Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Pai nu el a bârfit bârfele curvelor.De ce sa se apere?

Tu trebuie sa dai explicatii.

 

Disperat ai ajuns.Te-a facut Bubuța la nervi.

Nu dau explicații nimănui. În niciun caz ție, sau lui. Lasă-l pe el să posteze, să zică ce vrea, nu te mai erija tu, în apărătorul oropsiților! Nu-ți iese... 

Dintre toți, doar tu și fanul Prostamolului, adică proxenetul pișăcios tras pe linie moartă, ați reacționat. Nu te-ai întrebat de ce? Nu te-ai gândit că mulți au gândit ca mine, dar nu au avut chef să se complice? Vanessa nu prea se pune, ea intră rar și oricum, nu știe multe din ceea-ce este pe aici. 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Da, Gogule.

Nu te-am vazut contrariat atunci cand un user, dupa ce a aplecat urechea la barfele unor curve, s-a folosit de ele si a dat in alt user, apoi l-a facut pericol public.

Acelasi user a spus, imi aduc aminte, de @phoenix, ca stie el, de ce nimeni nu-l mai vrea pe ala la intrunirile alea ale lor.

Sau ca @de ce ar fi in treaba lui, asta dupa ce a interpretat in felul lui niste vorbe.

 

Chestii nesemnificative, care oricum nu ma intereseaza.

 

Insa doar asa de amortul artei, daca tot e sa fim seriosi.

 

Miskine, tu poti fi suspectat de multe, dar NU de lipsa inteligentei. Asa ca ar trebui sa-ti dai seama ce am vrut sa spun. Nu sunt vreun wannabe-moderator, nu vreau sa fiu avocatul nimanui si nici justitiarul din umbra al forumului. Nu mai repet ideea daca nu e obligatoriu, cred ca am zis relativ clar ce aveam de zis.

 

Pe de alta parte, acuma daca incep sa discut exemplele date de tine aici, o sa spui ca ma justific si o sa ma faci lacheu, nu...?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poate ca m-ai inteles gresit. Replica mea n-a fost o critica adresata tie sau vreo incercare de a-i apara pe cei cu care te afli in conflict; pur si simplu incerc sa inteleg de ce atata vehementa, de unde atata ura care te face sa treci de la ironii la atacuri de-astea furibunde.

 

Par contrariat, selectiv, doar de anumite postari, pentru ca dom'le, asa se vede de-aici: de regula, doar anumite postari denota atatia nervi in spatele tastaturii. Ale voastre, ca sa fiu clar. La alti useri, vad mistocareala, mai fina sau mai grosolana uneori, dar ii vad luand viata (inclusiv cea forumistica) mai usor, mai cu zambetu' pe buze. La voi (imi cer scuze ca va bag in aceeasi oala - repet, nu stiu cate persoane sunt in spatele conturilor voastre, dar nu e vina mea ca postarile va seamana, principial, destul de mult :blushing2 ), extrem de rar vad altceva; nu discutati aproape niciodata alte subiecte, rareori radeti (si atunci pare c-o faceti fortat), unicul scop pentru care par a fi facute username-urile voastre este de a ataca furibund un anumit grup de membri. Daca asta nu denota ura, ce denota? :) Plm, e un forum, n-avem destule chestii care sa ne faca sa ne incruntam in viata reala...? 

 

Repet, nu-mi frang mainile strigand spre Ceruri proteste impotriva voastra; subliniez din nou, NU VA CRITIC! pur si simplu ma mir ce-or fi reusit sa va faca asa de rau oamenii astialalti ca sa va determine sa depuneti atata efort, doar ca sa le purtati - virtual - sambetele...

 

Disclaimer 1: la faza cu virulenta postarilor, il vei da drept contra-exemplu pe Picon. Da, omului ii mai sare tandara, recunosc, dar cata vreme a fost provocat? Tu, daca luni de zile s-ar tine dupa koorul tau o trupa de zeci de useri care ar face mii de postari doar ca sa te intepe, ti-ai putea pastra mereu calmul? ;)

 

Disclaimer 2: banuiesc ca te vei lega si de celebra postare, aparent foarte violenta, de-acum cateva luni, a Berarului. Acolo stim cu totii ca a fost vorba de cu totul altceva, am explicat parerea mea la momentul respectiv si n-o mai lungesc acum.

