Sari la conținut

ramsay...prostu/a pulii4you


Postări Recomandate

Vizitator stau de sase
Reputație: 0

asa ar putea bana pe jumate din forum inclusiv pe mine , sa.mi bag P..A :laugh2

ar trebui sa faca usere cu regim special. Injuri? Platesti! :))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

ar trebui sa faca usere cu regim special. Injuri? Platesti! :))

Eu vreau sa fiu moderator o zi! Motane cat ma costa? =))

 

PS: platesc bine, inchiriaza macar la ora =))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

Eu vreau sa fiu moderator o zi! Motane cat ma costa? =))

 

PS: platesc bine, inchiriaza macar la ora =))

dupa ce ai -5000 te face pisicuts administrator

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

dupa ce ai -5000 te face pisicuts administrator

Sunt pe drumul cel bun! Am doi agarici care i-am "angajat" sa faca asta. =))

 

PS: unde or' umbla...in poola mea de puturosi =))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Eu cred că deja totul a luat-o razna!  De la niște "înțepături" și caterinci inițial, s-a ajuns la mame, morți, copii etc. și acum la amenințări și șantaj. Că sunt reale sau doar cacealma, ele rămân și creează un precedent. Urmările dacă ele s-ar concretiza, nu ar atinge doar persoana vizată( poate grav, ci) și familia, adică fix motivul acțiunii acesteia (înjurăturile și referirile la familie). 

Consider că ar cam trebui să stăm strâmb și să judecăm drept, să fim mai raționali și mai calmi, să nu uităm că acesta e un loc de joacă și nu un câmp de luptă și să ne mai stopăm din impulsivitate, chiar dacă ea ar fi poate justificată. De la simple glume, conflictul poate escalada până la ce, iată, s-a ajuns. Nu îi iau partea lui Advanced, ci unui principiu. 

  • Like 8
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Eu cred că deja totul a luat-o razna! De la niște "înțepături" și caterinci inițial, s-a ajuns la mame, morți, copii etc. și acum la amenințări și șantaj. Că sunt reale sau doar cacealma, ele rămân și creează un precedent. Urmările dacă ele s-ar concretiza, nu ar atinge doar persoana vizată( poate grav, ci) și familia, adică fix motivul acțiunii acesteia (înjurăturile și referirile la familie).

Consider că ar cam trebui să stăm strâmb și să judecăm drept, să fim mai raționali și mai calmi, să nu uităm că acesta e un loc de joacă și nu un câmp de luptă și să ne mai stopăm din impulsivitate, chiar dacă ea ar fi poate justificată. De la simple glume, conflictul poate escalada până la ce, iată, s-a ajuns. Nu îi iau partea lui Advanced, ci unui principiu.

In curand o sa auzim, probabil, de amenintari cu moartea...mda...oare cine accepta aceste "chestii".(retoric)

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

In curand o sa auzim, probabil, de amenintari cu moartea...mda...oare cine accepta aceste "chestii".(retoric)

 

http://s2.quickmeme.com/img/1f/1ff871a6f8083107eae02002743abf0e12c8778790b03cae4c2613d5bf34ae1d.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

Eu cred că deja totul a luat-o razna!  De la niște "înțepături" și caterinci inițial, s-a ajuns la mame, morți, copii etc. și acum la amenințări și șantaj. Că sunt reale sau doar cacealma, ele rămân și creează un precedent. Urmările dacă ele s-ar concretiza, nu ar atinge doar persoana vizată( poate grav, ci) și familia, adică fix motivul acțiunii acesteia (înjurăturile și referirile la familie). 

Consider că ar cam trebui să stăm strâmb și să judecăm drept, să fim mai raționali și mai calmi, să nu uităm că acesta e un loc de joacă și nu un câmp de luptă și să ne mai stopăm din impulsivitate, chiar dacă ea ar fi poate justificată. De la simple glume, conflictul poate escalada până la ce, iată, s-a ajuns. Nu îi iau partea lui Advanced, ci unui principiu. 

http://i.stack.imgur.com/IpPNo.png

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

http://s2.quickmeme.com/img/1f/1ff871a6f8083107eae02002743abf0e12c8778790b03cae4c2613d5bf34ae1d.jpg

Unde umbli mă poolă? Dăi cu "-"...sugea-mi-ai-poo-la =)) dar ai grija ca imi dau drumul repede ....=))

 

LE: mai logheazate si pe last unicorn...altfel ma supar =)) ...esti cam "putoare" azi =))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Beraru
Reputație: 0

(înjurăturile și referirile la familie). 

.......unui principiu.

 

Cu mult respect: lua-mi-as mama in pula in timp ce tatal meu agonizeaza afectat de ciroza, si copilul se ineaca cu o jucarie, nu am inteles si nu o sa inteleg niciodata acest principiu!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

Cu mult respect: lua-mi-as mama in pula in timp ce tatal meu agonizeaza afectat de ciroza, si copilul se ineaca cu o jucarie, nu am inteles si nu o sa inteleg niciodata acest principiu!

Oedip+LSD

Link spre comentariu
Vizitator Beraru
Reputație: 0

Sa ne intelegem: as bate pe cineva, fara sa clipesc, cu bata peste ceafa si i-as taia cu foarfeca neascutita ochiul care atarna inestetic, precum eticheta unor chiloti abia cumparati, dar asta numai si numai pt. principii si actiuni care sunt incompatibile cu viata mea sau a celor apropiati. Niciodata pt. simple cuvinte!

Link spre comentariu
Vizitator Beraru
Reputație: 0

asta cu metilen?

 

 

http://popsop.com/wp-content/uploads/tuborg_christmas_beer_international_bottle.jpg

Nu, ca e la zero-cincizeci. Preferara mea e la zeo-saptejcinci.

Link spre comentariu

Ce te bagi picoane, erai indiferent, acuma ai sarit marele whiteknight al forumului

Picon e precum Pycelle din Game of Thrones.

E o scena cu mosneagul impreuna cu o panarama, in care ala face pe inteleptul, iar aia il asculta dezgustata si plictisita.

 

Pe tot parcursul scenei mosneagul nu uita sa se planga de neajunsurile vârstei, ca il doare spinarea, iar cand e singur, face genuflexiuni ca un tanar de 20 de ani.

De indata ce iese pe usa, isi ia in primite rolul de batranel parsiv.

 

:)

Link spre comentariu

  • Telefon: sorinaelena27
  • Oras:Romania
  • Telefon: sorinaelena27
  • Oras:Romania

Eu nu cred ca e chiar im halul asta...

 

 

 

 

 

 

 

E mai rau!!

 

Picon e precum Pycelle din Game of Thrones.

E o scena cu mosneagul impreuna cu o panarama, in care ala face pe inteleptul, iar aia il asculta dezgustata si plictisita.

 

Pe tot parcursul scenei mosneagul nu uita sa se planga de neajunsurile vârstei, ca il doare spinarea, iar cand e singur, face genuflexiuni ca un tanar de 20 de ani.

De indata ce iese pe usa, isi ia in primite rolul de batranel parsiv.

 

:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...