Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

cum e cu necrologul? poti sa pui un link, te rog? ca n-o stiu de la parinte

E undeva pe topicul lana fata la ananghie daca mai exista.

O delicatesa,merita citit.trebe cautat si se gaseste.i-a facut miskin necrologu la tampit

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

E undeva pe topicul lana fata la ananghie daca mai exista.

O delicatesa,merita citit.trebe cautat si se gaseste.i-a facut miskin necrologu la tampit

multumesc  :) o sa caut  postarea :)  

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

...,mai intai de toate tu sa demonstrezi ca popa n-are dreptate  

 

Marta, știi cum zici tu? Eu zic de mă -ta ca a fost curva și tu trebuie sa demonstrezi ca NU a fost? Sau ești proasta rău, sau influențată de cineva. În niciun caz nu este bine pentru tine.

 

ZIC.

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:acolo
  • Oras:acolo

A reapărut și ... a fost banat. Pentru minciuni și acuzații nefondate. 

Am fost banat după zecile de raportări ale tale si ale Deliei.

Cat despre acuzații,toate sunt reale 100% 

Ai avut o relație de dragoste pătimașă cu Siana si ești un adept al BDSM.

Cat despre banari,esti un idiot dacă crezi ca asta ma afectează. Diferența intre mine si tine este ca eu sunt "Sfântul Părinte" indiferent ce nick am,in schimb tu fără nick-ul Picon ești un nimeni.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:acolo
  • Oras:acolo

Din păcate, impresia mea de început, cum că nu strălucești la capitolul inteligență, se confirmă! Chiar creditul pe care i-l acorzi acestui cretin congenital de Pipilică, este menit că-mi dea dreptate!

Diversiunea ta, e slabă. Vorbeam de acuzațiile pe care ți le-aș fi dus, nu de ce aș fi spus eu, acum nu știu cât timp, referitor la masajul terapeutic. E vorba de o persoană ceva mai în vârstă ca tine, care venea la domiciliu, nu pentru mine, ci pentru cineva din familia mea, care nu făcea nici labă, nici altceva. 

Deci, care sunt acuzațiile pe care ți le-aș fi adus?

 

P.S din câte știu, Sarloya nu face BDSM.

P.P.S. greu cu mine ...

Picon este adevarat ca simți înțepături in capul pieptului atunci când vezi ca tot mai multi spun "Sfântul Părinte a avut dreptate"

 

marta, on 01 Jun 2017 - 10:57 PM, said:

snapback.png

pai picoane, datoirita lui pipilica am inteles eu ce spuneai tu pe topicul pentru masaj terapeutic, cand sareai de cur in sus ca 50 lei platesti tu unei babe care-ti vine acasa, ca asta-i pretul , dar Sarlota , merita 500 lei , ca sa te futa-n cur cu straponul

Link spre comentariu
  • Oras:acolo
  • Oras:acolo

Picon,abia acum am înțeles de ce spui ca doar 2-3 iti sunt dușmani iar restul membrilor iti sunt prieteni.

Normal ca toți cei care iti dau la muie toată ziua iti sunt prieteni,ca doar iti place muia si straponul.

Apropo de dovezile pe care le ceri:A circulat pe forum o poza reala cu tine care dovedea fără niciun dubiu ca esti un bătrânel,amărât singur si trist.Aveai o cămașă second hand pe tine si beai vin din paie fermentate de 5 lei carafa,in rest nu aveai nimic pe masa,macar o aluna,o maslina,un acaret.Toti prietenii tai aveau gagica cu ei,tu erai singur si trist cu privirea pierduta.Chiar dacă dovada este cât se poate de clara tu încă te rupi in bășini ca ești mare scula pe bascula.

Inca o dovada clara este aceea ca esti analfabet. Vânătorul de prosti a dovedit asta in sute de postări ale tale pline de greseli gramaticale.Chiar dacă ai fost dovedit,tu încă te dai Dottore si corectezi postările altora.

Tu ai negat cu disperare si relația ta de business cu Sarlotta chiar dacă toată lumea știe ca ai promovat in disperare cuibul ala,iar războiul cu pescăria din Militar il duci tot la ordinul Sarlottei.

Moșule,ești cel mai parșiv si infect om de pe site-ul asta.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1040
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Am fost banat după zecile de raportări ale tale si ale Deliei.

Cat despre acuzații,toate sunt reale 100% 

Ai avut o relație de dragoste pătimașă cu Siana si ești un adept al BDSM.

Cat despre banari,esti un idiot dacă crezi ca asta ma afectează. Diferența intre mine si tine este ca eu sunt "Sfântul Părinte" indiferent ce nick am,in schimb tu fără nick-ul Picon ești un nimeni.

 

Am fost banat după zecile de raportări ale tale si ale Deliei.

Cat despre acuzații,toate sunt reale 100% 

Ai avut o relație de dragoste pătimașă cu Siana si ești un adept al BDSM.