 

Cauza principala a unor lucruri este ca nu se intelege ca avem libertatea de a posta anumite lucruri asa cum avem libertate de a ignora postarile. Exista o lista de ignore pentru asta pe care unii nu vor sa o foloseasca. Brusc daca unul si zice ceva, sare altul care nu e de acord si neavand nici un principiu de comunicare aplicat ridica nivelul de agresivitate. Celelalt raspunde si creste din nou agresivitatea si tot asa. Una din marile greseli este inclusiv formula de adresare directa. De la @bubutz38 pana la "bebercule" sau mai stiu eu cum sunt multe variante. :)  Solutia este ca atunci cand sesizezi ca se intampla asa ceva sa iesi din cerc. Nu raspunzi pur si simplu si iti sustii ideile la modul impesonal, fara adresare directa catre cineva. 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Da de unde. Se tine tare, Batman, Batman!  :laugh2

 

Sper sa nu apara si "ala negru de respira greu"... :)

 

 

Stau cu mine și îi vizitează când vrea. Și în caz de despărțire, nu m-aș folosi niciodată de copii pentru a-l pedepsi. Mi se pare cel mai josnic lucru.

 

Fereasca ... (cine vrei tu) sa ajungi acolo, tare mi-e ca-ti vei schimba pozitia.

 

 

pa juma' conform legii :)

 

Legea Talionului? :)

 

 

N-am. E mai bun cash-u'  :laugh2

 

A good old fashion man! :)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:X.
  • Oras:X.

Nu dau explicații nimănui. În niciun caz ție, sau lui. Lasă-l pe el să posteze, să zică ce vrea, nu te mai erija tu, în apărătorul oropsiților! Nu-ți iese... 

Dintre toți, doar tu și fanul Prostamolului, adică proxenetul pișăcios tras pe linie moartă, ați reacționat. Nu te-ai întrebat de ce? Nu te-ai gândit că mulți au gândit ca mine, dar nu au avut chef să se complice? Vanessa nu prea se pune, ea intră rar și oricum, nu știe multe din ceea-ce este pe aici. 

 

   Tovarase contopist, nu intelegi.Ce a spus el, e raspunderea lui.Ceea ce ''apar'' eu e faptul ca nu trebuie sa-ti fie frica sa mergi la vreo panarama, de teama ca una din ele o sa te barfeasca la picon, iar picon, se transforma intr-un pisat numit sifon.Intelegi?

 

   Aplicand acelasi algoritm, poate la fel de multi useri nu au reactionat, pentru ca au altceva mai bun de facut decat sa-si puna mintea cu tine.Doar nu crezi ca forumul se rezuma la tine, miki, raffaelo + alti 4,5 ciumpalaci.Daca da, inseamna ca esti dement, iar colegii de salon, personajele triste dintr-un scenariu prost scris, dar interpretat jalnic de tine.

Link spre comentariu
  • Oras:X.
  • Oras:X.

Miskine, tu poti fi suspectat de multe, dar NU de lipsa inteligentei. Asa ca ar trebui sa-ti dai seama ce am vrut sa spun. Nu sunt vreun wannabe-moderator, nu vreau sa fiu avocatul nimanui si nici justitiarul din umbra al forumului. Nu mai repet ideea daca nu e obligatoriu, cred ca am zis relativ clar ce aveam de zis.

 

Pe de alta parte, acuma daca incep sa discut exemplele date de tine aici, o sa spui ca ma justific si o sa ma faci lacheu, nu...?

 

  Nu, bre, am sa te fac inginer,

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Cauza principala a unor lucruri este ca nu se intelege ca avem libertatea de a posta anumite lucruri asa cum avem libertate de a ignora postarile. Exista o lista de ignore pentru asta pe care unii nu vor sa o foloseasca. Brusc daca unul si zice ceva, sare altul care nu e de acord si neavand nici un principiu de comunicare aplicat ridica nivelul de agresivitate. Celelalt raspunde si creste din nou agresivitatea si tot asa. Una din marile greseli este inclusiv formula de adresare directa. De la @bubutz38 pana la "bebercule" sau mai stiu eu cum sunt multe variante. :)  Solutia este ca atunci cand sesizezi ca se intampla asa ceva sa iesi din cerc. Nu raspunzi pur si simplu si iti sustii ideile la modul impesonal, fara adresare directa catre cineva. 

