Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania
11 hours ago, warewolf said:

o recenzie cineva la carla recent??

i have been last week and can confirm my visit from January. As i wrote in my former review Carla is to be visited. She is young, slim body, horny look, beatiful package. She offers good service and wants to satisfy the client!

You can go and enjoy without any doubts!

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucu
  • Oras:Bucu

Ok dupa mai multa vreme in care am fost la fantasy am zis ca ar fi momentul sa las si eu o recenzie.

Locatia:

Dupa cum se stie deja este intr-o vila pe calea floreasca(pana acum nu am avut probleme cu parcatul, dar depinde ziua si ora la care mergi). Din ce stiu eu exista 4 camere insa doar una are bara de striptease, deci pt cei care vor masaj fantasy ar fi bine sa va programati din timp(also nu toate fetele ofera acel tip de masaj).

Tot timpul am vazut ca se dezinfecteaza si ca se folosesc asternuturi/papuci de unica folosinta. Ca si mentiune cred ca ar trebui stearsa si bara aia(nu cred ca am vazut pe cineva sa o stearga, dar poate nu am fost atent) :))

 

Fetele:

In ultima perioada am fost la Carla, Ela, Diana si Andreea.

Carla:

O tipa pt care atitudinea face mai mult decat aspectul fizic, as spune eu. Este tanara si imi aduce mereu a ceva studenta sexy si jucausa.

Este o fata cu un aspect placut i-as da nota 8.5, o recomand celor care prefera tipe skinny.

La masaj se descurca foarte bine si este foarte, repet, foarte implicata si incearca sa te ajute sa te simti bine. Nota 9.5 la masajul erotic. probabil este cea mai ok tipa de la fantasy in acest moment.

Ela:

O tipa frumoasa(nota 9), moody, dar care facea un masaj erotic genial(clar nota 10), din punctul meu o pierdere pt salon, dar am zis sa ii las totusi o recenzie.

Andreea:

Desi arata foarte bine la corp(nota 9), mi se pare ca fata nu o prea ajuta(cel putin dpmdv).

Un masaj erotic foarte slab, abia se atingea de dorel:)) Mai mult se freca de pieptul meu. Nota 6

Diana:

O tipa ok, nu as putea spune ca este un munte de entuziasm, dar nu pot spune ca ii pot reprosa ceva, probabil nu a fost chimie.

Ca si aspect este o tipa miniona si slabuta, as aduga ca este destul de banala, dar merge:) Nota 8

Masajul erotic desi destul de mecanic a fost ok, nota 7.9.

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 14.02.2023 la 1:54, jamesdean911 a spus:

E un dobitoc care trebuie internat. 

Dobitoc ești tu, dar hai să-ți propun ceva, mergem noi 2 la un test iq.. Ala care pierde isi sterge contul de pe nimfomane... Accepti provocarea prostule? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Arata-ne că ai un IQ mare. Văd că nu prea reușești. Foloseste-ti iq in mod constructiv.

Jignești pe toată lumea.

Poți fi deștept sa inventezi becul dar că om....

Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0
Acum 5 minute, cafea_mare a spus:

Arata-ne că ai un IQ mare. Văd că nu prea reușești. Foloseste-ti iq in mod constructiv.

Jignești pe toată lumea.

Poți fi deștept sa inventezi becul dar că om....

Pot sa te rog ceva? 

E păcat de salon…

Te înțeleg si pe tine, dar crede-ma…nu mai contează! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucu
  • Oras:Bucu

Am ajuns si la Bianca(fata cea noua, pozele trebuie cerute pe whatapp).

Ca si atitudine este o fata vesela(25 ani daca nu ma insel) care incearca sa te multumeasca. Pt atitudine ar merita nota 10(la fel ca si Carla).

Bianca este o tipa miniona slabuta, dar care are fund si mai ales tate:)) Are niste silicoane foarte misto.

Ca si aspect fizic ii dau nota 8.9.