Cat despre banari,esti un idiot dacă crezi ca asta ma afectează. Diferența intre mine si tine este ca eu sunt "Sfântul Părinte" indiferent ce nick am,in schimb tu fără nick-ul Picon ești un nimeni.

Omule, ești chiar bolnav! Grav! Du-te și te caută, pe bune! Spitalul 9 e aproape de cașcarabeta ta, așa că nu ai drum lung de făcut. 

Ești prost de dai în gropi, dacă tu crezi că am dat report, zeci chiar, având în vedere că oricum, iată, mai ai câteva conturi și oricum, să faci unul nou, nu e o problemă. Rezultatul ar fi fost practic nul și demersul meu, inutil. Nu am făcut report, ci am cerut public, banarea ta, pentru toată panarama pe care o faci pe forum: jigniri, insulte, referiri la viața privată, hărțuiri, acuzații mincinoase și minciuni, răspândirea urii etc. Ești un buboi urât mirositor pentru acest forum, mai infect și mai jegos decât ceilalți câțiva de teapa ta. Spre deosebire de ei, care mai se și amuză în legea lor, de troglodiți, tu ți-ai făcut aici, locul unde te simți și tu cineva, unde poți să fii ceea-ce în viața privată nu ai fost, nu ești și nu vei fi. 

 

P.S. Adu dovezi în sprijinul afirmațiilor făcute, sau marș în p.m. 

 

În mod normal, ar trebui banate toate conturile ipochimenului ăsta de Pipilică. 

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu
Reputație: 1040
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Picon,abia acum am înțeles de ce spui ca doar 2-3 iti sunt dușmani iar restul membrilor iti sunt prieteni.

Normal ca toți cei care iti dau la muie toată ziua iti sunt prieteni,ca doar iti place muia si straponul.

Apropo de dovezile pe care le ceri:A circulat pe forum o poza reala cu tine care dovedea fără niciun dubiu ca esti un bătrânel,amărât singur si trist.Aveai o cămașă second hand pe tine si beai vin din paie fermentate de 5 lei carafa,in rest nu aveai nimic pe masa,macar o aluna,o maslina,un acaret.Toti prietenii tai aveau gagica cu ei,tu erai singur si trist cu privirea pierduta.Chiar dacă dovada este cât se poate de clara tu încă te rupi in bășini ca ești mare scula pe bascula.

Inca o dovada clara este aceea ca esti analfabet. Vânătorul de prosti a dovedit asta in sute de postări ale tale pline de greseli gramaticale.Chiar dacă ai fost dovedit,tu încă te dai Dottore si corectezi postările altora.

Tu ai negat cu disperare si relația ta de business cu Sarlotta chiar dacă toată lumea știe ca ai promovat in disperare cuibul ala,iar războiul cu pescăria din Militar il duci tot la ordinul Sarlottei.

Moșule,ești cel mai parșiv si infect om de pe site-ul asta.

:laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:acolo
  • Oras:acolo

Omule, ești chiar bolnav! Grav! Du-te și te caută, pe bune! Spitalul 9 e aproape de cașcarabeta ta, așa că nu ai drum lung de făcut. 

Ești prost de dai în gropi, dacă tu crezi că am dat report, zeci chiar, având în vedere că oricum, iată, mai ai câteva conturi și oricum, să faci unul nou, nu e o problemă. Rezultatul ar fi fost practic nul și demersul meu, inutil. Nu am făcut report, ci am cerut public, banarea ta, pentru toată panarama pe care o faci pe forum: jigniri, insulte, referiri la viața privată, hărțuiri, acuzații mincinoase și minciuni, răspândirea urii etc. Ești un buboi urât mirositor pentru acest forum, mai infect și mai jegos decât ceilalți câțiva de teapa ta. Spre deosebire de ei, care mai se și amuză în legea lor, de troglodiți, tu ți-ai făcut aici, locul unde te simți și tu cineva, unde poți să fii ceea-ce în viața privată nu ai fost, nu ești și nu vei fi. 

 

P.S. Adu dovezi în sprijinul afirmațiilor făcute, sau marș în p.m. 

 

În mod normal, ar trebui banate toate conturile ipochimenului ăsta de Pipilică. 

Calmează-te pusy,nu eu sunt aici de 7 ani si am 30 mii de postări,nu eu postez de la 6 dimineața pana la 3-4 noaptea in fiecare zi fără excepție.

Cat tupeu de prostituata ai sa spui despre alți ca isi petrec tot timpul aici.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Marta, știi cum zici tu? Eu zic de mă -ta ca a fost curva și tu trebuie sa demonstrezi ca NU a fost? Sau ești proasta rău, sau influențată de cineva. În niciun caz nu este bine pentru tine.

 

ZIC.

faptul ca ai ales ca exemplu didactic pe mama, din oricare altele ai fi putut sa dai, si amenintarea /intimidarea ca nu e bine pt mine ,spune ceva despre rezonanta/alianta  ta cu picon si nivelul tau /vostru de inteligenta, cata vreme nu ma cunosti  eu zic sa fii mai moderat macar 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Omule, ești chiar bolnav! Grav! Du-te și te caută, pe bune! Spitalul 9 e aproape de cașcarabeta ta, așa că nu ai drum lung de făcut. 

