Sari la conținut

APEL LA TOLERANȚĂ


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Problema reala la care faci tu referire este pur tehnica: userii nu pot fi banati decât pe perioade scurte, de 2-3 minute, cat durează sa își facă alt cont. Asa ca orice încercare de a impune un regulament e practic inutila (sau futila, daca preferați termenul)

Corect, dar ... dacă face alt cont și continuă la fel, dunga! ... și tot așa! Ori îl banează până se plictisește ăla, ori se potolește! Dacă omul renunță la mizerii, poate să rămână sănătos. 

Link spre comentariu
  • Oras:Emerald City
  • Oras:Emerald City

Da, e intotdeauna mai simplu sa tratezi efectul decat cauza. :slap2

 

Si de ce sa vorbim despre "elefantul din camera"? Sau elefantii ... jigodiile parazite @trollescoviciulos, @ marean no 1 & co, care pierd ore in sir zilnic pe forumul asta pentru a "socializa" si a-si face recomandari doar intre ei pe privat, a face misto ieftin de orice si oricine care chiar face recenzii, a-si etala marlania infinita si ingustimea intelectuala si de a proteja mai mult sau mai putin fatis certe fete, in timp ce discrediteaza si polueaza topicele fetelor care le deranjeaza interesele.

 

Manelistul si-a modelat forumul dupa caracterul lui. Sa-l stapaneasca sanatos!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Manelistul si-a modelat forumul dupa caracterul lui. Sa-l stapaneasca sanatos!

Fara nici o ironie, asta e cel mai bun exemplu de forum romanesc de succes.

Lasat liber, ca sa nu apara cei care se plang de dictatura online. Plin de scandal, certuri, susanele, plus futaiuri, deci fix ce a recomandat medicul.

Nu arata caracterul admin-ului ci al utilizatorilor.

Un forum pe care vrei sa-l tii civilizat nu mai are nici o sansa acum in epoca socializarii pe facebook.

Lumea asta vrea. Aici ai de toate. Cancan si multa pizda. 

Sa-ti fie de bine.

  • Like 12
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

Fara nici o ironie, asta e cel mai bun exemplu de forum romanesc de succes.

Lasat liber, ca sa nu apara cei care se plang de dictatura online. Plin de scandal, certuri, susanele, plus futaiuri, deci fix ce a recomandat medicul.

Nu arata caracterul admin-ului ci al utilizatorilor.

Un forum pe care vrei sa-l tii civilizat nu mai are nici o sansa acum in epoca socializarii pe facebook.

Lumea asta vrea. Aici ai de toate. Cancan si multa pizda. 

Sa-ti fie de bine.

din cel mai puturos borhot iese cel mai fin alcol

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Problema reala la care faci tu referire este pur tehnica: userii nu pot fi banati decât pe perioade scurte, de 2-3 minute, cat durează sa își facă alt cont. Asa ca orice încercare de a impune un regulament e practic inutila (sau futila, daca preferați termenul)

 

Administratorii și moderatorii nu sunt chiar atît de impotenți pe cît aveți impresia.

Au posibilități tehnice să controleze userii la sînge... dacă vor.

Iar cu vrutul... e după cum bate vîntul interesului lor, interes care, după cum se și vede, nu prea coincide cu al userilor decenți.

 

PS

Apropo, voi cunoașteți vreun moderator? Că eu n-am băgat de seamă să existe vreunul.

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Daca partea cu care faci armistițiu o numești haita, atunci ai dreptate, n-o sa țină prea mult.

 

Tu și cei care te aplaudă confundați diplomația cu respectul.

Unde e respect nu se ajunge la conflict și deci e lipsit de sens să vorbești de armistițiu.

Dar dacă există conflict e nevoie de diplomație pentru a stabili un armistițiu, nu de respect.

 

Pe picon l-am respectat... pînă cînd mi-am dat seama că e o javră.

Iar respectul, odată pierdut, se mai recîștigă doar în cazuri excepționale.

 

Cu ceva diplomație am putea încheia un armistițiu, dar pentru mine tot javră rămîne.

Iar cei care-l sprijină tot haită rămîn, fiindcă chiar așa acționează, în haită, ca javrele.

