Sari la conținut

Urmatoarea victima a lui @picon, smardoiul nimfomanelor


Picon cel Viteaz si Nimfomanele  

16 membri au votat

  1. 1. Pe cine credeti voi ca o sa provoace Picon la lupta dreapta, in sala si cu arbitri?

    • pe Pisicuts (ca nu-i baneaza pe detractori)
      0
    • pe Utilizator_copou (pe care l-a iertat la inceput, plecand din oras)
      2
    • pe Moccasin (ca nu-i place de el)
      0
    • pe Corinavip (care-i tot da minusuri)
      2
    • pe Winehouse_fellow (care-l umileste cu fiecare ocazie)
      2
    • pe Vistantric (pentru ca ar fute-o, dar nu are 300 de lei)
      1
    • pe Miskin (in fata caruia e complexat)
      1
    • pe clona lui Picon (care e mai inteligenta si mai dotata)
      2
    • pe Rozkendra (care i-a ignorat avansurile repetate)
      0
    • pe nimeni, Picon sufera un accident fatal ca urmare a excesului de alcool si fasole
      6


Postări Recomandate

  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Picon e intr-o forma de zile mari!

 

Impulsionat de rezultatul sondajului care-l incoroneaza drept "injuratorul-sef" al forumului, mosulica @picon a hotarat sa le aplice si cate o corectie fizica "detractorilor" sai, astfel incat acestia sa se invete minte si sa nu-i mai tulbure traiul tihnit de pe nimfomane.com, unde petrece mult mai mult timp decat acasa.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Picon e intr-o forma de zile mari!

 

Impulsionat de rezultatul sondajului care-l incoroneaza drept "injuratorul-sef" al forumului, mosulica @picon a hotarat sa le aplice si cate o corectie fizica "detractorilor" sai, astfel incat acestia sa se invete minte si sa nu-i mai tulbure traiul tihnit de pe nimfomane.com, unde petrece mult mai mult timp decat acasa.

https://youtu.be/iH8563f0A6A

  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

Trei sferturi dintre topicele deschise in ultimele 2-3 zile, daca nu ma bine, sunt mizerii d-astea, mai ieftine si mai plictisitoare decat o corcodusa viermanoasa.

Nu aveti cum sa realizati cat sunteti de ridicoli pt. ca asta e conditia esentiala a penibilitatii: negarea.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:drgyytnmdsegxf
  • Oras:drgyytnmdsegxf

Trei sferturi dintre topicele deschise in ultimele 2-3 zile, daca nu ma bine, sunt mizerii d-astea, mai ieftine si mai plictisitoare decat o corcodusa viermanoasa.

Nu aveti cum sa realizati cat sunteti de ridicoli pt. ca asta e conditia esentiala a penibilitatii: negarea.

Uite ceva mai penibil, mai mizerabil!

 

beraru

Inhumat

  • photo-thumb-107166.jpeg?_r=1398765121
  • VIP Member
  • 5stars.gif
  • 1126 Postari:
  • Inscris la:

    22 January 2014

  • Reputatie:1276
  • Locatie:Da

Postat Astazi, 00:02

caca4pipilica, on 02 Jul 2016 - 4:42 PM, said:snapback.png

caca4pipilica, on 02 Jul 2016 - 4:42 PM, said:snapback.png

 

 

@Beraru: Bai, sorry, nu stiam ca treci prin momente grele. 

Condoleante pentru ma-ta. 

O alegere interesanta pentru ceremonial, dar gusturile mortilor nu se discuta. Ce melodii s-au cantat?

Uitati, oameni buni, cine a inceput! Uitati-l! Imi tremura vocea si simt cum mi se dilata venele.

Eu imi vedeam linistit de treaba, beam bere, mancam seminte si intorceam un mic pe gratar cand... ma injura cineva, din senin, de mama. ...DE MAMA! Femeia care mi-a dat viata si san pan' la 14 ani, ca sa cresc mare si sa termin si eu o scoala profesionala. Chiar nimic nu mai e sfant/sacru in lumea asta?!   :))))) 

 

Scarabeule, ai tinut tu neaparat sa te uiti sub coada calului   :)

Cand iti alungeai sfarcurile, sa le-atingi cu varful limbii si-ti retezai cosurile cu BIC-ul ruginit al ma-tii, eu umileam zilnic nigeer-i de Carpati ca tine, pe forumuri dedicate injuraturilor. ...Considera-ma "poliglot".

 

Momentan esti doar un bulb de castravete. Ca sa accesezi tenebrele mintii mele iti trebuie infinit mai mult. Considera aceasta lectie una gratuita si nu-ti face iluzii, ca nu accept ucenici.

 

Cu prima ocazie cand o sa-ti plimbi puradelul ti-l voi smulge din brate si, sub ochii tai indurerati, ii voi fute genunchi in tampla pana-i vad vinisoare de sange la gurita aia mica, cat o capsunica. Il voi izbi cu muia de bordura pana il tumefiez si mi-l voi fixa cu dintisorii din fata direct pe pula, stil clema. Placerea mea: s-aud eu un mic "poc!". Dupa o lada de bere ma voi duce sa-mi golesc vezica si voi da drumul unu jet intr-atat de puternic cat sa-i iasa pe partea cealalta printre fesele ale mici, cat doua merisoare. Stii tu: gaura aia in care obisnuiai (si tu) sa-i bagi 3 degete de-odata la dus. 

