Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Oligofrenule  , sa-ti traiasca orezul cu paine si pet-ul de bere ieftinache , nu-mi dai si mie ceva ?

De cand ai descoperit satul unde traieste un taranus esti tot intr-un extaz .

Na ca mi-am tras si clasificare la saracia lucie in care traiesc .

 

attachicon.gif20180424_202948.jpg

 

 

Hai , fa si tu o aroganta si arata clasificarea boschetului sau bancutei din Gara de Nord , unde iti traiesti amarul si iti faci rondul .

Ceva de genul asta ,

 

http://www.bunaziuafagaras.info/wp-content/uploads/2014/11/boschetari.jpg

 

 

 

 

 

 

 

PS: Prosti mai sunt astia 4 care ti-au votat , ca de obicei , delirul . Sa-i trag la cioc pitzipoancei Delia Pizdic , cu flescaita pensionarului Picoaie (ca multe sfrijite de pensionari si muncitori pe salariul mediu pe economie mai are de supt , pana ajunge de nivelul meu) , mecanicul/reparatorul de biciclete/troace bulgaresti , Puleasca , sa se uite (ca e obisnuit cu asteptarile de 2-3 saptamani sa traga si el pe mosor o pizdulice) , iar Raionul de prosti (clona ta) sa tina de sase. 

 

Baga mare si pozeaza , ca acum te fac iar dusmanii ....... una cu pamantul , saraciilor  :ras

Ce deget de taran bocciu ai!  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Vezi semnul din poza, dau doar la baieti de baieti ,cu caracter (se stiu ei care)  ,  nu la toti ciocoflenderii :ras

 

 

 

PS: Data viitore bag o alta aroganta ...de la 1 la 18 (la alegere)  ....sa va saturati sa ma lingeti la OO si pe stiulete , gratuit.

Ai tu caracte bai mitomane? 

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Vezi semnul din poza, dau doar la baieti de baieti ,cu caracter (se stiu ei care)  ,  nu la toti ciocoflenderii :ras

 

 

 

PS: Data viitore bag o alta aroganta ...de la 1 la 18 (la alegere)  ....sa va saturati sa ma lingeti la OO si pe stiulete , gratuit.

Când ești îmbrăcat în cârpe și ai WC-u in fundul curții, n-ai cum să faci aroganțe,pur și simplu n-ai cum.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

iar ti-ai umplut gura cu cacat ... nu te mai saturi libidinosule!

Mamaie, ți-a cam dispărut zâmbetul de pe muian erai in culmea fericirii cam ai halit momeala,ai crezut că l-ai apucat pe Dumnezeu de picior

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

nu mah, dar m-am cam saturat e muianul tau .... =)) Tristule!

Era si timpul sa te saturi de umilinta.

Te mai las o perioada apoi iti mai arunc o momeala pentru babe prosta.Mai radem si noi,ce PLM :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Era si timpul sa te saturi de umilinta.

Te mai las o perioada apoi iti mai arunc o momeala pentru babe prosta.Mai radem si noi,ce PLM :laugh2

Hai ca a fost foarte tare schema. :))
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hartia aia demonstreaza doar ca stiuletarul a intrat intr-un hotel, nu ca ar fi hotelul lui. Poate ca e om de serviciu sau vreun banal functionar p-acolo.

Oricum ar fi, tot o ghena de om, un sarac patentat si un obsedat de 2 lei.

Si cacatul de Miskin pune tot felul de poze, dar nu suntem chiar atat de fraieri sa punem botul la orice vrajeala.

P.S: Degetul ala probabil ca tocmai il scosese din cur.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Deget de om normal , nu de obez cu laba de urs ,  care se scalde singur intr-o cada de hidromasaj , dar mai intai trage dopul la cada sa se scurga jumatate din apa  , ca sa incapa hipopotamul de  peste 100 kg :kotzen

Fa-ma sa inteleg mai bine , cand ai facut acel selfie cu cada de hidromasaj , te-ai dus sa te scalzi singur la primele ore ale diminetii , sa nu te faci de rusine sau era pe la pranz si au fugit clientii cand te-au observat ?  

Si totusi , astept o aroganta serioasa din partea ta , fie si orez cu mamaliguta  , bere cu vodka sau cu boschetul din parc/bancuta din Gara de Nord ....orice , care te taie pe tine capul , astfel incat sa-mi demonstrezi ca nu esti (decat) o saracie planturoasa , care isi face veacul pe aici sa-si etaleze vesnicele complexe/neajunsuri/frustrari, si cu toata lumea.

