Sari la conținut

ramsay...prostu/a pulii4you


Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

pleaca bah amaratu pulii si te`mpusca ca ceri mila , prostu forumului.

unde-i gluma bah cacat bolnav si limitat care esti ca asta raspunzi de de azi dimineata sluga pulii si cersetor de pizda oparit.

nu este nicio gluma muistilor, chiar va futeti in cur zdrentelor

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

Eu zic să vă calmați fraților! Ce dracu avem de împărțit? Hai, lăsați-o aici, s-a cam întrecut măsura!

 

picoane, esti prea de treaba, prea ierti toate jegurile umane care se poarta infect cu tine in mod repetat.

nu mai departe de acum 2 zile nenorocitul asta te injura ca la usa cortului.

 

zau daca nu ai vocatie de victima.

lasa-i sa se inece in propria voma, nu te mai baga tu sa-i salvezi, ca nu rezolvin nimic.

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

picoane, esti prea de treaba, prea ierti toate jegurile umane care se poarta infect cu tine in mod repetat.

nu mai departe de acum 2 zile nenorocitul asta te injura ca la usa cortului.

 

zau daca nu ai vocatie de victima.

lasa-i sa se inece in propria voma, nu te mai baga tu sa-i salvezi, ca nu rezolvin nimic.

În primul rând nu pe el vreau să-l salvez, pentru că nu am de ce (pentru jignirile alea), vreau doar să încerc să mai salvez ceva din forumul ăsta.
  • Like 7
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

În primul rând nu pe el vreau să-l salvez, pentru că nu am de ce (pentru jignirile alea), vreau doar să încerc să mai salvez ceva din forumul ăsta.

:laugh2  :laugh2 motanul o sa bage o manea ,dupa replica asta

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

picoane, esti prea de treaba, prea ierti toate jegurile umane care se poarta infect cu tine in mod repetat.

nu mai departe de acum 2 zile nenorocitul asta te injura ca la usa cortului.

 

zau daca nu ai vocatie de victima.

lasa-i sa se inece in propria voma, nu te mai baga tu sa-i salvezi, ca nu rezolvin nimic.

Sunt sigur ca ai sa te ineci tu in propia-ti voma. Cine iti dicteaza, stau de sase?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

În primul rând nu pe el vreau să-l salvez, pentru că nu am de ce (pentru jignirile alea), vreau doar să încerc să mai salvez ceva din forumul ăsta.

 

pacat ca pisicuts are alte ganduri.

cacatul asta uman trebuia sa dispara acum ani de zile, si totusi uite-l aici, improscand totul in jurul lui.

chiar crezi ca mai e ceva aici care merita salvat?

 

poate ca o sa ma murdaresc eu ducand gunoiul, dar o sa merite...

avocatul valentin o sa aibe cat de curand o surpriza enorma, si inca inafara forumului.

o sa moara de placere cand o sa vada cum virtualul se impleteste cu realul.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

În primul rând nu pe el vreau să-l salvez, pentru că nu am de ce (pentru jignirile alea), vreau doar să încerc să mai salvez ceva din forumul ăsta.

 

du-te si roaga-te pentru pisicuts  :laugh2

 

ca sa salvezi ceva trebuie sa faci curat , asta presupune logic ca intai sa scapi de jeguri

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

pacat ca pisicuts are alte ganduri.

cacatul asta uman trebuia sa dispara acum ani de zile, si totusi uite-l aici, improscand totul in jurul lui.

chiar crezi ca mai e ceva aici care merita salvat?

tu vorbesti ma de cacat uman, ai tupeul sa spui asa ceva cand te iei de toata lumea pe aici si improsti cu dejectii in oricine este impotriva ta? Daca cu mine ai ce ai, cu ceilalti ce ai ma handicapatule. Nu sunt clonele mele idiot obsedat ce esti. Am recunoscut clonele pe care le-am avut si le-a banat motanul. Prostia si idiotiania ta sunt fara limite, te-ai lasat antrenat intr-un razboi din care nu ai cum sa iesi castigator, iti garantez. Daca ne muim aici pe forum, nu inseamna ca trebuie sa o dam in alte alea. Te rog, nu ma face sa dau peste tine ca atata muie cat o sa iti iei, nu o sa suporti

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

advanced

Dresor de bombardieri si moldoveni agatati pe sarma!

