Sari la conținut

Picon - Grobianism si Duplicitate. Opere (in)complete


Postări Recomandate

Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.

Ia te uita ba la popou ce realizare a avut , a reusit sa ma faca sa-l scot pe unchiu' de la ignore dupa 2 ani.

Si ce sa vezi , bre unchiule bre , asa spurcat la gura ai devenit ? Ma frec la ochi si nu-mi vine a crede , este real sau care pula mea ai spart contu lu' unchiu' ma ? :laugh2

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Nea Picon de astazi nu mai folosi cuvantul:PULA.

AI vazut ca esti admonestat cand folosesti expresii de genul:du-te'n pula mea.

Esti idolul catorva de aici ,cum se poate asa ceva.....

Ei sunt copiii/copii si urechile si creierul lor nu suporta asemenea expresii triviale.

 

Se supara lumea pe aici cand vede asa ceva.Sunt foarte suparat si eu...Nenorocesti copiii astia.

Te-as ruga sa folosesti cuvantul:PENIS

Sau ....RACHETA....

Iti multumesc anticipat.

  Nobel

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ia te uita ba la popou ce realizare a avut , a reusit sa ma faca sa-l scot pe unchiu' de la ignore dupa 2 ani.

Si ce sa vezi , bre unchiule bre , asa spurcat la gura ai devenit ? Ma frec la ochi si nu-mi vine a crede , este real sau care pula mea ai spart contu lu' unchiu' ma ? :laugh2

E dat dreaq în pula ta (de popou zic) =))
  • Like 4
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Hai ca ne-am dat "drecu"

Băi "deșteptule", "inteligentule", "frumosule", "chiparosule" și nu în ultimul rând "puternicule și karatistule" de <utilizator copou>. Îți spun aici ce am de zis pentru că efectiv m-am săturat de tine, intri pe orice topic, căutând cu disperare vreo postare de care te poți lua pentru a începe o sarabandă de dejecții.

Newsflash for you asshole: Te afli pe un site dedicat curviei... Ce te așteptai să găsești aici? Discuții academice, dogmatică religioasă? Nu... Toți suntem aici pentru că avem moralitate, oarecum îndoielnică, deci cuvinte precum: "muie", "futut", "pulă", "pizdă" și altele asemănătoare aici își au locul, nu pe "academicieni.ro"

Dacă nu te poți juca alături de cei mari, rămâi dracu la grădiniță și lasă-ne, că ne plictisești. Nu mai boci atât!

 

Iar tu <picon>, nu îi mai da atâta atenţie. Lasă-i singurul neuron să se zbată în continuare, în agonie prin vidul din țeastă.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Mâna-i-ai pula, parașuto

 

 

 

Nu te mai juca fă cu curul gol în fața pulii sculate, că s-ar putea să se găsească vreun suflet caritabil, să-ți facă un tușeu cu pula, la prostata aia bolnavă a ta! :laugh2

#păcăliciule

 

 

 

Are! Să te fută pe tine în gât. :laugh2

Hai marș, dă-te dreaq de potaie proastă! 

#aurolaco

 

 

 

Păpușică mică și pișăcioasă, dacă te-ai duce tu la cantina săracilor sau la adăpostul pentru aurolaci, în loc să bântui ca holera pe-aici, ce-ar fi? Închipuiește-ți că știu, dar nu puteam ocazia să nu-mi bat iar pula de tine!  :laugh2  Știi de ce? Pentru că postările tale, cam vârsta aia denotă! În cel mai bun caz.

Hai pa și vezi că azi e caniculă, stai prin canale cî e mai răcoare!

#aurolacule

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

Nu toți sunt vânzători la METRO!

Cand sifonarul bolsevic se simte amenintat , isi da cu presupusul despre starea sociala a omului, pai maestre scuzati-ma, nu toti am avut ocazia sa fim pupincuristii bolseviciilor si sa ne sifonam vecinii, prietenii, chiar si rudele pentru un loc acolo in marea frauda bugetara a pensionariilor falsi cu pensii de mii de euro care defapt sunt fost securisti care toată viata au pupat funduri si supt pule pentru a isi castiga painea, cam asa face si o curva, ah ce ironic

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Cand sifonarul bolsevic se simte amenintat , isi da cu presupusul despre starea sociala a omului, pai maestre scuzati-ma, nu toti am avut ocazia sa fim pupincuristii bolseviciilor si sa ne sifonam vecinii, prietenii, chiar si rudele pentru un loc acolo in marea frauda bugetara a pensionariilor falsi cu pensii de mii de euro care defapt sunt fost securisti care toată viata au pupat funduri si supt pule pentru a isi castiga painea, cam asa face si o curva, ah ce ironic

Mă cunoști de undeva? Văd că nici de glumă nu știi, nici liftul nu-ți suie.

 

Cam prea liniste.

Ce anus or fi adulmecand lacheii la ora asta? Avem nevoie de ei sa tina topicul pe prima pagina, ca pana acum.

Păi ăsta e "succesul" demersului tău, Lache!  Chiar nu vezi cât ești de penibil?  :slap2

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Așa... și? Scuze, dar nu rezultă! Rezultă doar că ești un boulean ce se dă zmardoi. Și un mârlan

Vai de capul tău! :laugh2

 

 

 

Să mă pupi în carici!

P.S. Hai, marș la căcare, proasta satului! :slap2

 

 

 

Moccasin e un profesoraș și știm cum se câștigă în Învățământ (din păcate)! De unde și speranțele lui ... :laugh2

 

 

 

 

Mânca-mi-ai pula, coane!  :)

#ciumpalacule

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:las...
  • Oras:las...

Cam prea liniste.

Ce anus or fi adulmecand lacheii la ora asta? Avem nevoie de ei sa tina topicul pe prima pagina, ca pana acum.

ce replici de bulangii :)))))...

In pula mea de unde veniți ?? Dela falastoaca ?..in plm de țărani

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...