Altfel, nu te mai tine ca un Picky (bine dresat)  pe urmele mele si posta la foc automat (aceleasi postari de genul : "bla, bla, bla ....hâccc....bla, bla , bla .... ai de PLM ....hâccc" , ametit fiind de aburii alcoolului , excluzand si schizofrenia/dementa  caracteristica , cu care te-a inzestrat patriarhia , de la sine putere , in care adesea te deghizezi/erijezi zilnic pe aici ...vezi cum te-a potcovit soarta ptr. toate kkt-urile pe care sunt convins ca le-ai facut la viata ta , astfel incat sa banduit ca un descreierat si zi si noapte , tolomacule ? ) ,  dandu-mi in permanenta o limba pe cur si pe stiulete , ca si nebuna de Sandy Bell , care face ca si tine acelasi lucru .

 

 

 

PS: Hai ba Puleasca , nu te intrista asa , saracie . Pot pune diverse chestii din care sa rezulte ca eu sunt proprietarul  , acte la care nu poate avea acces oricine si oricum , decat titularul de drept : titlu de proprietate  pe teren , autorizatie de construire/functionare , valoare de impunere a constructie  ...etc...dar in ce folos ?  Ce stii tu d'astea , o rama de om , care aloca 1200 lei lunar (declarat , sa nu uitam , cu toate ca eu zic ca este o suma mult supraapreciata)  din salariul mediu pe economie , ca sa-si rezolve necazul (ba mai asteapta si cateva saptamani sa-i vina randul) , ca e nefutut si nu este in stare sa-si faca o relatie permanenta si de viitor , luand ca exemplu si model de viata un  pensionar ,  astfel incat sa nu mai atarni pe aici . Sau te-ai spurcat doar la fete/femei contra-cost , unde nu iti trebuiesc si alte calitati , doar banii pe o ora de extaz , ca asa se pare ?
    Ia sa vedem cat produce un 13 de-al meu : 260 lei * 30 * 356 = ..... ba saracule , trezeste-te la realitate ca esti un cacat cu mot pe langa mine dar continui sa te manifesti  total  ilogic  . Pe lachiosi ca voi  va cumpar la pachet , nu alta si va vand prostia la juma'  de pret si tot eu ies in castig ,. De ce ? Ca stiu sa derulez anumite business-uri , de care voi nici nu aveti un minim habar
   

    Cum era aia : "in satul meu , natal , cresc stiuletii ca nebunii si fantanesc  banii si din piatra seaca "  Beleste ochii , ia notite din cand in cand si scoate-ti nanaul din fundul unor boschetari atarnatori , ca si tine , ca altfel asa  ramai toata viata .....o fetita cu fustita/fundita  , barbat in niciun caz  =))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Unde ai vazut tu ca sunt trist? Poate scarbit de prostia ta. Si nici macar asa nu sunt pentru ca un vierme ca tine nu-mi poate provoca vreun sentiment. 

Calculele alea sunt tot exprimarea frustrarii si neputintei de tot felul. Ai cumva impresia ca m-am comparat cu tine sau cu altcineva? Ma doare-n pula de tine, bai saracule. :)

M-as injosi daca m-as compara cu tine, plus ca in general nu agreez ideea de a ma compara cu altcineva. Cu atat mai mult comparatii financiare de genul asta.

Din calculele astea se vede cam cat de mult ai avut de-a face in viata asta cu ideea de business. 

Cand pula mea o sa fie o camera dintr-un hotel din Sinaia ocupata tot anul? Vorbesti de parca esti patron de hotel in Monte Carlo. Figuri si impresii de sarac - atat poti, atat faci.

Business-ul real e dificil. Trebuie sa stii sa tii de bani, sa reinvestesti profitul. Si lucrezi cat doi sau trei angajati la un loc. Raspundere foarte mare, timp liber 0. Asta inseamna sa fii antreprenor. Calculele alea arata un singur lucru - mentalitate de vanzator de covrigi si vin fiert.

Si nici macar n-am vorbit de anumite pierderi, salarii, taxe. Profitul e ala care rezulta dupa ce scazi toate cheltuielile. Iar in cazul unui hotel / pensiune, acestea sunt destul de mari.