  • photo-thumb-114235.jpg?_r=1431582501
  • Platinum Member
  • leet.png
  • 4438 Postari:
  • Inscris la:

    28 March 2014

  • Reputatie: -3338 (MADRE MIA !!!!) ????????? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
  • Locatie:B
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

advanced

Dresor de bombardieri si moldoveni agatati pe sarma!

  • photo-thumb-114235.jpg?_r=1431582501
  • Platinum Member
  • leet.png
  • 4438 Postari:
  • Inscris la:

    28 March 2014

  • Reputatie: -3338 (MADRE MIA !!!!) ????????? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
  • Locatie:B

 

 

de ce te miri?

aia e unul dintre indicatorii a cat de josnic este avocatul

ce nu stie el e ca forumul, desi e virtual, face parte din lumea reala, iar userii lui, desi virtuali si multiplii, m-au dus fix la usa lui.

o sa iasa show, o sa vedeti.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

de ce te miri?

aia e unul dintre indicatorii a cat de josnic este avocatul tudor i. valentin.

ce nu stie el e ca forumul, desi e virtual, face parte din lumea reala, iar userii lui, desi virtuali si multiplii, m-au dus fix la usa lui.

o sa iasa show, o sa vedeti.

 

am de toate , bere , pufuleti, da-l pe goarna pe cacatu asta care a injurat tot forumu` de mame si a baut tot spirtu si carmolu din farmacii 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

sigur asta

 

cacatule bolnav, ai 24 de ore incepand de acum, sa-ti inactivezi TOATE clonele si contul principal.

daca maine la ora asta mai existi pe forum, un anumit blog, cu anumite date extrem de amanuntite va deveni public, si anumiti angajatori si entitati publice vor fi instiintati oficial despre activitatile unui anumit membru al baroului bucuresti.

m-am saturat de prezenta ta imunda pe forum, si o sa vezi pana unde am curajul sa merg.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

am de toate , bere , pufuleti, da-l pe goarna pe cacatu asta care a injurat tot forumu` de mame si a baut tot spirtu si carmolu din farmacii 

 

corect e sa primeasca o sansa sa dispara discret.

sunt convins ca nu o va lua in seama, dar 24 de ore trec repede.

eu sunt un nimeni care sapa santuri si cultiva cartofi, nu am nimic de pierdut.

sa vedem daca el are ceva de pierdut.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ai uitat sa injuri.

erai ocupat sa-ti stergi cacatul din nadragi?

stai cuminte, ca n-ai tu destul cacat pentru ce o sa se intample...

 

n-a uitat da` e cu pula`n cur ca paru  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

cacatule bolnav, ai 24 de ore incepand de acum, sa-ti inactivezi TOATE clonele si contul principal.

daca maine la ora asta mai existi pe forum, un anumit blog, cu anumite date extrem de amanuntite va deveni public, si anumiti angajatori si entitati publice vor fi instiintati oficial despre activitatile unui anumit membru al baroului bucuresti.

m-am saturat de prezenta ta imunda pe forum, si o sa vezi pana unde am curajul sa merg.

Ok,iti garantez ca ai foarte mult de pierdut
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Ok,iti garantez ca ai foarte mult de pierdut

Este foarte fair propunerea lui Ramsay. Oarecum nu mă simt ca făcând parte din același regn cu tine. Te-au luat o grămada, fiecare cum s-a priceput, invariabil, ai ajuns la cele mai infecte insulte.

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator stau de sase
Reputație: 0

Sunt sigur ca ai sa te ineci tu in propia-ti voma. Cine iti dicteaza, stau de sase?

n-am nicio legatura directa sau indirecta cu ramsay sau lastunicorn, nici macar nu stiu cine sunt baietii astia. Daca tot e tiganie, as vrea sa te aud cum te juri pe copiii tai ca n-ai nicio legatura cu goldenberg si, bineinteles, astept sa-mi ceri acelasi lucru. :)

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...