Sari la conținut

ramsay...prostu/a pulii4you


Postări Recomandate

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ia sa vedem ce avem noi aici   .  ! !   Acuzatii nefondate, santaj si amenintare! Ok handicapatule, sa vedem daca te tin curelele. Ti-am mai spus, prost te-ai nascut, traiesti ca un prost si ai sa mori prost. Bai idiotule, crezi ca ma sperii cu aberatiile tale? Hai, da-mi un motiv sa ma apuc de tine ca nu ma mai las pana nu te vad la parnaie pocitanie handicapata ce esti. Plus ca neam de neamul tau nu o sa poata platii pentru nebunelile tale.  :laugh2

Nu e niciun șantaj și nici amenințare,e doar o criză de furie,pur și simplu demența

  • Like 15
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
Condition (aka Fane Sculament)  vorbesti cumva de santajul acesta ?


 

 

Am mai spus ca sunt rabdator si  astept  ca cineva sa si-o dea in petic , iar tu ai facut grave greseli pe aici  cu probe incontestabile . Chiar daca au fost sterse o parte , unele sunt.....gata mucles ...vei afla detalii mai multe  fie si in cazul unui proces , in care il poti folosi chiar si pe Pisilica (iti dau voie) , de martor principal , furnizorul tau de informatii. Sau se va ascunde  si-ti va spune pass , ca sobolanul  , motivand ca doar a profitat de un om nebun sa-si atinga anumite scopuri marsave cu care tot se dezlantuie pe aici . ?

 

Avocatelule infractor si santajist ti-am promis ceva si ma tin de cuvant , sa nu crezi ca am glumit cu expresia  aceea "sunt om de cuvant" , chiar sunt de obicei si ....dar nu mai spun . Deci nu mai rade ca un prost sifilitic la ceea ce postezi , ca nu ma impresionezi de data aceasta cu nimic in plus si nu dovedeste decat faptul ca esti un tembel

Daca tot esti un avocat de succes , cum te laudai , ar trebui sa cunosti niste paragrafe de legi mai ales una mai noua aparuta acum legata de confidentialitate datelor personale , dar tu oricum esti un distrus mediocru si prajit pe deasupra. Esti atat de jos incat a ajuns sa se foloseasca si un sociopat pipilicos si gainar puscariabil cu 8 clase , 

care atarna zilnic aici poate ...poate...prinde si el ceva la oferta . Esti atat de jos incat a ajuns sa se foloseasca de tine si un sociopat gainar cu 8 clase . Realizezi asta ? Esti mai prost decat ultima prostituata de pe centura , asta e clar si vizibil

Dupa cum am spus , te-am lasat un an de zile sa injuri de familie , mame , sa te scoli la primele ore ale diminetii si sa-ti gasesti ca scop aici doar sa  injuri si sa  jignesti , fapt ce nu-l poti nega datorita propriilor tale postari.

Ei gata , iti ajunge , mai trebuie sa dai si socoteala ptr. ceea ce ai sadit apropape zilnic de  mai bine de un an de zile , si ma refer strict la adresa mea , nu ma intereseaza ce ai facut in tot acest rastimp si cu altii , chiar daca acest comportament il practici  de ani buni pe aici si tot nu te-ai lecuit . Oamenii  si colegii tai din Baroul Bucuresti  trebuie sa cunoasca cum o scursura  de avocatel se lasa  angrenat alaturi de niste grupuri infractionale si cum ii apara in toate gainariile din care sunt sigur ca  isi  castiga si existenta 

 

Ai o saptamana de la mine sa meditezi la ceea ce am spus mai sus  si sa :

-ori iti ceri scuze public si iti vezi de treaba ta 

-ori iti dai Logout de pe toate clonele actuale (si dispari ca magarul in ceata  sa urmezi aceste Ai doua variante 

 

Momentan sunt ocupat sa "scriu o carte" , cum ar zice cineva de aici , ba nu , mai exact  "o felicitare ptr. oaspeti" ca e mai scurta  , asa ca incearca sa nu ma deranjezi prea mult , ci doar sa reflectezi la  ceea ce am spus .   ;)

 

 

 

 

PS: Stie cineva daca Picoaie si Pisilica au mancat si ei vreo guma Turbo pe ziua de azi , daca au babardit vreo nepoata...etc ?Sa-mi zica si mie cineva detalii , ca am fost ocupat . Sau au latrat , ca in fiecare zi ,  a saracie toata ziua pe tarlaua Nimfomane .