Tu derulezi pula mea si ti-o bagi adanc in cur. Du-te-n sloboz sa te bata de saracie! :)

 

P.S: Nu stiu de ce l-ar interesa pe un utilizator al forumului de ce merge X la femei sau cat aloca lunar pentru hobby-ul asta. Poate pentru ca esti un vierme intestinal? Da, cred ca asta e motivul.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ba Puleasca  , tu crezi ca e chiar asa usor , ca la reparat troace bulgaresti  si umflat roti de bicicleta  ?

 

Dar te agitasi , prostane,  sa-mi calculezi venitul/cheltuielile  (mai rau ca aceia care deschisesera aici un topic si calculau cat produce o curva , dandu-si cu parerea ) , sa demonstrezi circuitul banilor si cum se pot (sau in ce) reinvesti acestia ....adica nimic   :ras

 

Da-ti ba o lectie de viata (sau 2 palme)  , mai intai , si explica-ti  cum e sa te trezesti cu tata in gura (exceptii pe bani  , de altfel) si cu asteptarile acelea , mai rau ca in statia de autobuz , tramvai , metrou  sau ptr. un meci /concert pe National Arena ? Sau cum este sa traiesti spaima de a nu-ti fi banat un cont de curvar autentic  pe Nimfomane  ca ti se pierde munca de 5 ani in care ti-ai investit tot sufletul si timpul

 

PS: ia spune acum  , prostane ,  vsv de fraza asta , ca acum am vazut-o  : "Poate ca e om de serviciu sau vreun banal functionar p-acolo."  ....ce kkt de functionar lucreaza intr-o unitate turistica ?  Ca titulaturi nu exista decat : administrator , receptioner , bucatar , ospatar , camerista/femeie de servici  , picol , paznic , fochist (le-am insirat in ordinea importantei)  ...si cam atat .  Care e , ba , functionarul  acela ?  O fi parcagiul sau ala care tunde gazonul ? :ras

 

 

Hai sa ai spor ....vezi ce balarii pipilicesti mai debitezi , ca plec/ies sa fac o colecta de pe teren

 

x*y = cat dracu' o mai face si asta ? Astept parerea informata/pertinenta  a lui  Puleasca .

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Cum dracu' ,  ati citit ba limbistilor , ca si Puleasca de altfel . :)

 

Pana si Pizdic a citit  , ca sa stie cate belite /fleoscaite mai are de supt , ca sa ma depaseasca .

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Unde ai vazut tu ca sunt trist? Poate scarbit de prostia ta. Si nici macar asa nu sunt pentru ca un vierme ca tine nu-mi poate provoca vreun sentiment. 

Calculele alea sunt tot exprimarea frustrarii si neputintei de tot felul. Ai cumva impresia ca m-am comparat cu tine sau cu altcineva? Ma doare-n pula de tine, bai saracule. :)

M-as injosi daca m-as compara cu tine, plus ca in general nu agreez ideea de a ma compara cu altcineva. Cu atat mai mult comparatii financiare de genul asta.

Din calculele astea se vede cam cat de mult ai avut de-a face in viata asta cu ideea de business. 

Cand pula mea o sa fie o camera dintr-un hotel din Sinaia ocupata tot anul? Vorbesti de parca esti patron de hotel in Monte Carlo. Figuri si impresii de sarac - atat poti, atat faci.

Business-ul real e dificil. Trebuie sa stii sa tii de bani, sa reinvestesti profitul. Si lucrezi cat doi sau trei angajati la un loc. Raspundere foarte mare, timp liber 0. Asta inseamna sa fii antreprenor. Calculele alea arata un singur lucru - mentalitate de vanzator de covrigi si vin fiert.

Si nici macar n-am vorbit de anumite pierderi, salarii, taxe. Profitul e ala care rezulta dupa ce scazi toate cheltuielile. Iar in cazul unui hotel / pensiune, acestea sunt destul de mari.

Tu derulezi pula mea si ti-o bagi adanc in cur. Du-te-n sloboz sa te bata de saracie! :)

 

P.S: Nu stiu de ce l-ar interesa pe un utilizator al forumului de ce merge X la femei sau cat aloca lunar pentru hobby-ul asta. Poate pentru ca esti un vierme intestinal? Da, cred ca asta e motivul.

Bre cu cine te certi?N-ai inteles ca omul e bolnav psihic,ca incearca cu disperare sa-si refaca imaginea dupa ce l-am facut zdrente?