 

Și, reciproc, nici el, nici haita lui, nu-și vor schimba părerea negativă despre mine.

Dar, repet, un armistițiu e posibil, chiar și așa, dacă există un interes tactic.

 

PS

Și mai uitați-vă prin dicționare. Prin definiție, un armistițiu e temporar.

E clar că n-o să țină prea mult.

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

 

Tu și cei care te aplaudă confundați diplomația cu respectul.

Unde e respect nu se ajunge la conflict și deci e lipsit de sens să vorbești de armistițiu.

Dar dacă există conflict e nevoie de diplomație pentru a stabili un armistițiu, nu de respect.

 

Pe picon l-am respectat... pînă cînd mi-am dat seama că e o javră.

Iar respectul, odată pierdut, se mai recîștigă doar în cazuri excepționale.

 

Cu ceva diplomație am putea încheia un armistițiu, dar pentru mine tot javră rămîne.

Iar cei care-l sprijină tot haită rămîn, fiindcă chiar așa acționează, în haită, ca javrele.

 

Și, reciproc, nici el, nici haita lui, nu-și vor schimba părerea negativă despre mine.

Dar, repet, un armistițiu e posibil, chiar și așa, dacă există un interes tactic.

 

PS

Și mai uitați-vă prin dicționare. Prin definiție, un armistițiu e temporar.

E clar că n-o să țină prea mult.

 

adica tu esti javra omega in haita

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Da, e intotdeauna mai simplu sa tratezi efectul decat cauza. :slap2

 

Si de ce sa vorbim despre "elefantul din camera"? Sau elefantii ... jigodiile parazite @trollescoviciulos, @ marean no 1 & co, care pierd ore in sir zilnic pe forumul asta pentru a "socializa" si a-si face recomandari doar intre ei pe privat, a face misto ieftin de orice si oricine care chiar face recenzii, a-si etala marlania infinita si ingustimea intelectuala si de a proteja mai mult sau mai putin fatis certe fete, in timp ce discrediteaza si polueaza topicele fetelor care le deranjeaza interesele.

 

Manelistul si-a modelat forumul dupa caracterul lui. Sa-l stapaneasca sanatos!

 

 

 

Tu și cei care te aplaudă confundați diplomația cu respectul.

Unde e respect nu se ajunge la conflict și deci e lipsit de sens să vorbești de armistițiu.

Dar dacă există conflict e nevoie de diplomație pentru a stabili un armistițiu, nu de respect.

 

Pe picon l-am respectat... pînă cînd mi-am dat seama că e o javră.

Iar respectul, odată pierdut, se mai recîștigă doar în cazuri excepționale.

 

Cu ceva diplomație am putea încheia un armistițiu, dar pentru mine tot javră rămîne.

Iar cei care-l sprijină tot haită rămîn, fiindcă chiar așa acționează, în haită, ca javrele.

 

Și, reciproc, nici el, nici haita lui, nu-și vor schimba părerea negativă despre mine.

Dar, repet, un armistițiu e posibil, chiar și așa, dacă există un interes tactic.

 

PS

Și mai uitați-vă prin dicționare. Prin definiție, un armistițiu e temporar.

E clar că n-o să țină prea mult.

 

 Apologeții decenței și ai bunului-simț! :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

adica tu esti javra omega in haita

 

Iată și exemplul concret.

 

Cu l y n x n-am avut vreo tangență pe undeva. Nu m-am legat niciodată de el.

Dar spiritul de haită l-a determinat să se repeadă la pantalonii mei.

E foarte clar că el a început.

 

Ziceți și voi, împăciuitorilor, ce să fac eu acum? Să-i cerșesc un armistițiu?

Că mie îmi vine să-i trag una peste bot.

 

PS

Împăciuitorii la care mă refer sunt: mariusdanger, evident, dar și raffaello, picon, lopix, harrypoker77, machucambo, Roberto, thecat, daywalker78 care l-au punctat.

Aștept pînă mîine o soluție concretă de la fiecare din voi. Pînă atunci n-am să reacționez.

 

Acu să vă văd, la practică, fiindcă la teorie vă dați mari meșteri...

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

 

Iată și exemplul concret.

 

Cu l y n x n-am avut vreo tangență pe undeva. Nu m-am legat niciodată de el.

