Sari la conținut

Larisssa si Ana (sex cu Ana)


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

WTF ?!?! :)))

Bună ,dragii mei! Buna tuturor, fără exceptii ,las timiditatea deoparte și va îmbrățișez pe toți! Sunt bine,sanatoasa, mulțumesc ca va intereseaza, încă mai am și chef de viață și același fizic slim spre skinny !

bunaaa la fel si tie....si eu personal te astept....sa ne intalnim daca vei putea  vreodata.....nu`ti dau indicii... :) inca numai bine !!!! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Sărbători fericite cu multă sănătate,Larissa.

Mulțumesc frumos, asemenea !

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

hey Larysssa .... ! crezi k revii curand....am postat si facebook`ul meu....dar nu ma bagi in seama :(  tu m`ai indemnat sa ajung p nimf. deci :) chiar sunt curios daca noul an te prinde la birou` !!! facebook: (jerry junior ) :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

We are back! Va așteptăm! Aceeași locație!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Chiar nu este neserioasa, de data asta mare parte din vina o am eu ca nu a mai ajuns, in nici un caz ea. Si daca poti sa spui despre Ana!! ca este neserioasa... nu stii in ce film esti,dar nu esti pe reality- mode in nici un caz!

 

In alta ordine de idei, apar sitiatii neprevazute si in cazuk nostru- cele care prestam continuu in Cta,d'apai la ea care are o viata total paralela cu escotingul ai face doar mici escapade prin lumea asta din cand in cand. Poate a racit fata , poate i s-a spart o teava in baie, poate i-a cazut parul(doamne-fereste!) POATE ...ORICE ! Si noi suntem oameni, sa sti, si avem fix aceleasi probleme ca si un om normal!!!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Chiar nu este neserioasa, de data asta mare parte din vina o am eu ca nu a mai ajuns, in nici un caz ea. Si daca poti sa spui despre Ana!! ca este neserioasa... nu stii in ce film esti,dar nu esti pe reality- mode in nici un caz!

 

In alta ordine de idei, apar sitiatii neprevazute si in cazuk nostru- cele care prestam continuu in Cta,d'apai la ea care are o viata total paralela cu escotingul ai face doar mici escapade prin lumea asta din cand in cand. Poate a racit fata , poate i s-a spart o teava in baie, poate i-a cazut parul(doamne-fereste!) POATE ...ORICE ! Si noi suntem oameni, sa sti, si avem fix aceleasi probleme ca si un om normal!!!!!

o "teava" i-o pot da eu, dar sa fie de alimentare. cea de la evacuare e prea groasa si nu ii face trebuinta! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Cam târziu ai simțit-o pe asta, avem ceva plimbări la activ in ultima luna,chiar o luna și jumătate. :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...