Sari la conținut

Amalia 0737218543 si 0735770236


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

E foame rău fetii mai bine înveți să te respecți și să-și respecți clienții.pana atunci caută alți fraieri care sa pună botul,că noi, cei de pe forum ne-am saturat de basinile/vrajelile tale,draga amalia

 

De pierdut nu pierdeti nimic. Dupa cum am mai zis, nu ofera nimic wow. Prestatia e ok, dar nu iese cu nimic in evidenta.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pe tine te cautam nu stiam eu de unde te cunosc am lu-at drq toate paginile astea rand cu rand ai d plm am uitat sa fac recenzia si nu stiam de unde sa te recunosc :( eu azi is la constanta ne distram si noi putin ? ai timp?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pe tine te cautam nu stiam eu de unde te cunosc am lu-at drq toate paginile astea rand cu rand ai d plm am uitat sa fac recenzia si nu stiam de unde sa te recunosc :( eu azi is la constanta ne distram si noi putin ? ai timp?

 

scuipa distractia cu caterinca asta de fata, 2 recenzii, sa te vad

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pai ma fost la ea in iarna mai omule :))) doar 1 data si m-am simptit ok pot sa iti scriu ce sa intamplat atunci daca vrei :) acum m-as reintoarce la ea pentru 1 ora daca tot sunt in constanta 

 

scrie doar daca o mai prinzi in seara asta, ca stiu cum e la ea, e caterinca, te simti bine, poti sa iti faci nebuniile cu ea

Link spre comentariu

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Pe tine te cautam nu stiam eu de unde te cunosc am lu-at drq toate paginile astea rand cu rand ai d plm am uitat sa fac recenzia si nu stiam de unde sa te recunosc :( eu azi is la constanta ne distram si noi putin ? ai timp?

Pe tine te cautam nu stiam eu de unde te cunosc am lu-at drq toate paginile astea rand cu rand ai d plm am uitat sa fac recenzia si nu stiam de unde sa te recunosc :( eu azi is la constanta ne distram si noi putin ? ai timp?

acum am ajuns in locatie...te astept cu mare drag pup
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...