Ești prost de dai în gropi, dacă tu crezi că am dat report, zeci chiar, având în vedere că oricum, iată, mai ai câteva conturi și oricum, să faci unul nou, nu e o problemă. Rezultatul ar fi fost practic nul și demersul meu, inutil. Nu am făcut report, ci am cerut public, banarea ta, pentru toată panarama pe care o faci pe forum: jigniri, insulte, referiri la viața privată, hărțuiri, acuzații mincinoase și minciuni, răspândirea urii etc. Ești un buboi urât mirositor pentru acest forum, mai infect și mai jegos decât ceilalți câțiva de teapa ta. Spre deosebire de ei, care mai se și amuză în legea lor, de troglodiți, tu ți-ai făcut aici, locul unde te simți și tu cineva, unde poți să fii ceea-ce în viața privată nu ai fost, nu ești și nu vei fi. 

 

P.S. Adu dovezi în sprijinul afirmațiilor făcute, sau marș în p.m. 

 

În mod normal, ar trebui banate toate conturile ipochimenului ăsta de Pipilică. 

imi aduc aminte ca pe un topic unde  se discuta degenerarea forumului, a fost marcat  answered un raspuns cam asa :ce te roade pe tine grija de forum?  si intreb si eu cu ce contribui tu la o comunicare mai civilizata si pasnica, fara insinuari, insulte, injuraturi si minciuni, denigrare si tot ce-ai mai insirat acolo? 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Picon,abia acum am înțeles de ce spui ca doar 2-3 iti sunt dușmani iar restul membrilor iti sunt prieteni.

Normal ca toți cei care iti dau la muie toată ziua iti sunt prieteni,ca doar iti place muia si straponul.

Apropo de dovezile pe care le ceri:A circulat pe forum o poza reala cu tine care dovedea fără niciun dubiu ca esti un bătrânel,amărât singur si trist.Aveai o cămașă second hand pe tine si beai vin din paie fermentate de 5 lei carafa,in rest nu aveai nimic pe masa,macar o aluna,o maslina,un acaret.Toti prietenii tai aveau gagica cu ei,tu erai singur si trist cu privirea pierduta.Chiar dacă dovada este cât se poate de clara tu încă te rupi in bășini ca ești mare scula pe bascula.

Inca o dovada clara este aceea ca esti analfabet. Vânătorul de prosti a dovedit asta in sute de postări ale tale pline de greseli gramaticale.Chiar dacă ai fost dovedit,tu încă te dai Dottore si corectezi postările altora.

Tu ai negat cu disperare si relația ta de business cu Sarlotta chiar dacă toată lumea știe ca ai promovat in disperare cuibul ala,iar războiul cu pescăria din Militar il duci tot la ordinul Sarlottei.

Moșule,ești cel mai parșiv si infect om de pe site-ul asta.

daca nu cer prea mult, te rog mult :) ,pune odata POZA  aia :laugh2 , sa stim si noi care n-am prins  faza la timpul ei ,cum arata ,,ipochimenul ,,ca sa-l citez , sau macar un link ,am o curiozitate infinita  sa  vaz cine-i ala care ma tot musca de cur  fara sa ma cunoasca :no2

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Picoane ai cu fasolea ca cere lumea....pune si ciorba

ce sa puna , ca  a ars-o pe forum toata noaptea si n-a avut cand sa lustruiasca tigaile  darmite sa fiarba altceva  decat pe el

Link spre comentariu
Reputație: 1040
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

imi aduc aminte ca pe un topic unde  se discuta degenerarea forumului, a fost marcat  answered un raspuns cam asa :ce te roade pe tine grija de forum?  si intreb si eu cu ce contribui tu la o comunicare mai civilizata si pasnica, fara insinuari, insulte, injuraturi si minciuni, denigrare si tot ce-ai mai insirat acolo? 

Marta-sparta, am contribuit oricum cu mai mult, decât tine cu topicul ăla, în care te-ai umplut de ridicol, cu vaccinurile! Și te umpli de ridicol, în continuare .

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1040
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Calmează-te pusy,nu eu sunt aici de 7 ani si am 30 mii de postări,nu eu postez de la 6 dimineața pana la 3-4 noaptea in fiecare zi fără excepție.

Cat tupeu de prostituata ai sa spui despre alți ca isi petrec tot timpul aici.

Penibil, așa cum ne-ai obișnuit. 

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Marta-sparta, am contribuit oricum cu mai mult, decât tine cu topicul ăla, în care te-ai umplut de ridicol, cu vaccinurilor! Și te umpli de ridicol, în continuare .

SPART E CURUL TAU   CU PAMPERSII  PLINI DE RAHAT , VEZI SA NU PICURE IN FASOLE

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...