Sari la conținut

Carmen din berceni 0721359748 un GFE excelent cu sanii mari!!


Vizitator

Postări Recomandate

Va astept la mine

 

Sa vina amatorii de fete plinute cu multe chilograme si cu pasarica firbinte

 

Exclus amatorii de schini

 

 

Nu am labe de urs

 

 

oferta oferta oferta oferta ofreta oferte ofreta oferta oferta

 

oferta oferta oferta oferta ofreta oferte ofreta oferta oferta

 

oferta oferta oferta oferta ofreta oferte ofreta oferta oferta

 

dISPONIBILA autcal toata

- 1 ora 150

- 2 ore 350

- toatî noaptea 600

 

oral pervers, normal. Nu fac anal. nu fac fc si nu anghit

 

rOG uN modetaror sa mi umble sa mi puna laloc semnatura mea

 

am fugit de la peste azi

 

acept orice poziti

 

anunt mane unde lucrez la locatie noua si curata

 

numai prestez in jeg - am fugit de la peste de la calea dudesti

 

nu sunt schini dar nici grasa rau. nu am 100 de chilograme

 

rog seriozitate, carla

 

____________________________________________________________

Buna eu sunt Carla , o tanara super draguta cu aspect placut si linistitor te astept pe tine dragul meu sa petrecem clipe de neuitat in locatia mea tin sa mentionez ca locuiesc singura iar discretia este maxima daca te simti obosit stai linistit reglam, daca ai chef de nebuni nu ezita sunt aici sa petrecem clipe de neuitat indrazneste si sunama si voi avea grija ca tu sa fi ok.

Locatia mea se afla la DRISTOR (CALEA DUDESTI)

PRETUL ESTE :25 FINALIZAREA, 50 ORA. SUNT GRASA,
AM CAM 100 KG. AVIZ AMATORILOR de schini

SERVICIILE SUNT : sex oral protejat/neprotejat cu finalizare orala/corporala /in functie de igiena,normal protejat,Fk,69,cunnilingus,masaj erotic
+++ mici fantezi & alte surprize
(HPV, HEPATITA, GONOREE, SIFILIS)
Nu practic deplasarea la hotel sau domiciliul clientului

Contact: 07844827

Ps: SINGURELE POZE POSTATE DE MINE SUNT REALE
NU DETIN ALTE PROFILE
NU DETIN ALTE CONTURI SAU ANUNTURI
INAFARA DE CEEA CE EU POSTEZ.

Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Daca tot propui asta, scrie tu o recenzie aici ! Asteptam cu interes talentul tau de scriitor :D .

Nu îmi trezește interes titulara topicului, așa că, din păcate, nu vei avea recrnzie din partea mea pe acest topic. În schimb, ai de citit și de admirat talentul meu de scriitor-mulțumesc pentru aprecieri, dar sunt un pic exagerate, pe alte topice.

 

P.S. Nu cred că este cazul sa-mi faci tu programul de futut!

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
Reputație: 1138
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu îmi trezește interes titulara topicului, așa că, din păcate, nu vei avea recrnzie din partea mea pe acest topic. În schimb, ai de citit și de admirat talentul meu de scriitor-mulțumesc pentru aprecieri, dar sunt un pic exagerate, pe alte topice.

 

P.S. Nu cred că este cazul sa-mi faci tu programul de futut!

 

 Stii tu cum e cu vulpea si cu strugurii  ;) . Daca nu interveneai intelept erai  :slap2 . Noapte buna.

Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Stii tu cum e cu vulpea si cu strugurii  ;) . Daca nu interveneai intelept erai  :slap2 .

Devii penibil! Din ce in ce mai penibil! Ce vulpe, ce struguri? Ce mare dificultate e să dau un telefon/sms, două...

Efectiv, nu e pe lista mea, poate și din cauza zonei în care lucrează. E prea peste mână pentru mine.

Acum, că te-am lămurit, să lăsăm topicul fetei!

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
Reputație: 1138
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Devii penibil! Din ce in ce mai penibil! Ce vulpe, ce struguri? Ce mare dificultate e să dau un telefon/sms, două...

Efectiv, nu e pe lista mea, poate și din cauza zonei în care lucrează. E prea peste mână pentru mine.

