Sari la conținut

the bou named cioară - o pizda tristă


Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

Lisandre, imi propusesem sa nu ma mai iau de tine. De oamenii bolnavi ( mintal ), asa cum esti tu, mi-e mila..

Insa observ ca pe langa faptul ca esti schizofrenic mai esti si prost. Nu numai prost crescut, ci dobitoc si retardat.

 

Succes la facut spume. Poate, dar poate, iti voi frunzari istericalele de fatalau in asteptarea primei menstruatii dupa cateva zile. Acum n-am chef si timp de tine.

Nu parinte, doar daca ai timp poti incerca sa-l exorcizezi. Desi nu cred ca ai sanse.

Stimabile esti chiar nesimtit. La varsta matale nu trebuie sa arunci asa cu niste cuvinte nefondate. De capul tau sa fie tataie, nu sunt prost crescut, iti raspund doar cu aceiasi moneda. In nebunia ta, nu vezi insa si partea cealalta, cacatul din postarile tale, provocarile si injuriile tale. Ma cunosti in realitate de iti permiti sa spui ceea ce spui ma labagiu batran?

Fatalau batran plin de sloboz la gura ce esti!

Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Baietii ne adunam un pic sa jucam un fotbal?Alegem echipele ca si pe vremea cand eram copii.Cine-i capitanu de echipa?Sa alegem jucatorii. :))))

 

Putem incepe sa adunam "echipa" pentru sah. Problema este ca avem prea multi nebuni!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Putem incepe sa adunam "echipa" pentru sah. Problema este ca avem prea multi nebuni!

Mda, incercari de pizda "spirituala". Cand ti-am spus ca esti fatalau nu m-ai crezut. Daca ii crezi pe altii nebuni, de ce te pui la mintea lor ma zapacitule? Iti spun eu ... tu esti taticul lor fata'!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu l-am facut eu,e doar o minune a lui Dumnezeu.

Si acum ce vei face Sfinte Pipilica ?

Te vei lasa calauzit de perceptul crestin :"Mai fericit este cel cate daruieste decit cel care primeste "

Avem sperante de puncte de reputatie si doar in caz de pacat de puncte negative ?

  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Logica lu' matale da uneori rateuri,te crezi un fin psiholog dar de multe ori te inseli.Care era problema daca imi bana si contul asta si apoi reveneam cu un alt ''PIPILICA'' ??

Nu era nici o problemă. Tot ăla erai.
  • Like 7
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Logica lu' matale da uneori rateuri,te crezi un fin psiholog dar de multe ori te inseli.Care era problema daca imi bana si contul asta si apoi reveneam cu un alt ''PIPILICA'' ??

Parinte esti primul popa mafiot care recunoaste =))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Cata treaba sa aiba boul asta numit cioara sa mi dea 160 de negative in juma de ora? Chiar are impresia ca afecteaza pe careva punctele astea?

atunci de ce postezi intrebarea ?  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

  • Like 26
  • Minus 11
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...