Dar spiritul de haită l-a determinat să se repeadă la pantalonii mei.

E foarte clar că el a început.

 

Ziceți și voi, împăciuitorilor, ce să fac eu acum? Să-i cerșesc un armistițiu?

Că mie îmi vine să-i trag una peste bot.

 

PS

Împăciuitorii la care mă refer sunt: mariusdanger, evident, dar și raffaello, picon, lopix, harrypoker77, machucambo, Roberto, thecat, daywalker78 care l-au punctat.

Aștept pînă mîine o soluție concretă de la fiecare din voi. Pînă atunci n-am să reacționez.

 

Acu să vă văd, la practică, fiindcă la teorie vă dați mari meșteri...

 

Inca nu te-ai autobanat,Rinane?De luni de zile bati campii pe aici,incepand cu papusoaica si terminand cu termeni gen haita,javra,armistitii si alte balarii :)

Doar din lehamite se mai gaseste cate unu' sa-ti raspunda din cand in cand, pt. ca n-ai nici un haz,n-ai talent,n-ai caterinca,n-ai nimic in tine, esti practic incolor,inodor,insipid :)

Iti repet inca odata,pe forumul asta doar se fute si se face caterinca,daca nu iti place situatia de fapt, te poti duce pe alte forumuri care sunt dupa chipul si asemanarea ta :)

  • Like 12
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

Iată și exemplul concret.

 

Cu l y n x n-am avut vreo tangență pe undeva. Nu m-am legat niciodată de el.

Dar spiritul de haită l-a determinat să se repeadă la pantalonii mei.

E foarte clar că el a început.

 

Ziceți și voi, împăciuitorilor, ce să fac eu acum? Să-i cerșesc un armistițiu?

Că mie îmi vine să-i trag una peste bot.

 

PS

Împăciuitorii la care mă refer sunt: mariusdanger, evident, dar și raffaello, picon, lopix, harrypoker77, machucambo, Roberto, thecat, daywalker78 care l-au punctat.

Aștept pînă mîine o soluție concretă de la fiecare din voi. Pînă atunci n-am să reacționez.

 

Acu să vă văd, la practică, fiindcă la teorie vă dați mari meșteri...

 

Începe prin a renunța și tu la jigniri. Postarea lui @Lynx, a fost reacție la asta: 

 

 

Tu și cei care te aplaudă confundați diplomația cu respectul.

Unde e respect nu se ajunge la conflict și deci e lipsit de sens să vorbești de armistițiu.

Dar dacă există conflict e nevoie de diplomație pentru a stabili un armistițiu, nu de respect.

 

Pe picon l-am respectat... pînă cînd mi-am dat seama că e o javră.

Iar respectul, odată pierdut, se mai recîștigă doar în cazuri excepționale.

 

Cu ceva diplomație am putea încheia un armistițiu, dar pentru mine tot javră rămîne.

Iar cei care-l sprijină tot haită rămîn, fiindcă chiar așa acționează, în haită, ca javrele.

 

Și, reciproc, nici el, nici haita lui, nu-și vor schimba părerea negativă despre mine.

Dar, repet, un armistițiu e posibil, chiar și așa, dacă există un interes tactic.

 

PS

Și mai uitați-vă prin dicționare. Prin definiție, un armistițiu e temporar.

E clar că n-o să țină prea mult.

 

Nu avusesem de mult treabă cu tine, aproape că și uitasem că exiști. Mi-ai reamintit, din păcate. 

 

Postarea prin care Marrakesh_adventure a deschis acest topic, impresionează prin onestitate și sinceritate,  :hihat potențate probabil de fericitul eveniment din viața lui. În mod miraculos, a avut efectul scontat, userii postând decent, iar Utilizator_copou mi-a propus chiar un armistițiu, cu care evident, am fost de acord. Ceea-ce este și mai uimitor, este faptul că acest armistițiu pare că s-a extins, cineva propunând chiar un "moment 0", dând o conotație mai largă, fapt evident, îmbucurător. Și a trebui să vii tu cu postarea aia, și a trebui să vină Winehouse_fellow cu postarea asta ...

