Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Aplicand aceeasi regula...

Adica atunci când iti era bine....

Nici nu vreau sa ma gandesc ce ai acasa....

Nu imi pasă daca ignori vorbele mele sau daca nu înțelegi ce spun... dar e singura data când o spun public in acest mod si nu voi mai formula asa, alta data.

 

Hai sa-ti povestesc ceva recent... ca cine si le cauta, le are din partea mea îndestulat.

Ma intreaba cineva daca eu mai fac si sex fără bani...

I-am raspuns ca ma păstrez întotdeauna in echilibru... atati "clienti" avuți, atati prieteni dispusi sa facă sex cu mine la un semn. E stupid sa se creadă despre mine ca nu am cu cine sa fac sex, ca nu am bani sau ca nu am de unde sa gasesc un sot... Opriti-va va rog! Păstrați in privat intenția voastră... pentru ca o femeie te face sa crezi ca se lasa pacalita, atât. Spune concret despre bărbați ceva...

Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Aplicand aceeasi regula de 3 simpla sau logica elementara, tot e cu mult sub numarul de postari ale tale, in perioada ta glorioasa de bichon.

Adica atunci când iti era bine....

Nici nu vreau sa ma gandesc ce ai acasa....

Tot e bine că există ceva careia îi poate spune "acasă". Pentru un muist ca tine, "acasă" e un termen abstract.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Au aparut trepanații, slugoii si ciumpalacii.

A trimis picon sms-uri disperat.

Observ că, de câte ori ești "deranjat" când îți vomiți obsesia prin toate găurie, începi să chelălăi ca o pizdă isterică. De unde, probabil, și apropierea vâdită de useri de tip Căcău.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mășkine, acuma serios vorbind: cineva care postează poze ale unor useri, dau dovadă de bun-simț și inteligență? Dar cei ce le repostează? Evident că nimeni nu e sfânt pe aici, dar nesimțirea ta și caracterul tău infect, greu pot fi egalate! Bine, ceea-ce am spus eu, te va face să juisezi, având în vedere gravele probleme psihice pe care le ai! Să îți urez sănătate, e tardiv...

 

Păi serios vorbind, demonstrezi cu fiecare postare că ești un nesimțit și ai un caracter infect!

 

Cum vine asta?!?! Sa inteleg ca pana acum ati glumit?!?!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Fiecare are propria filozofie de viata.

De exemplu eu nu pot sa dau puncte de reputație Anonnei pentru o postare unde ma înjură,adică prin asta sa aprob ce spune rapanula.Nici sa fiu prostituata si sa dau puncte de reputate pentru o postare unde o curva îmi înjură prietenul.

Intelegi matale??

Treaba ta ...traieste-o din plin , daca chiar crezi ca punctele , reputatia sau filozofia de pe Nimfo te ajuta cu ceva in Real :laugh2

Observ ca ti-a patruns puternic la suflet . Unii mai glumim , altii ne mai certam (ciondanim) ....dar trebuie sa mai punem si punct , undeva sau candva . Nu crezi?

In rest....numai de bine .

  • Like 8
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Nu imi pasă daca ignori vorbele mele sau daca nu înțelegi ce spun... dar e singura data când o spun public in acest mod si nu voi mai formula asa, alta data.

Hai sa-ti povestesc ceva recent... ca cine si le cauta, le are din partea mea îndestulat.

Ma intreaba cineva daca eu mai fac si sex fără bani...

I-am raspuns ca ma păstrez întotdeauna in echilibru... atati "clienti" avuți, atati prieteni dispusi sa facă sex cu mine la un semn. E stupid sa se creadă despre mine ca nu am cu cine sa fac sex, ca nu am bani sau ca nu am de unde sa gasesc un sot... Opriti-va va rog! Păstrați in privat intenția voastră... pentru ca o femeie te face sa crezi ca se lasa pacalita, atât. Spune concret despre bărbați ceva...

