Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
7 hours ago, fishkee said:

Eliza si Karla lucreaza impreuna in Titan amandoua. cred ca la salon sunt in preaviz, in caz ca le-ati mai vazut prin salon zilele astea. eu le-am vizitat si la salon si la ele in locatie. dar mi-au zis ca vor ramane la ele in locatie.

sunt de gasit cu numele de Krystal si Aria si au topice in seciune

Eliza (Krystal) are nr 0792418368 si Karla (Aria) 0726060421

Poti da niste detalii despre ce servicii ofera? Tot masaj erotic sau si altele?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, mircea4u2015 a spus:

Poti da niste detalii despre ce servicii ofera? Tot masaj erotic sau si altele?

Ambele fete sunt acum sub obladuirea Randunicii, care are toate sansele sa le reinventeze, asa ca cine doreste sa le vada/revada, mergeti catre Rasarit de Soare. 😉

  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
10 hours ago, mircea4u2015 said:

Poti da niste detalii despre ce servicii ofera? Tot masaj erotic sau si altele?

Aici e Karla aka Aria

si aici e Eliza aka Krystal

Pare sa aiba strict servicii de masaj, fara alte servicii. Dar cel mai bine banuiesc eu ca este sa discuti direct cu ele, ca au nr lor individual. Au si poze noi, mult mai bune, care sa le puna in evidenta frumusetea.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 31.05.2023 la 14:18, fishkee a spus:

Eliza si Karla lucreaza impreuna in Titan amandoua. cred ca la salon sunt in preaviz, in caz ca le-ati mai vazut prin salon zilele astea. eu le-am vizitat si la salon si la ele in locatie. dar mi-au zis ca vor ramane la ele in locatie.

sunt de gasit cu numele de Krystal si Aria si au topice in seciune

Eliza (Krystal) are nr 0792418368 si Karla (Aria) 0726060421

Unde au topic in secțiune mai exact, lași un link pentru Aria? Să-ți trăiască! 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca au mai ramas Ela, Bianca, Alesia si Roxana. Eliza si Carla au plecat la Randunica, Diana , Andrea si Giulia au plecat si nu au mai revenit.Nu stiu de Adela, poate mai lucreaza cand si cand.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
On 6/7/2023 at 3:06 PM, tallfrog said:

Unde au topic in secțiune mai exact, lași un link pentru Aria? Să-ți trăiască! 

 

On 6/1/2023 at 8:24 AM, fishkee said:

Aici e Karla aka Aria

si aici e Eliza aka Krystal

Pare sa aiba strict servicii de masaj, fara alte servicii. Dar cel mai bine banuiesc eu ca este sa discuti direct cu ele, ca au nr lor individual. Au si poze noi, mult mai bune, care sa le puna in evidenta frumusetea.

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 1 oră, Massagerul a spus:

Cred ca au mai ramas Ela, Bianca, Alesia si Roxana. Eliza si Carla au plecat la Randunica, Diana , Andrea si Giulia au plecat si nu au mai revenit.Nu stiu de Adela, poate mai lucreaza cand si cand.

Adela lucreaza mereu colegul :)

Mai e o fata noua, Adina, cu care am avut o exp interesanta, ea se pricepe la dans la bara si stiu ca mai este si Jasmine, dar inca nu am testat-o.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 5 ore, Massagerul a spus:

Cred ca au mai ramas Ela, Bianca, Alesia si Roxana. Eliza si Carla au plecat la Randunica, Diana , Andrea si Giulia au plecat si nu au mai revenit.Nu stiu de Adela, poate mai lucreaza cand si cand.

De Roxana si bianca ce stii ? O recenzie recentă? 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 3 ore, chaos a spus:

Adela lucreaza mereu colegul :)

Mai e o fata noua, Adina, cu care am avut o exp interesanta, ea se pricepe la dans la bara si stiu ca mai este si Jasmine, dar inca nu am testat-o.

Adela are un program mai special, ceva de genul 12-18. Așa mi-au spus mereu când am întrebat de ea...😊☺️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 09.06.2023 la 13:47, Massagerul a spus:

Cred ca au mai ramas Ela, Bianca, Alesia si Roxana. Eliza si Carla au plecat la Randunica, Diana , Andrea si Giulia au plecat si nu au mai revenit.Nu stiu de Adela, poate mai lucreaza cand si cand.

Pacat de Andreea si Giulia. Poate revin dupa vacanta, dupa ce termina banii :).

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 19 ore, bebe2014 a spus:

Alessia a mai dobândit îndemânare la masaj?

Poate să spună cineva care ditre vizitatorii recenți?

Dacă s-a mai îmbunătățit pe partea de masaj?

Frate se pare ca băieții numai vizitează fantasy, sa ne dea și noua o părere recenta 😅😅😅

Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

Cu mai multe zile în urmă am ales-o pe Roxana pentru o oră e masaj. Atitudinea ei a fost foarte bună, e o fată cu bun-simţ. La partea de masaj erotic nu m-a impresionat, dar nu a fost nici plictisitoare.

Link spre comentariu

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Cu parere de rau, s-a dus si acest salon de masaj naiba 😢

Povestea pe scurt. Am făcut o programare pentru 2 pers, una din ele fiind un burlac care urma sa se insoare a 2a zi. Ii planuisem ziua la minut. Fac programarea cu o zi inainte sa fiu sigur, dra care mi-a raspuns pe Wpp mi a zis ca totul este in regula si sa revin a 2a zi cu 1h inainte daca ajung. 

Buuuun, vine a 2a zi si dau mesaj cu 1h30 inainte, sa le zic ca venim, suntem pe drum... Si sa vezi surpriza... Alta dra aparent care mi a raspuns, cica cu cine am făcut programare A UITAT sa anunte... Si nu era absolut nimeni libera macar pt juma de ora doar pt 1 pers (initial vb de 1h x 2)

Si asa a ramas băiatu meu fara un masaj pe ziua respectiva... 

Nu stiu ce schimbari au fost facute acolo dar au pierdut 2 clienti... 

Stiu, are balta peste... dar am zis sa va atenționez. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...