Sari la conținut

[Recomandare] Delia Piata Progresu 0725.668.699


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Da. E aglomerat. Vrei un loc?? :)

Desigur ...pe cand  masa si dansul ?  :hmmm

 

Mai fa cateva postari , sa ai Pm   si discutam acolo  sau ....sa te sun ?

  • Like 11
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Full toata sapt.

cum ar veni : s a inchis casa :))

 

bilete doar la bisnitari :)))

 

 

Am sase programari saptamana asta.Le dau cu 250...una....cine este interesat sa ma sune sa discutam. :)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

cum ar veni : s a inchis casa :))

bilete doar la bisnitari :)))

Am sase programari saptamana asta.Le dau cu 250...una....cine este interesat sa ma sune sa discutam. :)

Tendoi vezi ca te penalizez:))
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Stai cuminte :)))

 

Pana pe 23 decembrie iti trece :)

 

ai prins locuri la peluza ?

 

pe mine m-a bagat la tribuna intai ...ca am dat spaga :)

  • Like 11
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

după multe așteptări ca sa zic asa 🤣🤣 am ajuns la delia programare încă de săptămâna trecută sincer chiar a trecut greu saptamana 😂 ajuns astăzi la ora 20 bine este irelevant da nah am ajuns la ea ascunsă după usa

odată ajuns am facut cunostinta cu delia chiar arata ffff bine deci parca ne cunosteam de-o viata .

A început cu un sex oral protejat pot sa zic ca a fost ffff bine după care am schimbat câteva poziții și asta a fost ,mi-am tras sufletul cateva minute aviz tovarasilor e ffff lipicoasa mai avea putin si ma pupa 😆😆😆 nu imi place sa o lalai asa🤣🤣 pe scurt o fata ok cu care te simti foarte bine si care te face sa te simti la tine acasa si care are un corp de zeița pe viitor imi doresc sa repet sexperiență nu cu o ora ci cu 2 ore .ms pt companie .daca am facut greseli de ortografie scuze dar is pe fugă 😂😂

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

după multe așteptări ca sa zic asa am ajuns la delia programare încă de săptămâna trecută sincer chiar a trecut greu saptamana ajuns astăzi la ora 20 bine este irelevant da nah am ajuns la ea ascunsă după usa

odată ajuns am facut cunostinta cu delia chiar arata ffff bine deci parca ne cunosteam de-o viata .

A început cu un sex oral protejat pot sa zic ca a fost ffff bine după care am schimbat câteva poziții și asta a fost ,mi-am tras sufletul cateva minute aviz tovarasilor e ffff lipicoasa mai avea putin si ma pupa nu imi place sa o lalai asa pe scurt o fata ok cu care te simti foarte bine si care te face sa te simti la tine acasa si care are un corp de zeița pe viitor imi doresc sa repet sexperiență nu cu o ora ci cu 2 ore .ms pt companie .daca am facut greseli de ortografie scuze dar is pe fugă

Multumesc pt timpul acordat "micul gigant" :) ne revedem cu cea mai mare placere! Te pup si sa ai o seara placuta
  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu am avut timp sa fac o recenzie...pozele nu sunt ale ei !!dar fata este înaltă fund bombat sânii nici mari nici mici ...si la fata este drăguța!!!

Bunaaa!!Servicii: oral, normal, masaj, cunnilingus( piercing in zona intima)🙈🙈🙈, 69, preludiu,fk, palme usoare peste fund:)Locatia pe Soseaua Giurgiului in apropierea restaurantului Mirador.Pt programari ma poti contacta pe watsap 0032.475.24.16.28 sau pe tel 0725.668.699.Multumesc pt atentia acordata topicului meu! 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 

🤗🤗🤗ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...