Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

pipiloiule, nu ai niciun farmec

 

 

#ul amelia e foarte inteligenta si cu mult farmec

Ba , sa stii , a scris deja vreo zece volume de carti ......pacat ca nu le-a citit nimeni :)

 

Cum dracu' gasiti , cate unii , atata "inteligenta" si "farmec"  in asemenea fraze scrise alandala :slap2

 

Refuz sa cred  ca sunteti atat de indobitociti , prin citirea unor fraze  la care a pus atata patos. Si totusi nu ma mira in cazul tau .

 

 ce a postat pipiloi nu are niciun farmec daca nu e citit tot topicul 

 

http://nimfomane.com/forum/topic/82130-anilingus/

Ba chiar le mai dai si exemple  :slap2  Vezi , aici stagneaza inteligenta ta 

  • Like 21
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Și cei 100 de lei, de către cine sunt dați? E la fel de doamnă pe cât ești și tu domn. Cin' se-aseamănă, se fute!

 

Nu intelegi ce vreau sa spun. Iti explic altadata. E vorba de programarea pe care o facem noi spunandu-le ca sunt minunate.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu intelegi ce vreau sa spun. Iti explic altadata. E vorba de programarea pe care o facem noi spunandu-le ca sunt minunate.

 

Am înțeles perfect. Numai că, așa cum scria și thecat, e ușor ipocrit să le plătești și apoi să le judeci. Să faci sex pe bani în mod constant și apoi să te întrebi ce se alege de viitorul tinerelor adolescente care aleg calea curvăsăraiei.

 

Așa cum vă mint ele că sunteți armăsari în pat, le mințiți și voi că-s prințese. Scor egal. 

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am înțeles perfect. Numai că, așa cum scria și thecat, e ușor ipocrit să le plătești și apoi să le judeci. Să faci sex pe bani în mod constant și apoi să te întrebi ce se alege de viitorul tinerelor adolescente care aleg calea curvăsăraiei.

 

Așa cum vă mint ele că sunteți armăsari în pat, le mințiți și voi că-s prințese. Scor egal. 

 

Eu nu fac sex pe bani in mod constant. Nu ma nimeresti aici. S-a intamplat candva. Nici nu am mai fost de ceva timp si drept sa it spun chiar intentionez sa nu mai merg deloc 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu fac sex pe bani in mod constant. Nu ma nimeresti aici. S-a intamplat candva. Nici nu am mai fost de ceva timp si drept sa it spun chiar intentionez sa nu mai merg deloc 

 

Ce-i drept, nu intru foarte des pe aici. Ultima dată când am citit, știu că mergeai la câteva zile, dacă nu greșesc.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce-i drept, nu intru foarte des pe aici. Ultima dată când am citit, știu că mergeai la câteva zile, dacă nu greșesc.

 

A fost o perioada de criza, dar m-am oprit. Am decis ca sexul pe bani ma face sa nu mai stiu sa ma port cu o femeie cu care ar trebui sa nu fac sex pe bani. Pana la urma nici nu faceam eu cine stie fantezii nemaiauzite ca sa nu pot face si acasa sau cu o femeie din afara acestei arii. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

A fost o perioada de criza, dar m-am oprit. Am decis ca sexul pe bani ma face sa nu mai stiu sa ma port cu o femeie cu care ar trebui sa nu fac sex pe bani. Pana la urma nici nu faceam eu cine stie fantezii nemaiauzite ca sa nu pot face si acasa sau cu o femeie din afara acestei arii. 

 Esti ca aia care se lasa de fumat ! =))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

M-am lasat de fumat la 24 de ani dupa 6 ani. De baut m-am lasat pe 3 decembrie. :)

Am vrut sa scriu si eu de cati ani m-am lasat de treburile astea, dar nu are relevanta, ziceam de fumatorii aia care au 2 saptamani de cand s-au lasat si incep sa-i critice pe cei care inca fumeaza ! :)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Jamaica
  • Oras:Jamaica

 

ul amelia, on 06 Feb 2017 - 02:48 AM, said:

 

Coliegu dila Galati...

 

Hai cati spun io adivaru !!! Io ku Mada aviem circuitu nostru propriu...daia nu pria o dam public triaba. Di iexemplu...an momientu di fata avem o propunere moi buna dicat a ta. Aviem un colieg...Valentino Uleiosu...care tat forumu stii cai profiesor la dat limbi an cur. O mostenieste pi masa care ie o maaaari limbista. Akuma sinsier...tu iesti un niecunoscut, ar fi un risc pientru noi sa ni canalizam pi ofierta ta...cind aviem pi masa o limba atit di adicvata cari sa ni dia linbi an cur mii si lu Mada.

