Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Cati romani ar calca pe cadavre sau ar trai almost intraga viata pentru o singura zi din weekend(daca),doar, pentru o casa s-un hotel? :)...o ho ho...exclus mostenirile! :)

 

 

Cica era un d-ăsta de tot facea bani...omu se credea destept slash inteligent fiindca facea bani...bani multi, multi bani...intr-o zi, ii zice sotiei ca atunci cand o sa moara si o sa fie ingropat, sa il ingroape cu toti bani care au fost facuti de el...nevasta i-a scris un cec. :)

 

 

Miky, ai vinde 2 case sa dai la orfani? Sau le-ai transforma in orfelinate?Dai o casa? :)...doar nu poti sa dormi in 3 case deodata,+ hotel...

Intamplarea face ca am contact pe zona de constructii cu oameni care se nenorocesc singuri prin diferite forme de creditare ptr. a-si vedea visul implinit , de a avea o casa . Mi s-a intamplat chiar atunci cand ii sfatuiesc in legatura cu anumite sisteme de creditare sa mi-o ia in nume de rau ,de parca le vroiam eu raul , cand puteam pur si simplu sa tac pur si simplu din gura si sa le consum banii.

 

Nu dorm intotdeauna  in toate cele 3 case , dar sunt asezate destul de strategic astfel incat  imi confera loc de odihna pe anumite perioade ale anului , excluzant Hotelul care este un bussines constant

 

De ce as vinde  cand am familie cu mostenitori ? Sa fii in situatia mea ai vinde ? Nu cred .  :)

  • Like 18
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Miky, ai vinde 2 case sa dai la orfani? Sau le-ai transforma in orfelinate?

Si apropo am prieteni cu care uneori colaborez pe zona de constructii rezidentiale in Buc. si toti le vand ....dar cu bani  :laugh2

  • Like 15
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Over the rainbow
  • Oras:Over the rainbow

Compensăm noi  cumva, nu rămânem datori.

 

Fii bun, rogu-te, si elimina echivocul din pluralul asta. Un demon imi sopteste la ureche ca ar fi vorba de o actiune in trei si chiar nu cred ca as intra intr-un asemenea joc (desi e adevarat ca "unde-s doi, <<marimea>> creste"). :D

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Intamplarea face ca am contact pe zona de constructii cu oameni care se nenorocesc singuri prin diferite forme de creditare ptr. a-si vedea visul implinit , de a avea o casa . Mi s-a intamplat chiar atunci cand ii sfatuiesc in legatura cu anumite sisteme de creditare sa mi-o ia in nume de rau ,de parca le vroiam eu raul , cand puteam pur si simplu sa tac pur si simplu din gura si sa le consum banii.

 

Nu dorm intotdeauna  in toate cele 3 case , dar sunt asezate destul de strategic astfel incat  imi confera loc de odihna pe anumite perioade ale anului , excluzant Hotelul care este un bussines constant

 

De ce as vinde  cand am familie cu mostenitori ? Sa fii in situatia mea ai vinde ? Nu cred .  :)

Ce ai făcut mă nene mă,ai trecut la planul B?Dacă tot ai fost dovedit că eşti un prost,ai purces la crearea imaginii prostului cu bani mulţi,cocalarul suprem cu 3 case,un hotel şi afaceri în roate domeniile (Consultanţă financiară,telecomunicaţii,construcţii,IT.....)
Din păcate pentru matale,statutul de COCALAR SUPREM trebuie să-l susţii cu argumente şi să răspunzi la câteva întrebări.
Cum poate face un prost afaceri când tot timpul şi-l petrece pe Nimfomane?
Cum poate un prost să facă afaceri în domenii unde inteligenţă este obligatorie?
Cum poate acceptă un milionar să devină slugă unui bătrânel singur şi trist?
Mikyputa,treci la planul C,recunoaşte-ţi condiţia de prost leşinat de foame şi vei castiga compasiunea noastră.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

 

Nu dorm intotdeauna  in toate cele 3 case , dar sunt asezate destul de strategic astfel incat  imi confera loc de odihna pe anumite perioade ale anului , excluzant Hotelul care este un bussines constant

 

 

cat e nene camera sa stim si noi daca se merita sa dam o buca la matale in hotel, sau deja l-ai umplut cu fetite?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Fii bun, rogu-te, si elimina echivocul din pluralul asta. Un demon imi sopteste la ureche ca ar fi vorba de o actiune in trei si chiar nu cred ca as intra intr-un asemenea joc (desi e adevarat ca "unde-s doi, <<marimea>> creste"). :D

 

Păi, mă gândeam și eu așa, că unul - inteligent, altul - arătos, dăm bine împreună. :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tu vrei sa fii prieten cu un cocalar prost?spune sincer.

Ma refeream la "prietenie" ca si la un armistitiu, mai mic sau mai mare. Cat priveste cocalar - nu stiu, nu il cunosc, nu l-am vazut, nu am stat de vorba cu el, pe un site virtual oricine poate fi orice. La fel cum Miskin care este aici detestat si ultra detestat, in lumea "reala" poate complet diferit. Sau alti forumisti. Nu am eu de unde sa stiu ce fel este unul sau altul din anumite postari pe un site/forum virtual. De aceea, prefer sa nu ma pronunt. Ca nu imi iese intotdeauna nici mie si recunosc, mai sunt cazuri in care nu sunt total impartial, recunosc, pentru ca incerc sa merg pe princpiul "nu judeca, pentru a nu fi judecat". Dar, asa cum toti avem pacatele noastre, si eu le am pe ale mele, nu sunt un sfant. Dar atacuri dintr-o catabara catre cealalta aproape non-stop, chiar si pentru trafic, la un moment dat e prea mult, ar trebui un echilibru, sunt sigur ca daca una din parti se opreste se va opri si cealalta. Doar opinia mea, asta nu inseamna ca sunt desteptul pamantului, pot si si prostul-prostilor, dar astea-s ideile/gandurile mele, altele mai bune nu imi vin acum in cap. :) :hihat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

Păi, mă gândeam și eu așa, că unul - inteligent, altul - arătos, dăm bine împreună. :laugh2

Tu trebuie sa te pastrezi pt mine.

Am ganduri si planuri mari cu tine. Iti pastrezi toata seva sexuala si te scot la produs. Cu talentul meu si mana mea de a scoate clientela din piatra seaca ne vom imbogati.

Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Tu trebuie sa te pastrezi pt mine.

Am ganduri si planuri mari cu tine. Iti pastrezi toata seva sexuala si te scot la produs. Cu talentul meu si mana mea de a scoate clientela din piatra seaca ne vom imbogati.

 

Vrei să mă exploatezi sexual? :P

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

Vrei să mă exploatezi sexual? :P

Si nu numai. Senzual, trupeste, mental, militareste, ca si calitati artistice, vom oferi servicii complexe si fara precedent.

apoi ne vom pensiona tineri si vom trai in belsug tot restu zilelor noastre de fiinte strasnice, sexi, ilustre, magnetice si magnifice. plus o sa ne distram 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Si nu numai. Senzual, trupeste, mental, militareste, ca si calitati artistice, vom oferi servicii complexe si fara precedent.

apoi ne vom pensiona tineri si vom trai in belsug tot restu zilelor noastre de fiinte strasnice, sexi, ilustre, magnetice si magnifice. plus o sa ne distram 

 

M-am scos. :waytogo  :2808.gif  :X

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...