Masajul erotic este foarte ok, desi nu pot spune ca m-a dat pe spate cu ceva, fata se pricepe. Pt masajul erotic as da nota 9.

Concluzia ar fi ca fata este foarte ok si merita o vizita, eu unul m-am simtit bine.

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

Adelus (febletea mea)

Proaspat masat! De Adelus! 

Locatia: Fantasy! Un salon de masaj f bun! Cand am ocazia...marchez!

Maseuza! Adelus. 😘 O bruneta inalta. Ochi superbi. Talent in a masa. Ii place, ceea ce face! Maiestrie! Perversa rau!

Ca tu, domnul meu ce citesti aceste randuri, trebuie sa iti placa masajul erotic. Sa il intelegi. Sa te relaxeze. Altfel nu e decat o laba uleioasa!

Inapoi la Adelus! 😋 O bruneta superba. Fardata, usor parfumata. Manuchiura. Pedichiura! 10 plus!

Socializare, atitudine. Glumite. Te ia in brate. Te simti ca si cu o iubita. GFE la un salon de masaj. Bine, fara FK. Inca un 10!

Masajul de relaxare. Te ia de la degetul mic si te duce pana la ceafa. Intreaba unde doare. Daca doare. Ii pasa. Are putere in maini. A facut sport. Face sala. Are un 4 pack  pe stomacel. Nota 10.

Masajul erotic. Eeee....aici e aici! Ca sa ma intelegi, trebuie sa simti masajul. Imitarea actului. Soaptele fierbinti. Unghiile pe spate. Bagatul mainii la oua. Ciupit de Jr! M-a terminat desi mai avusesem parte de actiune astazi. M-a facut sa vibrez. Am 1.90 si 95 de kg. Nici tractorul nu ma face pe mine sa vibrez. Scuzati comparatia grosolana. 🤪 Inca un 10.

Experienta totala. 10 curat.

Adelus, stiu ca citesti. Tu esti cea mai buna masaj de la Fantasy, daca nu cumva si departe. 😘 Tzuca tata sanii tai aia mari si naturali. Fundul ala de brazilianca. 🥰

Catre conducerea Fantasy! Domnule C! Fata asta e o minunatie. M-a facut sa o uit pe Monica. 🙄 Iar asta inseamna ceva!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Maldive
  • Oras:Maldive
Acum 14 ore, dan cel nou a spus:

Adelus (febletea mea)

Proaspat masat! De Adelus! 

Locatia: Fantasy! Un salon de masaj f bun! Cand am ocazia...marchez!

Maseuza! Adelus. 😘 O bruneta inalta. Ochi superbi. Talent in a masa. Ii place, ceea ce face! Maiestrie! Perversa rau!

Ca tu, domnul meu ce citesti aceste randuri, trebuie sa iti placa masajul erotic. Sa il intelegi. Sa te relaxeze. Altfel nu e decat o laba uleioasa!

Inapoi la Adelus! 😋 O bruneta superba. Fardata, usor parfumata. Manuchiura. Pedichiura! 10 plus!

Socializare, atitudine. Glumite. Te ia in brate. Te simti ca si cu o iubita. GFE la un salon de masaj. Bine, fara FK. Inca un 10!

Masajul de relaxare. Te ia de la degetul mic si te duce pana la ceafa. Intreaba unde doare. Daca doare. Ii pasa. Are putere in maini. A facut sport. Face sala. Are un 4 pack  pe stomacel. Nota 10.

Masajul erotic. Eeee....aici e aici! Ca sa ma intelegi, trebuie sa simti masajul. Imitarea actului. Soaptele fierbinti. Unghiile pe spate. Bagatul mainii la oua. Ciupit de Jr! M-a terminat desi mai avusesem parte de actiune astazi. M-a facut sa vibrez. Am 1.90 si 95 de kg. Nici tractorul nu ma face pe mine sa vibrez. Scuzati comparatia grosolana. 🤪 Inca un 10.

Experienta totala. 10 curat.

