Sari la conținut

0752659155 Lory noua colega a Paulei


Postări Recomandate

  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Da așa e ....eu vreau show și după finalizare cu fiecare pe rând 🤷ðŸ¿â€â™‚ï¸ðŸ‘…ðŸ˜ðŸ’‹ cât e cadoul?

Stimate domn finalizare nu este obligatoriu una la una si una la cealalta.dumneata poti sa bagi in ambele gauri(sau in toate care le gasesti😆) si la care termini aia e.nu e o regula sa termini o data la una o data la alta.
  • Like 2
Link spre comentariu

Exact.Cum ai specificat si tu cine poate alege varianta asta cine nu alege varianta cealalta.cai vezi tu rostul sau nu noi am explicat pt cei interesati de show.cine vrea cu una singura intra cu una singura.asa puteai sa te duci la mai multe fete in ziua respectiva ca tot avantajul ala il ai.pe cand cand intri cu 2 odata chiar daca nu se face show te asigur ca tot e o diferenta.Sa iti si explic.?

Ar fi foarte bine daca mi-ai explica, poate ne faci pofta.

Link spre comentariu
dragi nimfomani si nimfomane,sa va spun ce am patit  azi in jurul orei 15.

am primit un client, am socializat, ne-am futut, ca deh d-aia a venit omul. s-a intamplat ca in acelasi timp colega mea sa fie si ea ocupata, iar cand am facut dusul acest client m-a talharit. mi-a gasit portofelul si s-a infruptat cu 500 lei din el. am vazut asta abia dupa ce a plecat. l-am sunat de pe 2 nr de telefon, i-am scris si sms si pe wp, dar domnul nu a binevoit sa raspunda in niciun fel

 

da, este greseala mea, dar tu ca om sa te bucuri de acea suma necuvenita, nu se face!

 

se da drept electrician, e ceva tatar/turc pt ca vorbeste mai greu lb romana, iar nr de telefon este 076* 639 661.

pentru cifra lipsa, colega Paula vi-l da in PM.

 

 

ii doresc sa se bucure de acei bani la fel cum m-am bucurat si eu.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah prostule...io ma ştu cu Lory di cind tu lasai urma di laba in baie. Stai...stai o leaca...ca tu inca lasi.

 

Da nu asta ie inportant.

 

Cini cacat iejti tu mah sa ti baji in seama cu mini ? Cini lindicu meu da muciii din nas pi un no name ca tini ? Oi fi ti pominesti vro scula di bascula...da no auzit niminea di tini !!!

 

Marşşş mah limbric mic si prost !!! :))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu

Mah prostule...io ma ştu cu Lory di cind tu lasai urma di laba in baie. Stai...stai o leaca...ca tu inca lasi.

 

Da nu asta ie inportant.

 

Cini cacat iejti tu mah sa ti baji in seama cu mini ? Cini lindicu meu da muciii din nas pi un no name ca tini ? Oi fi ti pominesti vro scula di bascula...da no auzit niminea di tini !!!

 

Marşşş mah limbric mic si prost !!! :))))))))))

 

daca m-as baga in seama cu tine  ar insemna sa ma respecti. sunt aici sa te pis in freza sac de cacat ce esti. cand ma plictisesc imi zic : oare ce o face amelia hai sa intru putin pe nimfomane sa ii trag o muie. si sa stii ca sunt tare multi care se plictisesc

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Tocmai am plecat de la ea,de fapt trebuia sa ajung la ea vineri si a trebuuit sa anulez pt ca plecam din oras,asa ca am reprogramat pt azi,fiind sigur ca nu va mai trebui sa anulez.am ajuns la 14:40,aceeasi locatie,mi-a deschis ea intr-o tinuta sexy neagra,ne-am pupat,ne-am strans in brate de bun revazut,apoi i-am oferit un trandafir rosu si un energizant,apoi am stat la o cafea,facuta de ea,si discutand diverse.apoi a venit timpul de duș.baie curata,prosop curat,o baie dotata cu tot ce trebuie.Revin in camera si incepe nebunia.daca la prima intalnire a fost mai timida,mai rusinoasa,acum a progresat,a prins experienta si incredere in ea,lucru apreciat.am avut surpriza sa constat ca se pricepe la footjob,si cand spun footjob,ma refer ca imi freca atat pula,dar si coaiele cu laba piciorului.frumoasa senzatie,nu am vrut sa o las sa ma termine asa.am trecut in pat si ne-am mai jucat,apoi am trecut in 69 sa ma pot bucura de gaurile ei.finalizare in 69.

Dtd cam 1 ora si un pic,cine mai stie?😂😂

Cadoul 200+ 1 trandafir rosu.

Sper ca data viitoare sa fie si paula.acum am inteles ca era obosita si se odihnea.

De revenit,cu siguranta.

Te pup draga mea😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah...da zik si io acuma...ci treba ari conversatia asta cu Lory ???

 

Sau mai rau...

 

Mah...voi sintiti dusi uniori mah ! Cum lindicu mieu vini asta...cind o fata iti puni pozi cu curu si cu pizda...casa nu moi zic cai vorba di 2 fete...in cieli moi diocheate si sujestive poziti pi cari mintea unui nimfoman li poati conciepe...voi sa videti si sa va uitati la rosturili di faianta ???

 

Uniori io creca voi di fapt vrieti sal futiti pi ala di o pus faianta strinb !!! :))))

  • Like 7
Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mah...da zik si io acuma...ci treba ari conversatia asta cu Lory ???

 

Sau mai rau...

 

Mah...voi sintiti dusi uniori mah ! Cum lindicu mieu vini asta...cind o fata iti puni pozi cu curu si cu pizda...casa nu moi zic cai vorba di 2 fete...in cieli moi diocheate si sujestive poziti pi cari mintea unui nimfoman li poati conciepe...voi sa videti si sa va uitati la rosturili di faianta ???

 

Uniori io creca voi di fapt vrieti sal futiti pi ala di o pus faianta strinb !!! :))))

post-246243-0-47696000-1555511660_thumb.jpg
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...