Sari la conținut

HATERUL VERII


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:laugh2 :laugh2 :laugh2

 

Lache!!!

O mai futi tu pe vanessa cand o zbura piconul.

 

Ce te mai freacă grija de mine pe toate topicele! Sunt pe locul doi după Picon. Cred că adormi noaptea cu ea în mână, gândindu-te la noi. 

 

De fiecare dată când mănânci fasole, mintea îți zboară spre Picon.

Când te cicălește nevasta, te gândești la mine.

Când vezi reclamă la bomboane cu cocos, tresari cu gândul la Raffa.

 

Omule, ai nevoie de o pauză binemeritată. Poate ți-o dă Pisicul, după ce se termină CD-ul cu Salam.

  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu

Ce te mai freacă grija de mine pe toate topicele! Sunt pe locul doi după Picon. Cred că adormi noaptea cu ea în mână, gândindu-te la noi. 

 

De fiecare dată când mănânci fasole, mintea îți zboară spre Picon.

Când te cicălește nevasta, te gândești la mine.

Când vezi reclamă la bomboane cu cocos, tresari cu gândul la Raffa.

 

Omule, ai nevoie de o pauză binemeritată. Poate ți-o dă Pisicul, după ce se termină CD-ul cu Salam.

tu cine esti?

Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Ce te mai freacă grija de mine pe toate topicele! Sunt pe locul doi după Picon. Cred că adormi noaptea cu ea în mână, gândindu-te la noi. 

 

De fiecare dată când mănânci fasole, mintea îți zboară spre Picon.

Când te cicălește nevasta, te gândești la mine.

Când vezi reclamă la bomboane cu cocos, tresari cu gândul la Raffa.

 

Omule, ai nevoie de o pauză binemeritată. Poate ți-o dă Pisicul, după ce se termină CD-ul cu Salam.

 

Buna,

Imi cer scuze daca te-ai simtit ofensata de faptul ca ti-am mentionat numele de cateva ori. Evident, nu era nici un fel de atac la adresa ta si nici nu ma "freca grija de tine", observasem doar ca pentru pacalici esti un subiect sensibil.:)

Inca o data, scuze, si iti urez o zi buna! :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Buna,

Imi cer scuze daca te-ai simtit ofensata de faptul ca ti-am mentionat numele de cateva ori. Evident, nu era nici un fel de atac la adresa ta si nici nu ma "freca grija de tine", observasem doar ca pentru pacalici esti un subiect sensibil. :)

Inca o data, scuze, si iti urez o zi buna! :hihat

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/13689854_1201186413254352_896625746_n.png?oh=2c645512c252461b170962bd7c7b83cb&oe=579C3001

de clone proaste

  • Like 9
  • Minus 19
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna,

Imi cer scuze daca te-ai simtit ofensata de faptul ca ti-am mentionat numele de cateva ori. Evident, nu era nici un fel de atac la adresa ta si nici nu ma "freca grija de tine", observasem doar ca pentru pacalici esti un subiect sensibil. :)

Inca o data, scuze, si iti urez o zi buna! :hihat

http://www.opengeek.net/images/ogeek/weird/what-are-people.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/13511433_1186056431434017_372744257_n.png?oh=2e00be4132a2c955be69f1995cef4778&oe=579C0E78

 

 

 

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/13689854_1201186413254352_896625746_n.png?oh=2c645512c252461b170962bd7c7b83cb&oe=579C3001

 

 

Tanti in varsta si cu pula in cur la avatar, ma intreb ce-or sa zica pretenii tai colorati trolle, marean si daywalker cand or sa vada pozele astea. Sau matale nu stii ca nenea din poza facea sapun din cei dintr-o anumita etnie? :slap2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tanti in varsta si cu pula in cur la avatar, ma intreb ce-or sa zica pretenii tai colorati trolle, marean si daywalker cand or sa vada pozele astea. Sau matale nu stii ca nenea din poza facea sapun din cei dintr-o anumita etnie? :slap2

 

Ete prietenul daywalker zice să-i iei coaiele-n gură.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...