Sari la conținut

Salon masaj erotic Karma - 0745520532


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut!A fost cineva cu fata cea nouă,Bianca? Cunoaște meserie? Merită încercată...?Am auzit că este frumușică!

Vrei sa înceapă un nou serial aici?

Imediat apare unul sa spuna ca a facut sex total cu ea si tot felul de chestii. Mai bine te duci tu sa te convingi personal. :))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Ai dreptate cățelul.dinamo că aici totul este posibil...!Voi merge pe la Bianca când voi fi pe acasă,dar eram curios ca cineva care a fost pe la ea să facă o recenzie,dar văd că nimeni nu spune nimic...!

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Buna! Am fost azi la salon era numai Bianca, e destul de frumusica ma invitata la dus dupa care a urmat un masaj de relaxare zicea ea, in care inafar de mangaiel nu am simtit nimica. a urmat incet sa ma atinga in zona intima si incearca sa faca body masaj, usor ne apropiem de adevar dar e departe ma pofteste sa ma intorc. Nimic extra, ba din contra, mecanic. Nu am reusit sa fac mare lucru, nu se saruta te lasa sa te joci cu pasarica, si atat, spre final ma lasat s-a gust clitorisul.

Note nu am pe ce sa dau, are de invatat ff mult, dar daca se straduie pote ca...

De revenit cred ca da, (lipsa de fete), si pt ca am fost pt prima data da de iasa ceva mai bun!

Preti 70 pt doamna 20 pt ea ca am cerut nud, si un pic de atentie sau cadou.

Succese maxime!!

Link spre comentariu

Și eu am vizitat o pe fata noua.Ca și performanță confirm spusele colegului.Imcerca sa fie drăguță.E de același nivel că restul fetelor din cate am citit.

De revenit ...Cred că o sa fac o pauza sa mai câștige ceva experiență.Poate apare alta fata între timp.

 

Ps.Puteti recomanda o fata/doamna care face masaj normal de calitate?

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Și eu am vizitat o pe fata noua.Ca și performanță confirm spusele colegului.Imcerca sa fie drăguță.E de același nivel că restul fetelor din cate am citit.

De revenit ...Cred că o sa fac o pauza sa mai câștige ceva experiență.Poate apare alta fata între timp.

 

Ps.Puteti recomanda o fata/doamna care face masaj normal de calitate?

Da la Brasov pe Cris.

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Bună seara! Mulțumesc colegilor pentru recenziile făcute după vizita... la noua d-soara...!Sper ca peste o lună când ajung acasă,o să mai prindă experiență și după ce am să-i fac o vizită...nu voi rămâne dezamăgit că și colegii care au vizitat-o...deja! Sănătate multă și experiențe... plăcute...!

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Pentru colegul Obsessed,masaj normal de relaxare făcut cu mult profesionalism găsești la Crina, caută anunțul ei pe loc!50 ședința de o oră! Tudor,zona Fortuna, la garsoniere!Relaxare maximă!

Link spre comentariu

  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Salut!Masaj Crina,tel.0749969787.In anunț specifică că face masaj de relaxare general dar fără masaj erotic sau tendințe erotice!Dar de obicei majoritatea maseuzelor care fac masaj de relaxare clasic, specifică în anunț că nu fac masaj cu conotații erotice,dar la cerere...pentru a te întoarce la ele îți masează și"soldatul..."! Oricum Crina știe să facă un masaj profesional de calitate și după ședința de masaj,te vei simți super relaxat,chiar dacă "îți va ignora soldatul..."! Să aveți spor în toate...!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...