Adelus, stiu ca citesti. Tu esti cea mai buna masaj de la Fantasy, daca nu cumva si departe. 😘 Tzuca tata sanii tai aia mari si naturali. Fundul ala de brazilianca. 🥰

Catre conducerea Fantasy! Domnule C! Fata asta e o minunatie. M-a facut sa o uit pe Monica. 🙄 Iar asta inseamna ceva!

 

Nu contest ce spui,dar nu esti cam prea euforic cu atatea note de 10?

Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0
Acum 1 minut, amedeo13 a spus:

Nu contest ce spui,dar nu esti cam prea euforic cu atatea note de 10?

Maestre, te rog, du-te, incearca! Asta daca nu cumva ai facut-o deja. Cere-o pe Adelus. Poate veti face acel click.

Eu i-am urmarit atat evolutia cat si dezvoltarea. Daca te uiti atent la replicile mele pt Fantasy pe topicul asta, vei vedea ca le-am criticat atunci cand am considerat si le-am laudat atunci cand au meritat-o. 

Dupa fiecare masaj (!) eu vbesc cu Larisa pt feedback. Si, crede-ma, ca si client caruia ii place masajul...nu e usor de vbit cu mine.

Aaa, si nu sunt nici usor de "satisfacut".

Masaje ca cel descris de mine mai sus iti doresc!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
2 hours ago, dan cel nou said:

Maestre, te rog, du-te, incearca! Asta daca nu cumva ai facut-o deja. Cere-o pe Adelus. Poate veti face acel click.

Eu i-am urmarit atat evolutia cat si dezvoltarea. Daca te uiti atent la replicile mele pt Fantasy pe topicul asta, vei vedea ca le-am criticat atunci cand am considerat si le-am laudat atunci cand au meritat-o. 

Dupa fiecare masaj (!) eu vbesc cu Larisa pt feedback. Si, crede-ma, ca si client caruia ii place masajul...nu e usor de vbit cu mine.

Aaa, si nu sunt nici usor de "satisfacut".

Masaje ca cel descris de mine mai sus iti doresc!

Ofofofof, colegul nostru  dan... cel nou, un vesnic entuziast!:))) Cum, domnule, nu esti usor de satisfacut? Toate recenziile tale sunt "Laudatio", chiar asa sa fie??

Si eu sun fan Fantasy, si o apreciez pe Adela, dar parca... e cam mult ce ai scris tu acolo.:))

Link spre comentariu
  • Oras:Maldive
  • Oras:Maldive
Acum 11 minute, gyorgye69 a spus:

Ofofofof, colegul nostru  dan... cel nou, un vesnic entuziast!:))) Cum, domnule, nu esti usor de satisfacut? Toate recenziile tale sunt "Laudatio", chiar asa sa fie??

Si eu sun fan Fantasy, si o apreciez pe Adela, dar parca... e cam mult ce ai scris tu acolo.:))

Si eu am fost la fel de entuziast la adresa Ellei,pana am fost la L..a F.....y. Si atunci notele se transforma de la 10 pe linie la 8.5 maxim 9 pe linie....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0
Acum 15 minute, gyorgye69 a spus:

Ofofofof, colegul nostru  dan... cel nou, un vesnic entuziast!:))) Cum, domnule, nu esti usor de satisfacut? Toate recenziile tale sunt "Laudatio", chiar asa sa fie??

Si eu sun fan Fantasy, si o apreciez pe Adela, dar parca... e cam mult ce ai scris tu acolo.:))

Nicio problema! 🫡 Eu imi asum ce am scris. Fiecare vocala si consoana! Adela e one of a kind. Cu tot respectul!  Masaje misto sa ai! 

In privinta lui Adelus, nu am decat cuvinte de lauda. Mergi si incerci. Poate deja ai facut-o! Indiferent cum, spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
4 hours ago, dan cel nou said:

Nicio problema! 🫡 Eu imi asum ce am scris. Fiecare vocala si consoana! Adela e one of a kind. Cu tot respectul!  Masaje misto sa ai! 