 

Sau sa vina sobolanii atarnatori , pensionarul si pisarciosul , doi izmenari  sa povesteasca cu guritele lor matrafoxate . 

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

 

Condition (aka Fane Sculament)  vorbesti cumva de santajul acesta ?
 
 
Am mai spus ca sunt rabdator si  astept  ca cineva sa si-o dea in petic , iar tu ai facut grave greseli pe aici  cu probe incontestabile . Chiar daca au fost sterse o parte , unele sunt.....gata mucles ...vei afla detalii mai multe  fie si in cazul unui proces , in care il poti folosi chiar si pe Pisilica (iti dau voie) , de martor principal , furnizorul tau de informatii. Sau se va ascunde  si-ti va spune pass , ca sobolanul  , motivand ca doar a profitat de un om nebun sa-si atinga anumite scopuri marsave cu care tot se dezlantuie pe aici . ?
 
Avocatelule infractor si santajist ti-am promis ceva si ma tin de cuvant , sa nu crezi ca am glumit cu expresia  aceea "sunt om de cuvant" , chiar sunt de obicei si ....dar nu mai spun . Deci nu mai rade ca un prost sifilitic la ceea ce postezi , ca nu ma impresionezi de data aceasta cu nimic in plus si nu dovedeste decat faptul ca esti un tembel
Daca tot esti un avocat de succes , cum te laudai , ar trebui sa cunosti niste paragrafe de legi mai ales una mai noua aparuta acum legata de confidentialitate datelor personale , dar tu oricum esti un distrus mediocru si prajit pe deasupra. Esti atat de jos incat a ajuns sa se foloseasca si un sociopat pipilicos si gainar puscariabil cu 8 clase , 
care atarna zilnic aici poate ...poate...prinde si el ceva la oferta . Esti atat de jos incat a ajuns sa se foloseasca de tine si un sociopat gainar cu 8 clase . Realizezi asta ? Esti mai prost decat ultima prostituata de pe centura , asta e clar si vizibil
Dupa cum am spus , te-am lasat un an de zile sa injuri de familie , mame , sa te scoli la primele ore ale diminetii si sa-ti gasesti ca scop aici doar sa  injuri si sa  jignesti , fapt ce nu-l poti nega datorita propriilor tale postari.
Ei gata , iti ajunge , mai trebuie sa dai si socoteala ptr. ceea ce ai sadit apropape zilnic de  mai bine de un an de zile , si ma refer strict la adresa mea , nu ma intereseaza ce ai facut in tot acest rastimp si cu altii , chiar daca acest comportament il practici  de ani buni pe aici si tot nu te-ai lecuit . Oamenii  si colegii tai din Baroul Bucuresti  trebuie sa cunoasca cum o scursura  de avocatel se lasa  angrenat alaturi de niste grupuri infractionale si cum ii apara in toate gainariile din care sunt sigur ca  isi  castiga si existenta 
 
Ai o saptamana de la mine sa meditezi la ceea ce am spus mai sus  si sa :
-ori iti ceri scuze public si iti vezi de treaba ta 
-ori iti dai Logout de pe toate clonele actuale (si dispari ca magarul in ceata  sa urmezi aceste Ai doua variante 
 
Momentan sunt ocupat sa "scriu o carte" , cum ar zice cineva de aici , ba nu , mai exact  "o felicitare ptr. oaspeti" ca e mai scurta  , asa ca incearca sa nu ma deranjezi prea mult , ci doar sa reflectezi la  ceea ce am spus .   ;)
 
 
 
 
PS: Stie cineva daca Picoaie si Pisilica au mancat si ei vreo guma Turbo pe ziua de azi , daca au babardit vreo nepoata...etc ?Sa-mi zica si mie cineva detalii , ca am fost ocupat . Sau au latrat , ca in fiecare zi ,  a saracie toata ziua pe tarlaua Nimfomane .
 
Sau sa vina sobolanii atarnatori , pensionarul si pisarciosul , doi izmenari  sa povesteasca cu guritele lor matrafoxate . 

 

Besi ma in pula calului de poponar handicapat! 