 

 

Bubutz,ma mir ca nu ai înțeles pana acum de ce nu te suporta Piticon.

Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

  E ca si cum ai fi Pluvianus aegyptius.

recunosc ca am utilizat de data asta google cu incredere. nu-s ca altii sa pretind ce nu stiu

deci recunosti ca esti reptila, ca ai sange rece de dinozaur. crocodilus my ass. esti un serpisor turbat de camp

are legatura cu ce ai in pantalonasi?  :laugh2  :laugh2

hai cu golu oleee

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tovarase contopist, nu intelegi.Ce a spus el, e raspunderea lui.Ceea ce ''apar'' eu e faptul ca nu trebuie sa-ti fie frica sa mergi la vreo panarama, de teama ca una din ele o sa te barfeasca la picon, iar picon, se transforma intr-un pisat numit sifon.Intelegi?

 

   Aplicand acelasi algoritm, poate la fel de multi useri nu au reactionat, pentru ca au altceva mai bun de facut decat sa-si puna mintea cu tine.Doar nu crezi ca forumul se rezuma la tine, miki, raffaelo + alti 4,5 ciumpalaci.Daca da, inseamna ca esti dement, iar colegii de salon, personajele triste dintr-un scenariu prost scris, dar interpretat jalnic de tine.

Îmi e greu să cred că tu chiar nu înțelegi!
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:X.
  • Oras:X.

recunosc ca am utilizat de data asta google cu incredere. nu-s ca altii sa pretind ce nu stiu

deci recunosti ca esti reptila, ca ai sange rece de dinozaur. crocodilus my ass. esti un serpisor turbat de camp

are legatura cu ce ai in pantalonasi?  :laugh2  :laugh2

hai cu golu oleee

 

   Poate ajungi sa postezi si peste tine insati.Te trolezi singura.

Link spre comentariu
  • Oras:X.
  • Oras:X.

Îmi e greu să cred că tu chiar nu înțelegi!

 

   Ce e asa de greu de inteles?

   Omul s-a confesat unor curve.Greseala lui.

   Alea, fiind niste curve, posibil sa fi povestit si altor clienti despre el, nu doar tie.

 

 

   Insa doar tu ai adus acest fapt in discutie.Ai vrut sa dai in el, pentru simplul fapt ca te enerveaza si ai folosit amanunte personale.

   Asa ceva nu se face.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

   Ce e asa de greu de inteles?

   Omul s-a confesat unor curve.Greseala lui.

   Alea, fiind niste curve, posibil sa fi povestit si altor clienti despre el, nu doar tie.

 

 

   Insa doar tu ai adus acest fapt in discutie.

   Asa ceva nu se face.

daca faci eschiva inseamna ca esti minuscul in.... suflet :)))

hai cu rigla si nu trisa fii sincer cu mine

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

   Ce e asa de greu de inteles?

   Omul s-a confesat unor curve.Greseala lui.

   Alea, fiind niste curve, posibil sa fi povestit si altor clienti despre el, nu doar tie.

 

 

   Insa doar tu ai adus acest fapt in discutie.Ai vrut sa dai in el, pentru simplul fapt ca te enerveaza si ai folosit amanunte personale.

   Asa ceva nu se face.

Un bărbat nu face niciodată asa ceva,dar nu uita ca Picon este prostituata.

Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ce e asa de greu de inteles?

   Omul s-a confesat unor curve.Greseala lui.

   Alea, fiind niste curve, posibil sa fi povestit si altor clienti despre el, nu doar tie.

 

 

   Insa doar tu ai adus acest fapt in discutie.Ai vrut sa dai in el, pentru simplul fapt ca te enerveaza si ai folosit amanunte personale.

   Asa ceva nu se face.

Bă, se face ce vreau eu, clar?

P.S. Te face Roz de boala copiilor!

Un bărbat nu face niciodată asa ceva,dar nu uita ca Picon este prostituata.

Iar spune mă, cum e cu petardele și pocnitorile? Faci și tu un ban, că acum se vând bine. În rest, să-mi sugi pula, muistule! Hai...gura mardare!

Și Mișkin să se uite!

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...