Tu vorbesti despre hartia aia pe care ti-o fac in 3 min. chiar in Paint?

Adevarul despre taranul basit si afumat este asta:

post-4015-0-36363900-1524653395_thumb.jpg

post-4015-0-87442300-1524653405_thumb.jpg

post-4015-0-63946100-1524653416_thumb.jpg

post-4015-0-25580500-1524653431_thumb.jpg

post-4015-0-85625300-1524653440_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Da , ba Pisorcea , asa e ,  fa-ti un titlu de proprietate ptr. bancuta din Gara de Nord  sau ptr. boschetele unde  te apuca  chisarea , astfel incat sa nu te mai duci la fete si  sa faci in gura acestora (cum ai facut de pe contul PVG)  , ca un animal libidinos ,  in perfecta stare de ebrietate , datorita alcoolismului  cu care te-a inzestrat bunutul.

 

Arata aroganta ,  fie ea si una fake   , ma straduiesc si am sa ti-o inteleg . Unde e aroganta ?

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Da , ba Pisorcea , asa e ,  fa-ti un titlu de proprietate ptr. bancuta din Gara de Nord  sau ptr. boschetele unde  te apuca  chisarea .

 

Arata aroganta ,  fie ea si una fake   , ma straduiesc si am sa ti-o inteleg . Unde e aroganta ?

Sa vorbesti descpre titluri de propietate cand ai sa raspunzi macar la 3 intrebari.Cele pe care le ocolesti cu disperare.

1.De ce erai imbracat in zdrente la propia cununie?

2,De ce ai WC-ul in fundul curtii?

3.Cum PLM sa ai in curte asemenea gratar din fier beton si sa mananci porumb cu gheare de pui?

Ai cuvantul!

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ba Puleasca  , tu crezi ca e chiar asa usor , ca la reparat troace bulgaresti  si umflat roti de bicicleta  ?

 

Dar te agitasi , prostane,  sa-mi calculezi venitul/cheltuielile  (mai rau ca aceia care deschisesera aici un topic si calculau cat produce o curva , dandu-si cu parerea ) , sa demonstrezi circuitul banilor si cum se pot (sau in ce) reinvesti acestia ....adica nimic   :ras

 

Da-ti ba o lectie de viata (sau 2 palme)  , mai intai , si explica-ti  cum e sa te trezesti cu tata in gura (exceptii pe bani  , de altfel) si cu asteptarile acelea , mai rau ca in statia de autobuz , tramvai , metrou  sau ptr. un meci /concert pe National Arena ? Sau cum este sa traiesti spaima de a nu-ti fi banat un cont de curvar autentic  pe Nimfomane  ca ti se pierde munca de 5 ani in care ti-ai investit tot sufletul si timpul

 

PS: ia spune acum  , prostane ,  vsv de fraza asta , ca acum am vazut-o  : "Poate ca e om de serviciu sau vreun banal functionar p-acolo."  ....ce kkt de functionar lucreaza intr-o unitate turistica ?  Ca titulaturi nu exista decat : administrator , receptioner , bucatar , ospatar , camerista/femeie de servici  , picol , paznic , fochist (le-am insirat in ordinea importantei)  ...si cam atat .  Care e , ba , functionarul  acela ?  O fi parcagiul sau ala care tunde gazonul ? :ras

 

 

Hai sa ai spor ....vezi ce balarii pipilicesti mai debitezi , ca plec/ies sa fac o colecta de pe teren

 

x*y = cat dracu' o mai face si asta ? Astept parerea informata/pertinenta  a lui  Puleasca .

In cazul acesta, nu pot decat sa fiu mandru ca tu, un patron de hotel de 4 stele din Sinaia, a stat nopti de-a randul, chiar si la 3-4 dimineata, sa incerce sa-mi baneze contul cu zeci de mii de minusuri, sfarsind prin a-mi suge pula cu tot cu cotor. Mie si unor bajeti aici prezenti.

Trezeste-te la realitate, retardatule. Iti pute gura a foame si inventezi pe aici scenarii de filme. Iti intra foamea pe sub usa in casa si tu aberezi de bani multi, profituri, angajati si business. 

 

P.S: Un hotel de 4 stele are si functionari. De exemplu, contabil. (functionar economic)

Dar tu visezi sa detii macar o pensiune d-aia cu 4 margarete si sa mergi pe holuri cu un stiulete in cur si un deget in gura.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...