 

Pt. ca am inima mare, n-o sa-i las picioarele putrefacte sa atarne lălâi, ci i le voi lega de coapsele mele, sa-l simt vesnic aproape. 

 

Tuciuriule, fii sincer! Nici n-am terminat povestea si tu deja te masturbezi   :))). 

 

Daca mai vii cu glume d-astea obosite la mine, iti fut un sut cur de-o sa mergi in maini si-o sa lasi dâre, ca melcul, vreme de 3 saptamani. ...Si 4 zile.

 

PS: fac pariu ca nu te tine zabala sa imi dai replica cu user-ul "consacrat". 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

Uite ceva mai penibil, mai mizerabil!

 

Mor de placere s-aud ca te-a deranjat postarea mea! As fi vrut sa-ti vad fata cand citeai :). Sa mirosi si tu parfumul acelorasi dejectii pe care d-alde tine le-au rostogolit necontenit pe aici, fara pic de jena. Ador sa vad oameni plini de cacat la gura cum isi aseaza papionul si dojenesc in timp ce ragaie aburi de fecale.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

 

Uite ceva mai penibil, mai mizerabil!

 

beraru

Inhumat

  • photo-thumb-107166.jpeg?_r=1398765121
  • VIP Member
  • 5stars.gif
  • 1126 Postari:
  • Inscris la:

    22 January 2014

  • Reputatie:1276
  • Locatie:Da

Postat Astazi, 00:02

caca4pipilica, on 02 Jul 2016 - 4:42 PM, said:snapback.png

caca4pipilica, on 02 Jul 2016 - 4:42 PM, said:snapback.png

Uitati, oameni buni, cine a inceput! Uitati-l! Imi tremura vocea si simt cum mi se dilata venele.

Eu imi vedeam linistit de treaba, beam bere, mancam seminte si intorceam un mic pe gratar cand... ma injura cineva, din senin, de mama. ...DE MAMA! Femeia care mi-a dat viata si san pan' la 14 ani, ca sa cresc mare si sa termin si eu o scoala profesionala. Chiar nimic nu mai e sfant/sacru in lumea asta?!   :))))) 

 

Scarabeule, ai tinut tu neaparat sa te uiti sub coada calului   :)

Cand iti alungeai sfarcurile, sa le-atingi cu varful limbii si-ti retezai cosurile cu BIC-ul ruginit al ma-tii, eu umileam zilnic nigeer-i de Carpati ca tine, pe forumuri dedicate injuraturilor. ...Considera-ma "poliglot".

 

Momentan esti doar un bulb de castravete. Ca sa accesezi tenebrele mintii mele iti trebuie infinit mai mult. Considera aceasta lectie una gratuita si nu-ti face iluzii, ca nu accept ucenici.

 

Cu prima ocazie cand o sa-ti plimbi puradelul ti-l voi smulge din brate si, sub ochii tai indurerati, ii voi fute genunchi in tampla pana-i vad vinisoare de sange la gurita aia mica, cat o capsunica. Il voi izbi cu muia de bordura pana il tumefiez si mi-l voi fixa cu dintisorii din fata direct pe pula, stil clema. Placerea mea: s-aud eu un mic "poc!". Dupa o lada de bere ma voi duce sa-mi golesc vezica si voi da drumul unu jet intr-atat de puternic cat sa-i iasa pe partea cealalta printre fesele ale mici, cat doua merisoare. Stii tu: gaura aia in care obisnuiai (si tu) sa-i bagi 3 degete de-odata la dus. 

 

Pt. ca am inima mare, n-o sa-i las picioarele putrefacte sa atarne lălâi, ci i le voi lega de coapsele mele, sa-l simt vesnic aproape. 

 

Tuciuriule, fii sincer! Nici n-am terminat povestea si tu deja te masturbezi   :))). 

 

Daca mai vii cu glume d-astea obosite la mine, iti fut un sut cur de-o sa mergi in maini si-o sa lasi dâre, ca melcul, vreme de 3 saptamani. ...Si 4 zile.

 

PS: fac pariu ca nu te tine zabala sa imi dai replica cu user-ul "consacrat". 

 

nu stiu pe cine ataci si nici nu-mi pasa, dar postarea ta + nickname-ul tau = OWNAGE, te respect fratioare imi place cum gandesti.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Trei sferturi dintre topicele deschise in ultimele 2-3 zile, daca nu ma bine, sunt mizerii d-astea, mai ieftine si mai plictisitoare decat o corcodusa viermanoasa.

 

Cine pula mea citeste ?! :(

  • Like 3
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

Picon e intr-o forma de zile mari!

 

Impulsionat de rezultatul sondajului care-l incoroneaza drept "injuratorul-sef" al forumului, mosulica @picon a hotarat sa le aplice si cate o corectie fizica "detractorilor" sai, astfel incat acestia sa se invete minte si sa nu-i mai tulbure traiul tihnit de pe nimfomane.com, unde petrece mult mai mult timp decat acasa.

sugugighi pugulaga

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...