 

Da, e intotdeauna mai simplu sa tratezi efectul decat cauza. :slap2

 

Si de ce sa vorbim despre "elefantul din camera"? Sau elefantii ... jigodiile parazite @trollescoviciulos, @ marean no 1 & co, care pierd ore in sir zilnic pe forumul asta pentru a "socializa" si a-si face recomandari doar intre ei pe privat, a face misto ieftin de orice si oricine care chiar face recenzii, a-si etala marlania infinita si ingustimea intelectuala si de a proteja mai mult sau mai putin fatis certe fete, in timp ce discrediteaza si polueaza topicele fetelor care le deranjeaza interesele.

 

Manelistul si-a modelat forumul dupa caracterul lui. Sa-l stapaneasca sanatos!

... și ați luat-o de la început!

 

Și iată cum datorită inabilității voastre, adevărul iese ca uleiul, la suprafață! Cine sunt flamerii? Cine sunt haterii? Cine jignește primul și apoi, când li se replică, se dau fete mari, se dau culți și civilizați? Cine dă cu minus la postarea mea de mai jos, în afară de The boy named crow, sprând probabil într-o reacție virulentă a mea? 

 

Mon cher, niciodată nu am jignit-o primul! O lungă perioadă m-am apărat fără a sari calul, în limitele decentei,dar până la urmă sunt și eu om! Nu zic că e bine să răspund cu aceeași monedă, chiar nu prea sunt mândru. Uite, voi reveni la vechea manieră de a răspunde provocărilor și jignirile! Dacă ele vor continua, tu ce poziție vei avea? Te vei face că nu vezi și nu vei reacționa, demersul tău de aici devenind doar un exercițiu de imagine, sau vei lua poziție, intrând astfel în rândurile "lacheilor" și implicit în gură ălora? Chiar nu vezi că unii își conturi și clone doar pentru a ataca pe cine au ei pașaport? Tu nu vezi că Copou se ia cam de toată lumea? Sau Vyypusca cu toate clonele lui? 
  • 6
SA FUTETI BINE!
  •  

 

Până la urmă, așa cum am mai spus, adevărul a ieșit la suprafață. Nu-i bai, e trecut! Putem face un prezent și un viitor mai "digerabil"? Putem, dar nu așa cum continuați voi.

O zi bună și minte limpede, vă doresc!

  • Like 7
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Problema reala la care faci tu referire este pur tehnica: userii nu pot fi banati decât pe perioade scurte, de 2-3 minute, cat durează sa își facă alt cont. Asa ca orice încercare de a impune un regulament e practic inutila (sau futila, daca preferați termenul)

 

 

Corect, dar ... dacă face alt cont și continuă la fel, dunga! ... și tot așa! Ori îl banează până se plictisește ăla, ori se potolește! Dacă omul renunță la mizerii, poate să rămână sănătos. 

 

Eu sper ca va prefaceti doar ca nu ati inteles sensul postarii mele anterioare.

Nu m-am referit nicidecum la pacalicii care-si fac cont, posteaza cateva vulgaritati sau informatii personale, si sunt banati imediat.

Problema reala sunt acei cativa useri cu vechime, majoritatea mov si albastri, cu mii sau zeci de mii de postari si de multe ori cu zero recenzii, care au monopolizat forumul si carora le sunt acceptate absolut orice tip de atacuri si marlanii pe forumul asta (inclusiv referinte la mame, copii, familii etc).

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

 

Iată și exemplul concret.

 

Cu l y n x n-am avut vreo tangență pe undeva. Nu m-am legat niciodată de el.

Dar spiritul de haită l-a determinat să se repeadă la pantalonii mei.

E foarte clar că el a început.

 

Ziceți și voi, împăciuitorilor, ce să fac eu acum? Să-i cerșesc un armistițiu?

Că mie îmi vine să-i trag una peste bot.

 

PS

Împăciuitorii la care mă refer sunt: mariusdanger, evident, dar și raffaello, picon, lopix, harrypoker77, machucambo, Roberto, thecat, daywalker78 care l-au punctat.

Aștept pînă mîine o soluție concretă de la fiecare din voi. Pînă atunci n-am să reacționez.

 

Acu să vă văd, la practică, fiindcă la teorie vă dați mari meșteri...

