Sari la conținut

Cel mai scarbos user (varianta pe bune si finala)


Cel mai gretos user  

76 membri au votat

  1. 1. Care credeti ca este cel mai scarbos user de pe nimfomane?

    • raffaello
      9
    • justitiaru
      16
    • daywalker78
      21
    • trollescoviciulos
      25
    • marean no 1
      17
    • justlove
      17
    • d d p o f
      13
    • l y n x
      22
    • machucambo
      11
    • the godfather
      16
    • jupanulcj
      7
    • beraru
      7
    • lopix
      9
    • dorel nr 1
      12
    • pipilica
      16
    • thecat
      9
    • bic.c
      14
    • picon
      26
    • putzache
      13
    • rasfa
      5
    • ynelcryss
      8


Postări Recomandate

  • Oras:In mintea ta
  • Oras:In mintea ta

Să fie o încercare de șantaj? O amenințare sau doar o încercare de intimidare? Q.e.d. Copoule! Vezi discuția de pe alt topic! Ești în vrie, nu mai ai argumente și recurgi la asemenea mijloace! Ești prăjit și îți dai arama pe față la fiecare postare.

 

Cine-i utilizatorul asta de ameninta sau santajeaza alti useri? E vreun sef de mafie sau ce. Ai dracu tarani au descoperit internetul.

  • Like 7
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Cine-i utilizatorul asta de ameninta sau santajeaza alti useri? E vreun sef de mafie sau ce. Ai dracu tarani au descoperit internetul.

 

Ete draci sef de mafie.. E un frustrat ce-si umfla muschii pe forum si-l provoaca pe nea Picon!  :laugh2

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Să fie o încercare de șantaj? O amenințare sau doar o încercare de intimidare? Q.e.d. Copoule! Vezi discuția de pe alt topic! Ești în vrie, nu mai ai argumente și recurgi la asemenea mijloace! Ești prăjit și îți dai arama pe față la fiecare postare.

 

Hai unchiule , da-l in sloboz de coclit . Santaj ,amenintare , intimidare ?!? Sa fim seriosi , este doar o incercare de cacat de a-mi arata ca este jmecher si stie multe . Stie o pula , habar n-are cum il cheama si cu cine vorbeste

Tu sa-mi spui cum ai reusit sa fii mai "scarbos" decat mine ca sunt invidios

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Hai unchiule , da-l in sloboz de coclit . Santaj ,amenintare , intimidare ?!? Sa fim seriosi , este doar o incercare de cacat de a-mi arata ca este jmecher si stie multe . Stie o pula , habar n-are cum il cheama si cu cine vorbeste

Tu sa-mi spui cum ai reusit sa fii mai "scarbos" decat mine ca sunt invidios

 

Mentalitate de debaralisti...lua-i-am în car :)

  • Like 4
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

:)

Se aduna cate 7-8 javre, mai scot si vreo cateva clona de la naftalina, si se reped toti odata asupra "inamicului". O sa se indoaie forumul asta de la atata "verticalitate si demnitate". Nu o sa-mi pierd timpul raspunzandu-va la fiecare in parte, desemnati-va reprezentant daca vreti sa discutati cu mine. Avortonilor.:)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

:)

Se aduna cate 7-8 javre, mai scot si vreo cateva clona de la naftalina, si se reped toti odata asupra "inamicului". O sa se indoaie forumul asta de la atata "verticalitate si demnitate". Nu o sa-mi pierd timpul raspunzandu-va la fiecare in parte, desemnati-va reprezentant daca vreti sa discutati cu mine. Avortonilor.:)

Așa...fii rău!
  • Like 7
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:DM
  • Oras:DM

:) Se aduna cate 7-8 javre, mai scot si vreo cateva clona de la naftalina, si se reped toti odata asupra "inamicului". O sa se indoaie forumul asta de la atata "verticalitate si demnitate". Nu o sa-mi pierd timpul raspunzandu-va la fiecare in parte, desemnati-va reprezentant daca vreti sa discutati cu mine. Avortonilor. :)

simti o depresie de la pufoaica?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Bai nene, ma simt flatat! Sunt in capu' la lista!  :laugh2

Ceea ce ma face sa cred ca vanatoru ie din copou!  :laugh2  :laugh2

Oare cat de penibil poti fi, obezule?:)

Te tot lauzi ca m-ai bagat la ignore, dar ma vorbesti pe fiecare topic, imi verifici profilul azi, ba imi dai chiar si o stea ca apreciere.

"Traiti-ar" indiferenta, lingaule!:)

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator stau de sase
Reputație: 0

Exact aceiasi trei cretini apreciaza postarile tale de cacat!

Domnule alexandru, eu te apreciez pentru simplul fapt ca n-ai omorat pe nimeni, inca n-ai ajuns la stirile de la ora 17, chestii de genul. Nu-ti urez bafta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

:)Se aduna cate 7-8 javre, mai scot si vreo cateva clona de la naftalina, si se reped toti odata asupra "inamicului". O sa se indoaie forumul asta de la atata "verticalitate si demnitate". Nu o sa-mi pierd timpul raspunzandu-va la fiecare in parte, desemnati-va reprezentant daca vreti sa discutati cu mine. Avortonilor.:)

 

Spuse reprezentantul clonaților =))

  • Like 4
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:DM
  • Oras:DM

Domnule alexandru, eu te apreciez pentru simplul fapt ca n-ai omorat pe nimeni, inca n-ai ajuns la stirile de la ora 17, chestii de genul. Nu-ti urez bafta.

daca-l inchizi cu un soarece in camera doarme atarnat de bec la cat de viteaz e

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Clono so fut pe măta in gura.

Pe langa ca esti clona mai esti si prost de bubui, ce drac ai avut lopix, da cu thecat? handicapatule

PS mă piș pă tine :)) bagă mare..

 

Mi-ar placea sa-i transmit si eu mamei tale aceleasi urari, dar nu pot fi chiar atat de josnic.

Oricum, sunt convins ca mama ta e extrem de mandra de tine; adica, sa ai o fata de 40 de ani, nu prea isteata si fara educatie, curva fara viitor, care-si castiga painea indesandu-si pule in cur si in gura zi dupa zi ... cum naiba sa nu fii mandra de asa o fiica?:)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Mi-ar placea sa-i transmit si eu mamei tale aceleasi urari, dar nu pot fi chiar atat de josnic.

Oricum, sunt convins ca mama ta e extrem de mandra de tine; adica, sa ai o fata de 40 de ani, nu prea isteata si fara educatie, curva fara viitor, care-si castiga painea indesandu-si pule in cur si in gura zi dupa zi ... cum naiba sa nu fii mandra de asa o fiica?:)

Mișkine, câte clone ți-ai făcut, țopârlane?

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hai unchiule , da-l in sloboz de coclit . Santaj ,amenintare , intimidare ?!? Sa fim seriosi , este doar o incercare de cacat de a-mi arata ca este jmecher si stie multe . Stie o pula , habar n-are cum il cheama si cu cine vorbeste

Tu sa-mi spui cum ai reusit sa fii mai "scarbos" decat mine ca sunt invidios

El era unchiu' ? =))
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...