Acum, că te-am lămurit, să lăsăm topicul fetei!

 

 Ok. Scrie recenzie si nu mai da sfaturi la altii. Tu esti   :offtopic .  END.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ok. Scrie recenzie sau nu mai da sfaturi la altii. Tu esti   :offtopic .

 

Cand te-am cunoscut, păreai un pic mai inteligent. Se pare că m-am înșelat, având în vedere faptul că nu ai înțeles nimic din ce am scris eu aici.

Eu am încheiat discuția aici.

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
Reputație: 1138
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cand te-am cunoscut, păreai un pic mai inteligent. Se pare că m-am înșelat, având în vedere faptul că nu ai înțeles nimic din ce am scris eu aici.

Eu am încheiat discuția aici.

 

 Eu nu te-am jignit, dar fiindca continui,  nu am cum sa nu iti raspund : cand te-am cunoscut nu pareai inteligent deloc si nici acum nu pari. Duci lupte si razboaie cu nenumarati useri si peste tot. Asta nu denota  inteligenta. 

 

 Imi pare rau ca am poluat topicul titularei, dar nu sunt eu vinovat. O seara buna.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

post-231024-0-14966400-1525073683.jpg

Tipule pari incepator....la pescuit....ai lansetele aranjate alandala...un sfat imediat dupa al doilea inel pui suportul delanseta din fata cu senzorul...iar bambinele la acelasi nivel toate....lansetele ma deranjeaza la ochii gratarul este mai mult decit profesionist...dar putina bautura....sau e dosita in 

lada cu gheata.....? ai prins ceva.....

Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Eu nu te-am jignit, dar fiindca continui,  nu am cum sa nu iti raspund : cand te-am cunoscut nu pareai inteligent deloc si nici acum nu pari. Duci lupte si razboaie cu nenumarati useri si peste tot. Asta nu denota  inteligenta. 

 

 Imi pare rau ca am poluat topicul titularei, dar nu sunt eu vinovat. O seara buna.

Nu, omule! Eu am spus că e cazul să lăsați off-topicul și am facut-o cum o fac de obicri, spunând:să revenim la recenzii! Ai început cu comentariile, mi-ai spus să fac ru, ti-am spus că nu mă interesează fata (sper că nu se simte jignită) și ai tot continuat. Da, am războaie cu din ăștia ca tine!

Tipule pari incepator....la pescuit....ai lansetele aranjate alandala...un sfat imediat dupa al doilea inel pui suportul delanseta din fata cu senzorul...iar bambinele la acelasi nivel toate....lansetele ma deranjeaza la ochii gratarul este mai mult decit profesionist...dar putina bautura....sau e dosita in 

lada cu gheata.....? ai prins ceva.....

Tipule, ai văzut discuția de mai sus! E ok ce facu tu, cu comentariul ăsta?

Să fie clar: poate că titulara topicului agreează acest gen de comentarii și off-topicul! Nu mă interesează prea mult, mă interesează doar că sunt aproape 120 de pagini, prin care un eventual client trebuie să caute informații relevante și recenzii, în condițiile în care nici poze nu sunt. Efectiv, abandonezi repede!

P.S. poate sunt poze, dar cine stă să caute !

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Tipule pari incepator....la pescuit....ai lansetele aranjate alandala...un sfat imediat dupa al doilea inel pui suportul delanseta din fata cu senzorul...iar bambinele la acelasi nivel toate....lansetele ma deranjeaza la ochii gratarul este mai mult decit profesionist...dar putina bautura....sau e dosita in 

lada cu gheata.....? ai prins ceva.....

 

 

Eu altceva vreau sa stiu.

Cum sa te duci la PESTE, si sa ai gratarul plin de CARNE DE PORC.   :no2  :no2  :no2

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Eu altceva vreau sa stiu.

Cum sa te duci la PESTE, si sa ai gratarul plin de CARNE DE PORC. :no2 :no2 :no2

 

:laugh2 :laugh2 :laugh2

Nu intepasem niciun peste ðŸŸðŸ˜‰ðŸ˜‰când am făcut grătarul....După am făcut o saramură😘😘😘ðŸŸðŸŸ
  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...