In privinta lui Adelus, nu am decat cuvinte de lauda. Mergi si incerci. Poate deja ai facut-o! Indiferent cum, spor!

Hehehe... o stiu pe Adela de cand era... angelica... daca intelegi ce vreau sa spun!

Spor la masaje perfecte si tie!

Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0
Acum 19 minute, gyorgye69 a spus:

Hehehe... o stiu pe Adela de cand era... angelica... daca intelegi ce vreau sa spun!

Spor la masaje perfecte si tie!

Ma bucur sa aud. Dacă si click-ul, e click, ca la parchet… 😉👌
Am înțeles perfect ce vrei sa zici! 

Astazi, am fost “atacat” de doi confrați in privat cu întrebări! 🤪
Nu sunt eu născut ieri…dar e mișto ca au încercat! ☝️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare

 

Am mai bifat si eu o vizita, la noua caprioara Sabina! 

Din cate am inteles are 23 ani, slim, micuta , sani mici  si cu pircing in sfarcuri.

E fosta Alma pt cunoscatori... 

Masajul relaxare a fost bun dau 8.5.

cel erotic a fost si el chiar ok 8.

un 8.25 solid per total ( asta venind de la mine care am exigente mari) 

-34-

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 57 minute, alexberg a spus:

Salutare

 

Am mai bifat si eu o vizita, la noua caprioara Sabina! 

Din cate am inteles are 23 ani, slim, micuta , sani mici  si cu pircing in sfarcuri.

E fosta Alma pt cunoscatori... 

Masajul relaxare a fost bun dau 8.5.

cel erotic a fost si el chiar ok 8.

un 8.25 solid per total ( asta venind de la mine care am exigente mari) 

-34-

 

Finalizarea, prin "tehnici de masaj"?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0
Acum 16 ore, dydy.v.1.1 a spus:

Finalizarea, prin "tehnici de masaj"?

Imi permit eu sa raspund! 

Dap! Prin tehnici de masaj! De fapt, prin tehnica! Nu e decat una! 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Bucu
  • Oras:Bucu

Recenzie Eliza.

O sa incep prin a spune ca eu in general prefer tipe skinny, Eliza nu este skinny dar nici nu atarna sunicile pe ea sau ceva. Ca aspect ii dau nota 7 datorita siluetei.

Ea este o tipa prietenoasa si daca vrei pare ca ai ce vorbi cu ea, pentru atitudine nota 9.

Masajul de relaxare este bun, chiar aveam ceva contracturi pe spate si m-a detensionat foarte bine. Nota 8.5

Pentru masajul erotic as spune ca se descurca bine pentru o incepatoare si mi-a placut ca stie sa te sarute pe corp. Nota 8-8.5(Imi e greu sa ma decid)

Ca si concluzie, daca va plac tipele cu forme, chiar o recamand este o tipa simpatica si friendly.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 25.02.2023 la 15:46, dan cel nou a spus:

Imi permit eu sa raspund! 

Dap! Prin tehnici de masaj! De fapt, prin tehnica! Nu e decat una! 😉

Bravo, bine punctat, inainte erau si alte tehnici care se pare ca s au pierdut, de exemplu am fost finalizat in pozitia 69 mimand oralul cu clavicula, intre gat, maxilar si umar...a fost de nedescris. Daca mai stiti careva pe vreuna care mai face asta...va rog sa mi spuneti

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator dan cel nou
Reputație: 0
Acum 21 minute, tauric22 a spus:

Bravo, bine punctat, inainte erau si alte tehnici care se pare ca s au pierdut, de exemplu am fost finalizat in pozitia 69 mimand oralul cu clavicula, intre gat, maxilar si umar...a fost de nedescris. Daca mai stiti careva pe vreuna care mai face asta...va rog sa mi spuneti

Mersi! Vreau sa cred ca Ella făcea chestia asta. A fost singura pe care am văzut-o, vreodată încercând. Știu ca m-am ridicat ca nu înțelegeam ce face. Așa e…senzația e super! 👏

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...