Sari la conținut

Natalia 0785188173


Postări Recomandate

  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Am revazut-o si eu pe frumoasa Natalie.Nu s-a schimbat nimic fata de anul trecut, la fel de fina si frumoasa, genul skinny, par foarte frumos si la chip de asemenea.Cam scumpa la vedere, mi-a spus ca a activat mai mult prin Ardeal in ultimul timp, eu cred ca fata isi merita fara probleme un loc in actualul top Bucurestean asa ca recomand sa nu o ratati.

 

Nu intru in amanunte, am mai scris in trecut despre ea.Futaiul este deosebit de bun si de intens, dar si oralul e facut cu stil si profesionalism asa cum ne place noua fara cauciuc.

 

Note:

 

aspect 9 f misto la fata, dar parca ar mai fi intrat niste kg in plus pe ici pe colo

oral 9

normal 10, intens, a scos untul din mine

igiena 10

 

Mergeti cu incredere

vai de mORTII VOISTRII
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

De ce nu spui că ai și iubitul ei copilul în aceeași locație în care te futi

 

 

vai de mORTII VOISTRII

 

 

 

vai de mORTII VOISTRII

 

 

 

Am peste și mă fut cu copilul în locație

 

 

 

am peste nu mai mă deranjați

 

 

 

sunt o curva fata respect și demnitate

 

 

cred că e cea mai perversa prostituata din lume,bine din moment ce se fute cu iubitul ei copilul de fata zdreanță ??? Vai s'amar de ea

Cineva mi-a furat parola ,cer scuze pentru postarile facute de catre persoana respectiva

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Am revazut-o si eu pe frumoasa Natalie.Nu s-a schimbat nimic fata de anul trecut, la fel de fina si frumoasa, genul skinny, par foarte frumos si la chip de asemenea.Cam scumpa la vedere, mi-a spus ca a activat mai mult prin Ardeal in ultimul timp, eu cred ca fata isi merita fara probleme un loc in actualul top Bucurestean asa ca recomand sa nu o ratati.

 

Nu intru in amanunte, am mai scris in trecut despre ea.Futaiul este deosebit de bun si de intens, dar si oralul e facut cu stil si profesionalism asa cum ne place noua fara cauciuc.

 

Note:

 

aspect 9 f misto la fata, dar parca ar mai fi intrat niste kg in plus pe ici pe colo

oral 9 păcat că are și iubitul ei copilul în locație când practică meseria asta

 

normal 10, intens, a scos untul din mine

igiena 10

 

Mergeti cu incredere

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Sunt iubitul ei va arata și va dau Nr de tel! M a dat curva dubla gardă că peste și eu stăteam la Cluj pe Teodor Mihali nr 2 in camera alăturată cu copilul! Nr meu și va confirm cu poze și va fac live din locația zdrentei 0722877716

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...