 

Io optiez sa ma linga Valentino Hindel la gaoaza...cai foooarti priceput !!! ;)

O ştiu pe asta, e Floricica dansatoarea:))

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Am înțeles perfect. Numai că, așa cum scria și thecat, e ușor ipocrit să le plătești și apoi să le judeci. Să faci sex pe bani în mod constant și apoi să te întrebi ce se alege de viitorul tinerelor adolescente care aleg calea curvăsăraiei.

 

Așa cum vă mint ele că sunteți armăsari în pat, le mințiți și voi că-s prințese. Scor egal.

 

Punctual:

1. Te duci la restaurant,mănânci,plătești apoi critici bucătarul că mâncarea a fost proastă față de cât ai plătit!

Nu e ipocrizie să critici!

Cârcotașii întreabă: Dacă nu ti-a plăcut,de ce ai mâncat?

Răspuns: Pentru că mi-era prea foame pentru a căuta alt restaurant!

2. Te întrebi ce se întâmplă cu adolescentele mai târziu pentru că această meserie produce schimbări majore la ele,cu repercusiuni majore asupra viitorului, pe când bărbatul se duce înapoi în cuibul lui călduț,la vrăbiuța lui, la puii lui.

3. Mințim noi,mint și ele!

În ambele tabere există guguştiuci care pun botul la complimente gratuite!

Cei care nu au capacitatea de evaluare corectă a prestației și interacțiunii,o iau în freză!

Unii riscă să se îndrăgostească,alții să se plafoneze sau chiar să scadă calitatea serviciilor!

Ambele cazuri au de pierdut!!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Punctual:

1. Te duci la restaurant,mănânci,plătești apoi critici bucătarul că mâncarea a fost proastă față de cât ai plătit!

Nu e ipocrizie să critici!

Cârcotașii întreabă: Dacă nu ti-a plăcut,de ce ai mâncat?

Răspuns: Pentru că mi-era prea foame pentru a căuta alt restaurant!

2. Te întrebi ce se întâmplă cu adolescentele mai târziu pentru că această meserie produce schimbări majore la ele,cu repercusiuni majore asupra viitorului, pe când bărbatul se duce înapoi în cuibul lui călduț,la vrăbiuța lui, la puii lui.

3. Mințim noi,mint și ele!

În ambele tabere există guguştiuci care pun botul la complimente gratuite!

Cei care nu au capacitatea de evaluare corectă a prestației și interacțiunii,o iau în freză!

Unii riscă să se îndrăgostească,alții să se plafoneze sau chiar să scadă calitatea serviciilor!

Ambele cazuri au de pierdut!!

E corect ce spui tu, doar că nu poți compara restaurantul, sau service-ul auto, ori ce activitate din zona serviciilor, cu fututul pe bani. Dar, chiar și la restaurant, după ce ai luat 2 dumicați, te oprești și îți bagi pula în el de bucătar. Dacă mâncarea era strycată?

Dar problema nu era asta, ci faptul că unii colegi ce merg la fetițe ( care nu este o activitate nici obligatorie, nici vitală), se apucă să le critice că au ales ocupațiunea asta. :slap2  Și aici, da ... e ipocrizie!

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

E corect ce spui tu, doar că nu poți compara restaurantul, sau service-ul auto, ori ce activitate din zona serviciilor, cu fututul pe bani. Dar, chiar și la restaurant, după ce ai luat 2 dumicați, te oprești și îți bagi pula în el de bucătar. Dacă mâncarea era strycată?

Dar problema nu era asta, ci faptul că unii colegi ce merg la fetițe ( care nu este o activitate nici obligatorie, nici vitală), se apucă să le critice că au ales ocupațiunea asta. :slap2  Și aici, da ... e ipocrizie!

Eu le felicit pentru alegerea făcută!

Din cauza lor îmi potolesc hormonii atunci când soția nu are chef sau are musafiri!

Din cauza lor am alungat toate femeile din jurul meu,femei cu aspirații de amante, din cauza cărora era de foarte multe ori să am probleme.

Noroc că am putere de convingere!

Eu nu critic ce fac ci cum fac!!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Eu le felicit pentru alegerea făcută!

Din cauza lor îmi potolesc hormonii atunci când soția nu are chef sau are musafiri!

Din cauza lor am alungat toate femeile din jurul meu,femei cu aspirații de amante, din cauza cărora era de foarte multe ori să am probleme.

Noroc că am putere de convingere!

Eu nu critic ce fac ci cum fac!!

Coane, nu de tine era vorba, ci de faptul că sunt unii care le critică pentru drumul ales, deși merg la ele.
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...