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Mai bine ma intrebai  direct , daca doresti sa-ti trag o muie  .....pensionarule  atarnator  ...

 

Nu mai jigni femeile toata ziua , sclavule libidinos 

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Iar ai ramas poponare fara medicamente? 

Bre, peste vreo 2 ore plec la munte! Îl caut, să mor!  :laugh2 Unde spunea că are hotelul ăla?  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Bre, peste vreo 2 ore plec la munte! Îl caut, să mor!  :laugh2 Unde spunea că are hotelul ăla?  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Nu stiu bre dar nu se merita sa cauti un infractor handicapat. Lasa-l ca fiecare pasare pe limba ei piere.  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu stiu bre dar nu se merita sa cauti un infractor handicapat. Lasa-l ca fiecare pasare pe limba ei piere.  :laugh2

Îl caut să-i dau ceva de pomană, sunt un om milos. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Muie kiki, din respect pentru un om bolnav si idiot ca tine, am facut o treaba! Am facut o plangere, am dat toate informatiile. de pe hard, vei fii cautat! aIti garantez ca esti idiot, ti-ai facut-o cu mana ta poponare!  Pentru celeritate, te rog sa spui unde culegi ciuperci si stiuleti, asta sa te gaseasca autoritatile mei repede! Cica esti un golan fara capatai si pleci foarte des din gara, mai ales vara! 

  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce-ai facut ma avocatelule natarau si zgubilitic ?!

Te-ai denuntat sau incepi din nou sa te ridiculizezi singur ? :slap2
Mare tembel mai esti , si dintr-o postare intr-alta. Deci  nu schitezi niciun gest sa te potolesti .  

Anyway ...the story goes on ... instead of erasing and coming back

Dar sa ascultam o parere pertinenta a "asociatilor" . Apropo am vazut astazi pe la biserica un moneag plimbat de un popa cu covltirul , care avea alaturi o sticla de vin Premiat de 10 lei . Oare cauta ca milogul sa imbarlige  o nepoata ? Sau atarna ca sclavul si  ultimul comisionar  , haotic ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ce-ai facut ma avocatelule natarau si zgubilitic ?!

Te-ai denuntat sau incepi din nou sa te ridiculizezi singur ? :slap2

Mare tembel mai esti , si dintr-o postare intr-alta. Deci  nu schitezi niciun gest sa te potolesti .  

 

Anyway ...the story goes on ... instead of erasing and coming back

 

Dar sa ascultam o parere pertinenta a "asociatilor" . Apropo am vazut astazi pe la biserica un moneag plimbat de un popa cu covltirul , care avea alaturi o sticla de vin Premiat de 10 lei . Oare cauta ca milogul sa imbarlige  o nepoata ? Sau atarna ca sclavul si  ultimul comisionar  , haotic ?

Esti un om bolnav, ai mare nevoie de ajutor! Besi in pula calului de idiot! Ti-am mai spus eu, da-mi un motiv si te duc acolo unde iti este locul, la Balaceanca! 

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ma pandesti nebunule ?

 

Spune sincer , de cate ore esti nedormit sa  ma astepti ca sa postez aici ?  :ras

 

Nu esti in masura sa ma ameninti tu pe mine  , ti-ai desavarsit suficient santajele , jegule de avocat 

 

Reciteste din nou , ce am scris aici

 

http://nimfomane.com/forum/topic/70176-ramsayprostua-pulii4you/?p=4274191

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ma pandesti nebunule ?

 

Spune sincer , de cate ore esti nedormit sa  ma astepti ca sa postez aici ?  :ras

 

Nu esti in masura sa ma ameninti tu pe mine  , ti-ai desavarsit suficient santajele , jegule de avocat 

 

Reciteste din nou , ce am scris aici

 

http://nimfomane.com/forum/topic/70176-ramsayprostua-pulii4you/?p=4274191

Ba sunt foarte in masura, te asigur, nu sa te amenint ci sa te fac sa iti vezi locul! Prostule care esti tu prost, la inceput te credeam infractor. Esti prin ceea ce faci, dar ai o scuza, esti un om bolnav, asa ca nu vei ajunge la parnaie ci la Balaceanca!

PS. Analfabetule, imi explici si mie cum este sa.  recitesti din nou! ? 

