac fin orala si nici anal.

 

Locatia pe Soseaua Giurgiului in apropierea restaurantului Mirador.

Pt programari ma poti contacta pe watsap 0032.475.24.16.28 sau pe tel 0725.668.699. Daca nu raspund inseamna ca sunt ocupata si imi poti lasa un msj in care te rog sa mi specifici ora pana la care poti fii deranjat. In cazul in care nu vad ora nu o sa raspund la msj.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Cum ma "iti vine randul". Si eu care credeam ca tu intri in fatza.Chiar voiam sa te rog sa vorbesti tu cu ea sa mi dea si mie un loc mai in fatza :(

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Zic sa fiu putin nesimtita 😂😂"dl. X" cu nr 0731.***.944 tin sa te anunt public pe topicul meu ca ai intrat in lista neagra...de ce? Pt ca ai dat dovada de lipsa de respect!!!!! Da nu'i bai prietenas ca esti top pe black list😂😂

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

<p>

Zic sa facem un up la postare ca sa.l vada toata lumea. Servicii: oral, normal, masaj, cunnilingus( piercing in zona intima), 69, preludiu,fk, palme usoare peste fund:) nu fac fin orala si nici anal. Locatia pe Soseaua Giurgiului in apropierea restaurantului Mirador. Pt programari ma poti contacta pe watsap 0032.475.24.16.28 sau pe tel 0725.668.699. Daca nu raspund inseamna ca sunt ocupata si imi poti lasa un msj in care te rog sa mi specifici ora pana la care poti fii deranjat. In cazul in care nu vad ora nu o sa raspund la msj.

</p>

<p> </p>

<p>bv pt. Update</p>

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Tendoi fa prezenta la mine pe watsap. Hai repejor!!!!

razi :))))

 

 

n am telefonul la mine...cum ajung in masina iti raspund.

 

 

PS. m ai ratat ieri ai azi...cum s ar spune :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...