Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Retractez tot ce am scris in privinta ta.

Ma chinuie un telefon minuscul iar ceea ce scrisese retardul de pipiloi ti-am aruncat tie in carca.

Ai tot dreptul sa ma iei la goana acum.... Esti febletea mea! Eroul meu! :)

 

  Eu zic sa il lasi, e prea prostovan  sa inteleaga caterinca . Obse a glumit si fraierul a inghitit galusca . Nu s-a ofticat impricinatul dar a sarit de cur in sus IQ77 (acu' am realizat ca  IQ77 e prea mult pentru unul ca el, 77 vine de la altceva de fapt - de la 7,7 cm :) )

Una mai tuta ca cealalta   :laugh2 :laugh2 :laugh2

Deja va faceti concurenta neloiala   :slap2

  • Like 23
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Una mai tuta ca cealalta   :laugh2 :laugh2 :laugh2

Deja va faceti concurenta neloiala   :slap2d-ai mare la fel 

 

Tuta ? Aha - vocabular select . Hai cu minusurile , prostovane ... "ca ai valoare daia mare - care compenseaza aia 7,7 cm . 

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Tuta ? Aha - vocabular select . Hai cu minusurile , prostovane ... "ca ai valoare daia mare - care compenseaza aia 7,7 cm . 

stai sa redactez tuto spusele tale sa vezi cat esti de terminata (daca doresti iti expun si originalul spuselor tale)

 

" eu intru aici ptr. glumele lu'.....x,y, z..." 

 

Ba , tu chiar ca esti o "gluma de femeie"  :laugh2 :laugh2 :laugh2   unde si-a gasit  jigodia sa se  delecteze :slap2

Da de futut , cand te futi ? Ca noi intram pe aici sa mai futem din cand in cand .

 

Mars pe topicul acela care te-a consacrat de bucatarie si expune-ti sucitoru' ca tare esti prostanaca 

  • Like 22
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

stai sa redactez tuto spusele tale sa vezi cat esti de terminata (daca doresti iti expun si originalul spuselor tale)

 

" eu intru aici ptr. glumele lu'.....x,y, z..."

 

Ba , tu chiar ca esti o "gluma de femeie" :laugh2 :laugh2 :laugh2 unde si-a gasit jigodia sa se delecteze :slap2

Da de futut , cand te futi ? Ca noi intram pe aici sa mai futem din cand in cand .

 

Mars pe topicul acela care te-a consacrat de bucatarie si expune-ti sucitoru' ca tare esti prostanaca

Da chiar, ea ce caută p-aiclea :hmmm e nevasta vreunui futac de aici ?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

7,7 cm imi place , esti ascultator,  bun baiat !  Crezi ca imi pasa mie de minusurile tale ? 

Hai , inca un minus !

mi l-ai masurat cu gura , de stii ? :laugh2 stai nemiscata si nu mai da din cap , pe ritm de rock , sa ti-l infig  :atm 

nu-ti pasa dar tot amintesti de ele  

  • Like 19
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Da chiar, ea ce caută p-aiclea :hmmm e nevasta vreunui futac de aici ?

intreab-o tu ca mie nu-mi raspunde  :laugh2   

 

 

momentan "se delecteaza"  ,  plm cum s-o traduce asta in creierasii ei  :slap2

  • Like 19
  • Minus 8
Link spre comentariu

stai sa redactez tuto spusele tale sa vezi cat esti de terminata (daca doresti iti expun si originalul spuselor tale)

 

" eu intru aici ptr. glumele lu'.....x,y, z..."

 

Ba , tu chiar ca esti o "gluma de femeie" :laugh2 :laugh2 :laugh2 unde si-a gasit jigodia sa se delecteze :slap2

Da de futut , cand te futi ? Ca noi intram pe aici sa mai futem din cand in cand .

 

Mars pe topicul acela care te-a consacrat de bucatarie si expune-ti sucitoru' ca tare esti prostanaca

Putzulica, iar te faci de ras repetand cuvintele altuia... Acu' daca femeia nu'si etaleaza pasarea pe aici nu inseamna si ca e statita. Dar uitandu-ma la ce arunci tu pe aici, desi esti insurat ma intreb oare cand ai pua-o ultima data, cu bani sau fara?!

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Iar te-ai umezit doar visand.... Desteptarea!!!!

Nu ma umezesc eu atat de usor ,mai cu seama cand va vad aparand pe voi , precum gaitele 

 

Sunteti cu mult departe de conceptul meu de Femeie :)

  • Like 22
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

stai sa redactez tuto spusele tale sa vezi cat esti de terminata (daca doresti iti expun si originalul spuselor tale)

 

" eu intru aici ptr. glumele lu'.....x,y, z..." 

 

Ba , tu chiar ca esti o "gluma de femeie"  :laugh2 :laugh2 :laugh2   unde si-a gasit  jigodia sa se  delecteze :slap2

Da de futut , cand te futi ? Ca noi intram pe aici sa mai futem din cand in cand .

 

Mars pe topicul acela care te-a consacrat de bucatarie si expune-ti sucitoru' ca tare esti prostanaca 

Ofticos  , este  7,7 cm ? 

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Nu ma umezesc eu atat de usor ,mai cu seama cand va vad aparand pe voi , precum gaitele 

 

Sunteti cu mult departe de conceptul meu de Femeie :)

  

Ha, ha , ha  ! Suntem , suntem . Nu te-as lasa  nici sa-mi speli masina . Imi este scarba de cocalarii prosti cu putza mica . 