Vis,esti cam agitată,ai intrat la menopauză sau nu ți-ai luat pastilele?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Vis,esti cam agitată,ai intrat la menopauză sau nu ți-ai luat pastilele?

Hai sa povestim despre bubutz ceva...
  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ai nevoie de sponsor si nu ști cum să te dai pe lângă el?

Nu cred că ai șanse,acum este discipolul meu și nu mai cade așa ușor în plasa curvelor.

Eu zic sa ai un pic de modestie... daca nu ma cunosti.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Bubutz zice că ești agitată și ai intrat la menopauză.

Ce pofte ciudate...

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Nu mă pot abține!

 

Vezi ma tataica ca nu este greu, când ești in căcat pana la gat nu dai din mâini ca prostu si te afunzi mai rău. Schimbi subiectul si mergi pe burta :laugh2

 

 

Vezi măi puștiule, că nu este greu să faci cacofonii? Să nu-mi spui că a fost intenționat, că nu ești în stare. De la pipilică, ai ajuns la căcălică ...  :laugh2

 

 

Tataie,unde vezi matale cacofonia?Te referi la căcatul in care ești afundat??

La care picon arată din nou cu degetul, de data asta ritos, în #942.

 

E de comă.

Numai un mărginit, numai un încuiat, poate semnala o cacofonie într-o frază în care apare explicit cuvîntul „căcat”.

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Treaba ta ...traieste-o din plin , daca chiar crezi ca punctele , reputatia sau filozofia de pe Nimfo te ajuta cu ceva in Real :laugh2

Observ ca ti-a patruns puternic la suflet . Unii mai glumim , altii ne mai certam (ciondanim) ....dar trebuie sa mai punem si punct , undeva sau candva . Nu crezi?

In rest....numai de bine .

Nea Miky,vad începi sa adopți tehnica lui Picon,când nu-ti convine ceva te faci ca nu înțelegi sau o dai in diverse.

Hai sa fiu mai explicit: Daca X spune ca Y este un idiot si se pisa pe el,iar tu ii dai un Pc de reputație pentru postarea respectiva înseamnă ca tu aprobi ce a spus X LOGIC??????????????

Pot si sa desenez dacă n-ai înțeles.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tataie,ce poate sa fie mai infect pe siteul asta decât atunci când iti promovezi curvele protejate si taberi pe toți cei care îndrăznesc sa le critice? :thinking

Iar mânci căcat cu lopata! Mai infect decât kinuitu, nu poți fi decât tu. Aproape că l-ai ajuns.

Ba...când e lasat singur, picon joaca mereu cartea victimei.

Ca e mosneag, ca nu el a inceput.

Numai cand apar sarmalagii, incepe si el sa dea din coate.

 

 

Vai de :) mea....

Vai de ce ... a ta? Ai? Dar coaie ai? Fie și după modul cum ai răspuns, se vede cât de distrus ești!

Să fii la Paris și să te caci pe tine, toată ziua, pe nimfomane.com ... asta înseamnă să fii vai de capul tău! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

 

Nu mă pot abține!

 

 

 

 

 

La care picon arată din nou cu degetul, de data asta ritos, în #942.

 

E de comă.

Numai un mărginit, numai un încuiat, poate semnala o cacofonie într-o frază în care apare explicit cuvîntul „căcat”.

 

Ba puta tu iara esti aici?

Mars ma ca te dau cu mucii de pereti nesimtit ordinar ce esti

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

Nu mă pot abține!

 

 

 

 

 

La care picon arată din nou cu degetul, de data asta ritos, în #942.

 

E de comă.

Numai un mărginit, numai un încuiat, poate semnala o cacofonie într-o frază în care apare explicit cuvîntul „căcat”.

 

Iar ai ieșit la lumină, idiotule? Aia am pus-o intenționat, retardatule!

P.S. te-ai mai spălat și tu, jegosule? 

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...