Sari la conținut

ramsay...prostu/a pulii4you


Postări Recomandate

  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

 

Moşulache ia o pauză....cautămă in altă parte ....la oo =))

https://i.ytimg.com/vi/R_KQV6Lm0jw/hqdefault.jpg

Aaa, da uitasem ca esti "lingăul" de serviciu al euglenei4you. Te-a pus clonatul de Robero sa mai te bagi si tu in seama =)) Salutari euglenei din partea băietilor care au "decartat" in ea. =))

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

tik-tak ,tik tak

  

s-a ascuns sub birou , da-l in plm de maimutoi , l-a facut ramsay de a dat in spaima :))))

  

l-am gasit

 

http://barfblog.com/wp-content/uploads/2014/06/toilet.hide_.jpg

  

3 ore mai are

V-am facut prostilor! Comentariile sunt de prisos. Va poate "lumina" troleul, a ajuns de la behait la combina! Eu am luat-o invers, am "fost taran" dar am invatat! Latura "dura a brigăzii" stie doar sa suga pula! Trole, hai ca iti stric linistea "sufleteasca" . Nu negociez, te fut in gura! Ai tupeu sa te bagi? Hai ca te amana banka cu creditul luat pt nevoi personale! Terminatu-le, sa-ti fie rusine labagiule. Nu mai sta la soare ca te bronzezi in gura si iar iei muie!
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Ramsay, haide bre, acum am timp, am informatii, stiu ca bei cafele cu unii bulangii. Mai stiu ca esti cam umflat, ca stai in debarale si ca esti futacios-man. In rest, gunoiul care bea cafele in masina, alea luate din benzinarii, suve pula. Deh, ii place, da-l in spume de cretin, nu mai are curaj sa spună nimic!

  • Like 2
Link spre comentariu

Ramsay, haide bre, acum am timp, am informatii, stiu ca bei cafele cu unii bulangii. Mai stiu ca esti cam umflat, ca stai in debarale si ca esti futacios-man. In rest, gunoiul care bea cafele in masina, alea luate din benzinarii, suve pula. Deh, ii place, da-l in spume de cretin, nu mai are curaj sa spună nimic!

Ai prins curaj nebunule? 'Te-n gat de part fricos. =)) Mai stii cand te-ai retras de frica? =))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

V-am facut prostilor! Comentariile sunt de prisos. Va poate "lumina" troleul, a ajuns de la behait la combina! Eu am luat-o invers, am "fost taran" dar am invatat! Latura "dura a brigăzii" stie doar sa suga pula! Trole, hai ca iti stric linistea "sufleteasca" . Nu negociez, te fut in gura! Ai tupeu sa te bagi? Hai ca te amana banka cu creditul luat pt nevoi personale! Terminatu-le, sa-ti fie rusine labagiule. Nu mai sta la soare ca te bronzezi in gura si iar iei muie!

 

7 miliarde, nevoi personale???

 

Bă, eşti prost? =))

 

 

 

Aliază-te cu banca şi dă-mă-n judecată...avocatule =))

 

 

 

 

 

 

p.s indiciu: Romexterra

 

 

pps vezi că am şi câteva leasing-uri la Italo-Romena

 

 

 

ppps ambele au dispărut de pe piaţă...concluzie:

 

Să-mi sugi pula şi tu şi ei...mai mult tu, taximetristule =))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

7 miliarde, nevoi personale???

 

Bă, eşti prost? =))

 

 

 

Aliază-te cu banca şi dă-mă-n judecată...avocatule =))

 

 

 

 

 

 

p.s indiciu: Romexterra

 

 

pps vezi că am şi câteva leasing-uri la Italo-Romena

 

 

 

ppps ambele au dispărut de pe piaţă...concluzie:

 

Să-mi sugi pula şi tu şi ei...mai mult tu, taximetristule =))

 

"terminatu-le". =)) Sa nu-i bagi pula-n muian?

Ba advanced, sa-ti bag pula-n muianu ala analfabet. =))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

Alexandru:

 

 

 

Nu mai sta la soare ca te bronzezi in gura si iar iei muie......

