Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:In mintea ta
  • Oras:In mintea ta

Fa o poza cu pula Ta sa vedem daca spui adevarul sau este doar o dorinta....Sau doar spune citi centrimetri are....Asfel poti sa dai anunt si gasesti amatoare sa te platesca sa se joace cupula Ta...Esti cumva ruda cu unul Terente.....?

Daca esti barbat si imi ceri sa pun o poza cu pula mea....e grav. O am mare si nu am nevoie sa ma plateasca nici o femeie ca sa i.o dau sa se joace cu ea.
  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ca tot analizam prostituatele. cred ca eu ca cei care au mai multa experienta poate ar trebui sa le mai spuna celor noi pe site cum stau lucrurile. Se pare sectiunea de Discutii Generale nu e chiar asa de populara. :)

Si daca le spun, crezi ca cei mai multi dintre novici pricep? Astia au in cap doar „clicky”, „chemistry” si cum le-au tras-o ei ca nimeni altii inainte ... :slap2 :D

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca s-ar apuca sa citeasca doar topicul asta cap-coada multi s-ar lamuri suficient. :)

 

Ma le spuneti si la ureche pe PM. Inca multi nu inteleg sau refuza sa inteleaga fenomenul. Si sunt si fericiti ca si cand s-a intamplat ceva. Asa eram si eu, dar mie mi-a mai spus Pipilica si Micky. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma le spuneti si la ureche pe PM. Inca multi nu inteleg sau refuza sa inteleaga fenomenul. Si sunt si fericiti ca si cand s-a intamplat ceva. Asa eram si eu, dar mie mi-a mai spus Pipilica si Micky. 

Nu are nimeni timp sa stea dupa capul lor. Dar vor invata pe propria piele, cu timpul. Chiar daca asta inseamna ceva dezamagiri la activ si niste bani pierduti. Nu e asa usor sa treci de la ucenic la maestru ... :D

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ca tot analizam prostituatele. cred ca eu ca cei care au mai multa experienta poate ar trebui sa le mai spuna celor noi pe site cum stau lucrurile. Se pare sectiunea de Discutii Generale nu e chiar asa de populara. :)

Insistam. Daca am priceput eu pana la urma, pricep si eu. :)

Ești cam incoerent.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asta nu înseamnă că nu trebuie să faci un efort, fie doar și ca o dovadă de respect față de cetitoriu!

 

Asa e. Ma refeream la faptul ca cei mai vechi pot sa le mai sopteasca la ureche celor noi niste chestii. Rubrica de discutii generale nu pare prea accesata de prea multi dintre cei noi. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Asa e. Ma refeream la faptul ca cei mai vechi pot sa le mai sopteasca la ureche celor noi niste chestii. Rubrica de discutii generale nu pare prea accesata de prea multi dintre cei noi.

 

Adică să facă off-topic la greu pe topicele fetelor!
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa e. Ma refeream la faptul ca cei mai vechi pot sa le mai sopteasca la ureche celor noi niste chestii. Rubrica de discutii generale nu pare prea accesata de prea multi dintre cei noi. 

Nu-s femei aici.

La ce chestii faci referire?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu. Dar la mai pot spune pe PM. Oricum daca e sa o luam asa off-topic e pe peste tot, dar nu asta am vrut sa zic.

 

Dacă au p.m. Oricum, gusturile diferă, la fel și caracterul, așa că... Mura-n gură nu e cea mai bună soluție!
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu-s femei aici.

La ce chestii faci referire?

 

Daca ii vedeti ca pierd contactul cu realitate, ca le vad printese, ca sunt dragostea vietii lor, nu ar fi rau sa li se spuna. Nu e chiar asa greu sa incepi sa vezi lucrurile distorsionat. Unii au ajuns sa se milogeasca de ele sa fie primiti. Nu mai realizeaza ca este un sex pe bani si atat. 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Daca ii vedeti ca pierd contactul cu realitate, ca le vad printese, ca sunt dragostea vietii lor, nu ar fi rau sa li se spuna. Nu e chiar asa greu sa incepi sa vezi lucrurile distorsionat. Unii au ajuns sa se milogeasca de ele sa fie primiti. Nu mai realizeaza ca este un sex pe bani si atat.

 

E treaba lor! Capul face, capul trage.
  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

Daca ii vedeti ca pierd contactul cu realitate, ca le vad printese, ca sunt dragostea vietii lor, nu ar fi rau sa li se spuna. Nu e chiar asa greu sa incepi sa vezi lucrurile distorsionat. Unii au ajuns sa se milogeasca de ele sa fie primiti. Nu mai realizeaza ca este un sex pe bani si atat.

Trebuie sa le cucereasca ca sa le futa pe bani , sa dus dracu si prostitutia :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Trebuie sa le cucereasca ca sa le futa pe bani , sa dus dracu si prostitutia :laugh2

Se lupta sa fie clienti fideli. Dupa care se lauda pe topicul respectivei ca au abonament la ea. Nu prea inteleg ce inseamna asta. Ca o viziteaza zilnic, bi-saptamanal sau saptamanal ... :350x

  • Like 14
Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Uite. va spun eu ceva. De cand am deschis topicul asta, cred ca sunt trei care mi-au spus pe PM ca li s-a pus cate una cu tronc. Am eu impresia ca sunt foarte multi care nu ne spun.

 

1. Nu tu ai deschis topicul.

2. Hai mă... tu vorbești?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...