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Du-te si scoate-ti certificat  ...pana atunci   ia si :felatie homosexualule 

Spre deosebire de tine, eu nu am nevoie! Besi in pula calului de sandilau stiuletar, nu am sa stau sa ma cert tot weekend-ul cu un bolnav psihic! Oricum "patroane" iei muie la greu! 

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Sandilaule analfabet, citeste foarte bine ceea ce iti trimit. Ai sa vezi ca se potriveste manusa pe ceea ce faci tu!

Art. 207

Şantajul

(1) Constrângerea unei persoane să dea, să facă, să nu facă sau să sufere ceva, în scopul de a dobândi în mod injust un folos nepatrimonial, pentru sine ori pentru altul, se pedepseşte cu închisoarea de la unu la 5 ani.

(2) Cu aceeaşi pedeapsă se sancţionează ameninţarea cu darea în vileag a unei fapte reale sau imaginare, compromiţătoare pentru persoana ameninţată ori pentru un membru de familie al acesteia, în scopul prevăzut în alin. (1).

(3) Dacă faptele prevăzute în alin. (1) şi alin. (2) au fost comise în scopul de a dobândi în mod injust un folos patrimonial, pentru sine sau pentru altul, pedeapsa este închisoarea de la 2 la 7 ani.

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Bravo prostane , ti-ai expus si litera legii pe care ti-ai facut propriul denunt ? :hmmm

Ba , nu pot sa cred. Tu chiar ai luat diploma la stat sau la fabrica de diplome?


OBs: Vezi ca ai mai sarit peste niste articole si paragrafe de lege , cand ti-ai intocmit  propriile acuze ?  Nu am sa ti le indic eu care , santajistule . Zic sa te intorci si sa-ti completezi dosarul cu noi declaratii . Apropo difera  dreptul comercial (pe care il practici , ocazional , sunt sigur deoarece umbla vorba prin targ ca .....nu-ti  mai aloca cazuri spre rezolvare datorita ratei de succes care tinde spre zero.) de cel penal . Deci ai confundat cartile , fata mea . Iar le-ai folosit pe cele de colorat ?
   

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Bravo prostane , ti-ai expus si litera legii pe care ti-ai facut propriul denunt ? :hmmm

 

Ba , nu pot sa cred. Tu chiar ai luat diploma la stat sau la fabrica de diplome?

 

 

OBs: Vezi ca ai mai sarit peste niste articole si paragrafe de lege , cand ti-ai intocmit  propriile acuze ?  Nu am sa ti le indic eu care , santajistule . Zic sa te intorci si sa-ti completezi dosarul cu noi declaratii . Apropo difera  dreptul comercial (pe care il practici , ocazional , sunt sigur deoarece umbla vorba prin targ ca .....nu-ti  mai aloca cazuri spre rezolvare datorita ratei de succes care tinde spre zero.) de cel penal . Deci ai confundat cartile , fata mea . Iar le-ai folosit pe cele de colorat ?

   

La cat de prost si analfabet esti, nu ma asteptam sa intelegi ceva! Da-i inainte stiuletare, vad ca sugi pula cu talent. Te asigur ca o sa intelegi pe propria ta piele muistule handicapat!

PS.  Esti urat cu spume pe tine!  :laugh2

Nu ma intereseaza ce vorbe umbla prin targ, eu stiu care este realitatea si nu trebuie sa o demonstrez nimanui, mai ales unei scursuri umane ca tine.

O vorba a targului care se adevereste este aia ca tu esti un dezaxat, o scursura a societatii si un mitoman! Besi in pula calului patronul pulii! 

Link spre comentariu

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Bine otreapa  de avocat atarnator si santajoist  

 Balada limburicului anal modificat genetic. 
  
  
 Când s-au năsut au fost un fâs. 
 De care curevele au râs. 
 Căci miroseau îngrozitor 
 A mortăciune de dihor 
  
 De la găoz,ei s-au prelins 
 Și pe la pizdă au ajuns 
 Hrănindu-se cu malachie 
 Sloboz cu gust de iasomie 
  
 Și-au luat-o în sus pe găurică 
 Să crească mari la căldurică 
 Căci pizda au de apărat 
 De pula care-i bate-n cap. 
  
  
  
 Pentru prietenii noștrii Dr. Pampers și Cristiano_29 si Miky77
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...