 

 

 

Intrebare pentru alexandru:

Te-ai bronzat vreodata in gura si ai folosit sperma de la laba(nu sunt nesimtit sa zic ca ai supt pula cuiva,nu ar fi fer :) ),cu gandul ca te vei albi la loc? :)...sau ai folosit sperma pe post de crema autobronzanta,sa nu cumva sa te bronzezi in gura,daca stai cu ea deachisa,la soare? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Ramsay, haide bre, acum am timp, am informatii, stiu ca bei cafele cu unii bulangii. Mai stiu ca esti cam umflat, ca stai in debarale si ca esti futacios-man. In rest, gunoiul care bea cafele in masina, alea luate din benzinarii, suve pula. Deh, ii place, da-l in spume de cretin, nu mai are curaj sa spună nimic!

Şo pă ei...făi praf....ai draq' =))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ai prins curaj nebunule? 'Te-n gat de part fricos. =)) Mai stii cand te-ai retras de frica? =))

 

zici ca e facut din pula stramba si fatat cu forcepsu.

da-l in sloboz sa-l bata de chinuit , e prea marunt sa-ti pui mintea cu un experiment ratat , lasa-l sa behaie ca oricum o s-o beleasca urat.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

zici ca e facut din pula stramba si fatat cu forcepsu.

da-l in sloboz sa-l bata de chinuit , e prea marunt sa-ti pui mintea cu un experiment ratat , lasa-l sa behaie ca oricum o s-o beleasca urat.

Esti sigur ratatule? Cred ca o belesti tu împreună cu gasca ta de infractori. Stai calm, îmi port singur de grija, sunt pe teava câteva jeguri de aici, este o chestiune de zile. Unul deja a belit pula!
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Ai prins curaj nebunule? 'Te-n gat de part fricos. =)) Mai stii cand te-ai retras de frica? =))

La mintea ta este normal sa gandesti asa ratatule. Ai uitat cand cerseai bani baietilor din Constanta? Ratatule, uita-te la postările tale si ai sa constati ca esti cel mai spurcat si mai nebun membru de aici! Hai sictir ca puti a cacat!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Esti sigur ratatule? Cred ca o belesti tu împreună cu gasca ta de infractori. Stai calm, îmi port singur de grija, sunt pe teava câteva jeguri de aici, este o chestiune de zile. Unul deja a belit pula!

 

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Alexandru:

Nu mai sta la soare ca te bronzezi in gura si iar iei muie......

Intrebare pentru alexandru:

Te-ai bronzat vreodata in gura si ai folosit sperma de la laba(nu sunt nesimtit sa zic ca ai supt pula cuiva,nu ar fi fer :) ),cu gandul ca te vei albi la loc? :)...sau ai folosit sperma pe post de crema autobronzanta,sa nu cumva sa te bronzezi in gura,daca stai cu ea deachisa,la soare? :)

Dragule, cu ce te droghezi acum? Eu in gura nu ma bronzez niciodată. Tu însă ai bataturi in cerul gurii de la cata muie iti iei si ai si mâinile pline de vânătăi de la cat iti injectezi in vena. Nu-ti mai ajunge iarba?
Link spre comentariu

  • Oras:B
  • Oras:B

nu eziti sa demonstrezi cat de limitat esti , iti meriti soarta.

Ameliooooooooo  :laugh2

Sincer, îmi displace sa răspund unor gunoaie ca tine! Cat despre "limitare", esti un as, nimeni nu te întrece in jigodism. Pizda, ia spune, ce user ai avut înainte, iti spun ce cacat mănânci. Nu o sa îmi pare rau vreodată ca spun lucrurilor pe nume. Se pare ca tie iti displace, cocosel, ai tupeul sa spui cine esti? Nu o sa ai asa ca, tu esti cel limitat si obtuz. Cat despre soarta, eu unul sunt ok, in afara de faptul ca m-am umplut de draci cu echipa națională la europene, m-am plimbat si ma plimb încă. Eu unul mă trezesc dimineata, dau cu nasul de briza atlanticului, tu cu javrele tale, dai cu nasul de ura, idei preconcepute si cacat. Asta sunteti, nu mai enumar ca va cunoasteti la cat va lingeti pulile, pardon, zgarciurile!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...