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU

stai sa redactez tuto spusele tale sa vezi cat esti de terminata (daca doresti iti expun si originalul spuselor tale)

 

" eu intru aici ptr. glumele lu'.....x,y, z..." 

 

Ba , tu chiar ca esti o "gluma de femeie"  :laugh2 :laugh2 :laugh2   unde si-a gasit  jigodia sa se  delecteze :slap2

Da de futut , cand te futi ? Ca noi intram pe aici sa mai futem din cand in cand .

 

Mars pe topicul acela care te-a consacrat de bucatarie si expune-ti sucitoru' ca tare esti prostanaca 

 

Mucosule, ce faci tu aici?

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Putzulica, iar te faci de ras repetand cuvintele altuia... Acu' daca femeia nu'si etaleaza pasarea pe aici nu inseamna si ca e statita. Dar uitandu-ma la ce arunci tu pe aici, desi esti insurat ma intreb oare cand ai pua-o ultima data, cu bani sau fara?!

Ti se pare ca una normala la cap , fara de a avea macar un  scop de a face ceva banuti , s-ar etala pe aici ? Asta a nimerit exact pe site-ul acesta de "glume" cand a dat cautare pe Goagal  . :slap2

In general "le cam pun" fara bani  in ultima perioada  ...asta ptr. curiozitatile tale personale , ca tot esti marcata de aceasta.

  • Like 19
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Ti se pare ca una normala la cap , fara de a avea macar un  scop de a face ceva banuti , s-ar etala pe aici ? Asta a nimerit exact pe site-ul acesta de "glume" cand a dat cautare pe Goagal  . :slap2

In general "le cam pun" fara bani  in ultima perioada  ...asta ptr. curiozitatile tale personale , ca tot esti marcata de aceasta.

 

 Care etalare , prostovane cu putza mica ? 

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU

Putzulica, iar te faci de ras repetand cuvintele altuia... Acu' daca femeia nu'si etaleaza pasarea pe aici nu inseamna si ca e statita. Dar uitandu-ma la ce arunci tu pe aici, desi esti insurat ma intreb oare cand ai pua-o ultima data, cu bani sau fara?!

 

Lui IQ77 ii plac barbatii. E lesne de observat ca uraste femeile, iar unor useri le face felatie dupa felatie. Plus ca e non-stop pe forum, impreuna cu clonele lui. Intreaba-l de dmx dmx si de chuck shurley, pentru inceput.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ha, ha , ha  ! Suntem , suntem . Nu te-as lasa  nici sa-mi speli masina . Imi este scarba de cocalarii prosti cu putza mica . 

Pai cine a spus ca sunt spalator de troace , lesinato ? :laugh2

Ti-e scarba , da te intretii cu ei la glume  :slap2 

Am spus eu ca esti tembeloida , crede-ma pe cuvant , arareori dau gres in aprecierile facute :)

  • Like 19
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU

Ti se pare ca una normala la cap , fara de a avea macar un  scop de a face ceva banuti , s-ar etala pe aici ? Asta a nimerit exact pe site-ul acesta de "glume" cand a dat cautare pe Goagal  . :slap2

In general "le cam pun" fara bani  in ultima perioada  ...asta ptr. curiozitatile tale personale , ca tot esti marcata de aceasta.

 

Dar tie ti se pare ca unul normal la cap ar plati bani pentru a sta non-stop pe forumul asta si pentru a fi batjocorit si umilit pe banii lui?

Singura ta activitate sexuala este oralul pe care tu, brett si inca vreo doi vi-l performati reciproc.

 

Mikyputa the Faggot, the Greatest Moron in the History!:)

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Lui IQ77 ii plac barbatii. E lesne de observat ca uraste femeile, iar unor useri le face felatie dupa felatie. Plus ca e non-stop pe forum, impreuna cu clonele lui. Intreaba-l de dmx dmx si de chuck shurley, pentru inceput.

 

:laugh2 :laugh2 :laugh2  mai repeta , ba , clonele o data  . Ia sa vedem care mai sunt  ?

Nu ma mira de ce tot o tii langa cu IQ-ul 77 :slap2

  • Like 19
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU

:laugh2 :laugh2 :laugh2  mai repeta , ba , clonele o data  . Ia sa vedem care mai sunt  ?

Nu ma mira de ce tot o tii langa cu IQ-ul 77 :slap2

 

Incoerent te mai exprimi, ba Mikyputa. Nu ca e o surpriza, la imbecilitatea-ti proverbiala.

Constat, insa, ca nu ai negat cand am afirmat ca esti poponar. Aprobare tacita.

 

PS Nu te deprima daca o ai mica, Picon e in aceeasi situatie si e totusi campionul postarilor.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Dar tie ti se pare ca unul normal la cap ar plati bani pentru a sta non-stop pe forumul asta si pentru a fi batjocorit si umilit pe banii lui?

Singura ta activitate sexuala este oralul pe care tu, brett si inca vreo doi vi-l performati reciproc.

 

Mikyputa the Faggot, the Greatest Moron in the History! :)

Ce invidios   Ba pulica franaru la mine banii nu sunt chiar asa o problema de am ajuns sa ma jelesc pe aici dupa sau ptr. acestia . Si culmea stau pe aici si merge banda .  Este chiar o enigma ptr. tine. ...nu-i asa?

Ne-ai face o felatie , dar nu stii cum sa-ti faci intrarea in clubul nostru ?  :laugh2

  • Like 22
  • Minus 8
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...