Sari la conținut

Paula 200/,350 ora tel 0757622669


Postări Recomandate

  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Paula, intreab-o pe iubi daca ma mai vrea :(

Scriei un mesaj si intreaba tu.😂a zis ca te vrea ,dar daca o m-ai terorizezi ca data trecuta cika chiar nu te m-ai vrea.a zis sa fii un pic m-ai bland.😂🤣😂
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah oamini buni...o pretina dia mia o nascut acu fo 3 saptamini. O scos...natural...din pizda iei...un plod di 4 kili 600...si di vro 57 di cm !!! Mah...natural !!! Alaltaieri imi povestea la cafeluta ca o maninca zambilica dija. Si io iam ziso...fatah...clar osa fii dizamagita !!!

 

:)

Link spre comentariu
  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Uhuuu, lovitura sub centura!

Ma înscriu eu, sa îți rearanjez organele interne și din a transforma gaozul ăla din peștera Muierii in peștera ursului...

E gangstar cu tine nu ma incurc,chiar tin la pestera mea.😋
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

niciodata nu a reusit sorinu sa ma bage in revizie.a incercat el,dar nu ia iesit.intreabal.

Esti tu sigura ca am incercat? :blushing2 grija ce raspunzi ca o sa o iau ca pe un challenge dar o sa sufere colega-ta nu tu ... am ce am cu ea, ma activeaza femeia aia maxim.. :))

Link spre comentariu

  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Esti tu sigura ca am incercat? :blushing2 grija ce raspunzi ca o sa o iau ca pe un challenge dar o sa sufere colega-ta nu tu ... am ce am cu ea, ma activeaza femeia aia maxim.. :))

Cu atat m-ai bine.😂🤣👿
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...