 

ma pis si ma cac pe tine muist labagiu cu sau fara pantaloni pe tine

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Eu sper ca va prefaceti doar ca nu ati inteles sensul postarii mele anterioare.

Nu m-am referit nicidecum la pacalicii care-si fac cont, posteaza cateva vulgaritati sau informatii personale, si sunt banati imediat.

Problema reala sunt acei cativa useri cu vechime, majoritatea mov si albastri, cu mii sau zeci de mii de postari si de multe ori cu zero recenzii, care au monopolizat forumul si carora le sunt acceptate absolut orice tip de atacuri si marlanii pe forumul asta (inclusiv referinte la mame, copii, familii etc).

Nici nu știi câți membri vechi au conturi clonă. Iar cei de care zici tu, au recenzii, unii multe, făcute pe conturi vechi, care fie au fost banați, fie și-au anulat contul vechi și merg în continuare pe caterincă, fie doar și ca protest pentru modul în care a evoluat forumul. 

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Inca nu te-ai autobanat,Rinane?De luni de zile bati campii pe aici,incepand cu papusoaica si terminand cu termeni gen haita,javra,armistitii si alte balarii :)

Doar din lehamite se mai gaseste cate unu' sa-ti raspunda din cand in cand, pt. ca n-ai nici un haz,n-ai talent,n-ai caterinca,n-ai nimic in tine, esti practic incolor,inodor,insipid :)

Iti repet inca odata,pe forumul asta doar se fute si se face caterinca,daca nu iti place situatia de fapt, te poti duce pe alte forumuri care sunt dupa chipul si asemanarea ta :)

 

Apropo de titlul acestui topic, ești cam intolerant, amice.

Și eu sunt curvar, dar în felul meu. Nu trebuie să fiu pe-o minte cu voi.

Și ca mine mai sunt și alte individualități, neafiliate vreunei coterii, care au și ei dreptul să se exprime, fără să-i bruiați voi.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

ma pis si ma cac pe tine muist labagiu cu sau fara pantaloni pe tine

 

Cît de fezabil poate fi un armistițiu dacă într-una din tabere există un asemenea de specimen?

(mă interesează în special opiniile lui mariusdanger și thecat)

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:IN RAI
  • Oras:IN RAI

 

Cît de fezabil poate fi un armistițiu dacă într-una din tabere există un asemenea de specimen?

(mă interesează în special opiniile lui mariusdanger și thecat)

 

Despre ce tabere si armistitiu vorbesti papusica??

Cine sa duca un razboi cu tine,un prostanac indragostit de o parasuta obosita.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Împăciuitorii la care mă refer sunt: mariusdanger, evident, dar și raffaello, picon, lopix, harrypoker77, machucambo, Roberto, thecat, daywalker78 care l-au punctat.

Aștept pînă mîine o soluție concretă de la fiecare din voi. Pînă atunci n-am să reacționez.

 

Acu să vă văd, la practică, fiindcă la teorie vă dați mari meșteri...

 

 

Aproape fiecare user de pe forum a avut la un moment dat cate-un lătrău care-a sarit la pantaloni. Chiar si eu, cu toate ca aveam pantaloni scurti. Recunosc ca nu am urmarit indeaproape conflictul actual insa cu respect declar ca am citit unele postari de-ale tale in care ti-am admirat verticalitatea.

Ce sa faci? De exemplu in seara asta ai putea sa iesi la distractie ca mai toata lumea, ca doar e sambata. Cu totii avem doar o viata si-o gaura-n cur. ;)

 

 

PS: "Asteptam si parerea lui @thecat® :)

  • Like 7
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Sa luam un caz teoretic:

Eu sunt userul X, ma cert pana ma ia draq pe forum cu userul Y, ne bagam pwli in gura , ne facem mamele garaje , s.a.m.d. Intr-un final apoteotic userul Y isi recunoaste inferioritatea, isi pune cenusa in cap si recunoaste ca eu injur mai frumos, pun mai multe cratime, am IQ si pwla mai mare, am ajutat  mai multe babe sa treaca strada, echipa mea preferata e cea mai buna, am cel mai bengos BMW si orice imi mai trece prin cap. Eu userul X ma bucur din adancul sufletului, am castigat, AM CASTIGAT ! I-am aratat eu lui !

