Sari la conținut

Este foamea atat de mare, de se renunta atat de usor la conditia umana ?


v-ships

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ești decât unul dintre pupincuriștii lui cinestie/liviu58. Un ratat aflat în cârdășie cu cel mai abject pește prezent pe acest forum.

Tu esti capusa forumului ,ii sugi pe toti care nu sunt de acord cu tine :atm

  • Like 10
  • Minus 6
Link spre comentariu

CSF? NCSF?

Bati apropouri aiurea si cu un non-sens  . Nici tu nu stii uneori in ce sens sa ridici panzele . eu zic sa le ridici catre Naufragiat , va potriviti uneori la caractere . :rax2

 

Atata timp cat te folosesti de niste texte plagiate  nu-mi vei oferi prea multe argumente plauzibile in ceea ce priveste gandirea ta. Sunt doar eforturi (valuri) inutile :)

 

Plagiate? inseamna ca am citit prea mult ... ma duc la munca de jos sa-mi clatesc creierii 

 

 

Si da, intre tine si naufragiatul, il aleg pe el ... nu de varsta sau venituri e vorba, sunt alte considerente pe care tu nu le vei intelege niciodata  :rax2 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Da  probabil ca am minte de pustan , cand vreau eu si asta datorita faptului ca o data cu avansarea in varsta nu am acumulat prea multe stari de nefericire , stresuri sau suferinte. Cum s-ar zice  o minte clara inundata de "tinerete fara batranete" , de imaginatie si de frumuseti adunate in decursul vremii. 

Ți-a dat mă-ta să sugi până la 20 de ani, măi miky77. Alternativ ai mai supt și de la tac-tu. Când ai terminat cu ăștia doi, ai început să sugi de la liviu58/cinestie si se cunoaște influența ”laptelui” pe care ți l-a administrat guvidul provenit din canalizare.  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Plagiate? inseamna ca am citit prea mult ... ma duc la munca de jos sa-mi clatesc creierii 

 

 

Si da, intre tine si naufragiatul, il aleg pe el ... nu de varsta sau venituri e vorba, sunt alte considerente pe care tu nu le vei intelege niciodata  :rax2 

neinteresant :rax2  altceva ?

 

eu sunt luat demult , asa ca nu-ti face sperante desarte  :laugh2  nici nu vreau sa ajung la termenii de comparatie  :no2 

  • Like 5
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

neinteresant :rax2  altceva ?

 

eu sunt luat demult , asa ca nu-ti face sperante desarte  :laugh2  nici nu vreau sa ajung la termenii de comparatie  :no2

Pe miky77 l-a luat demult liviu58/cinestie si l-a crescut în canalizare, dându-i să sugă lapte/lapți de guvidoi.  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumim Pisicut  :clapp  Asemenea bestii de oameni nu au ce cauta pe forum doar sa provoace , ca mai apoi sa injure ca la usa cortului :no2

Adevarul ca unii sunt extrem de rai. Eu i-as numi hitleristi.  Ai o alta opinie, gata esti idiot, tampit si in toate felurile. 

  • Like 1
Link spre comentariu

na pe cine mai punctezi acuma  :rax2  ti-a fugit odorul :laugh2

 

PSu: ia zi mai ai cosmaruri cu mine noaptea ? :laugh2

 

=)) 

il punctez pe VSHIPS  :rax2 

 

cu tine?! crezi tu ca esti asa de "scary"?  neeeeeeee... esti chiar nesemnificativ.. nu impui nici macar respect :D

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

=))

il punctez pe VSHIPS  :rax2 

 

cu tine?! crezi tu ca esti asa de "scary"?  neeeeeeee... esti chiar nesemnificativ.. nu impui nici macar respect :D

Io zic sa i le dai lui Pipilica , ca si el iti da tie  inapoi (dalelalte) :laugh2 

Nu-ti cersesc respect , stai linistita . respectul il oferi si ti se intoarce inzecit , asa zic  :rax2

  • Like 5
  • Minus 16
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...