Intrebare de final: nu era oare mai in regula d.p.d.v. psihologic/psihiatric sa prind pokemoni ?

  • Like 6
Link spre comentariu

 

 

PS

Împăciuitorii la care mă refer sunt: mariusdanger, evident, dar și raffaello, picon, lopix, harrypoker77, machucambo, Roberto, thecat, daywalker78 care l-au punctat.

Aștept pînă mîine o soluție concretă de la fiecare din voi. Pînă atunci n-am să reacționez.

 

Acu să vă văd, la practică, fiindcă la teorie vă dați mari meșteri...

M-ai înțeles greșit, nu am încercat sa fiu împăciuitor.

Afirmatia mea a fost doar o observatie generală. Nu ma interesează conflictele pe forum, le consider pierdere de timp.

Nu țin cu tine sau cu ei, dar daca vrei un sfat....vezi ce am scris putin mai sus despre conflicte.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

    Salut,

    De ceva timp observ pe forum o atitudine generală de agresivitate în limbaj. Câțiva indivizi s-au coalizat împotriva "grobianului" @picon  (1)  și așa-zișilor "lachei"  (2). Nu zic că la baza inițiativei lor nu există un sâmbure de adevăr (sau poate un ciorchine), dar cred că cea mai bună cale de rezolvare a acestui diferend este ignorarea 1 și 2, precum și dialogul constructiv.

   Pentru 1: coane, să-mi fie cu iertare, dar exagerezi constant. Insulți, poate uneori fără să realizezi, pe toți cei care au o opinie contrară cu a ta. Aproape că nu există postare a ta în care să nu apară: idiot, prost, pulă, dobitoc, cretin, pulete, animal, retardat etc. Cândva îmi ziceai că dacă sunt impulsiv ar fi o dovadă de proastă-creștere. Oare ieșirile tale constante nu demonstează un nivel de impulsivitate ridicat și, pe cale de consecință,    (tu ai zis, nu eu) o dovadă de proastă-creștere? Eu nu te judec. Mi se fâlfâie de părerea ta, a "lacheilor", precum și a celor coalizați împotriva voastră. Și, te rog, nu arunca iarăși pe tapet aceeași scuză: eu mă apăr, eu intervin unde este cazul, eu protejez forumul, bla, bla.. Vrei să dai un exemplu? Încearcă să fii mai tolerant. Fără ceva toleranță nu vei putea fi înțeles și, la rândul tău,  nu-i vei putea înțelege pe cei din jur. 

   Pentru: @utilizator_copou:  inițiativa ta nu va avea orizontul la care speri. Te scalzi într-o mare de cenușă și nu vei găsi ieșirea spre țărm. Nu, nu sunt lacheu, lingău sau cum vrei să-i zici. Nicidecum. Am avut și eu ceva ieșiri mai puțin cizelate la adresa utilizatorului @picon, dar am realizat rapid că nu este o soluție.

   Sper că toți cei implicați aveți o oarecare urmă de rațiune și un grad de toleranță necesar pentru a înceta această piesă de teatru ieftină.

 

   Să fiți iubiți!

 

NU DORESC UN RĂSPUNS. NU VOI FI AICI PENTRU A CITI ȘI, CHIAR DACĂ AȘ FI, NU M-AR INTERESA.

VREAU DOAR SĂ VĂ ANALIZAȚI UN PIC ATITUDINEA ȘI SĂ DAȚI DOVADA DE CEVA MAI MULTĂ TOLERANȚĂ.

 no bine nu mai ”injur” nici io  :D nu mi.a fi usor sper sa reusesc :P da si cum ma ”injura” vreunu apoi de la alge/bacterii si streptococi pe toti ii pomenesc :laugh2 nu tin cont ca are 60 ani sau 18 

:)
  • Like 2
  • Minus 18
Link spre comentariu

  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

M-ai înțeles greșit, nu am încercat sa fiu împăciuitor.

Afirmatia mea a fost doar o observatie generală. Nu ma interesează conflictele pe forum, le consider pierdere de timp.

Nu țin cu tine sau cu ei, dar daca vrei un sfat....vezi ce am scris putin mai sus despre conflicte.

Pierzi timpul...

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...