Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

shslerly esti suparat tare pe mine pesemne. mie-mi plac gentlemani fara sa ii iau de fraieri vreodata

tu anume de ce nu te mai arati cald fata de mine?

Nu sunt supărat pe tine fata dragă...
Link spre comentariu
  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

"Când vorbești cu Mine,fa-o simplu și din inimă. "

tu stii macar cum arata o inima shurley?

nu e ca o reclama de in care vizualizezi  un fund rasturnat cu varf cum o deseneaza toti sau fac perne

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

tu stii macar cum arata o inima shurley?

nu e ca o reclama de in care vizualizezi  un fund rasturnat cu varf cum o deseneaza toti sau fac perne

În reclame,pernuțe...un simbol.

De fapt e esența.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

asta e  ce ai scos mai bun pe moment? :))

ete nah e propie chiar si venita acu: daca rodu' e sterp,copacu se usuca

Ai și tu dreptate ;)

De fapt toți aveți.Fiecare dețineți câte o piesa de puzzle.

Doar ca piesa de la un capăt nu se potrivește în mijloc.

Link spre comentariu
  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

Ai și tu dreptate ;)

De fapt toți aveți.Fiecare dețineți câte o piesa de puzzle.

Doar ca piesa de la un capăt nu se potrivește în mijloc.

gresesti cu cine a luat mare parte din puzz ca asa a avut chef si macar atat :)

dar ce consideri tu a fi piesa c are leaga? in jocuri mijlocu e inca conservator un nucleu

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu mereu sunt drăguț.

Însă am observat ca atunci când un bărbat e drăguț,există un risc mare sa fie luat drept fraier.În ce ma privește, observ imediat "cum se schimba vremea" și doar intru la adăpost,așteptând sa strălucească iar soarele.

 

Când e vorba de haită, mereu ești în pericol.

Păi...Pe mine mă interesează să intru la adăpost nu pentru că se schimbă vremea, pentru că soarele si ploaia si orice vreme e posibilă oriunde... chiar si în adăpost, în singurătatea mea. E fain să fiu singură...îmi place, dar asta nu înseamnă că am fugit cu soarele în adăpostul meu si las ploaia afară.

Eu nu m-am convins încă ce este acela un fraier...si nici nu mă interesează să mă conving.

Pericolul mi-e egal cu ghinionul...si eu nu imi amintesc de ele ca le-am avut până acum. Noroace am zilnic si nu sunt chiar asa de atentă sa le număr pe toate...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

:)

A...si încă ceva, stiu că majoritatea oamenilor cu care mi-a venit să mă cert erau oameni care imi voiau binele chiar in acel moment. Nu m-am certat cu ei...dar cu doi oameni m-am prefăcut ca mă cert sa văd daca ma fac rea si chestia e ca ei s-au facut mai buni, iar eu am rămas pe loc. Oare trebuia sa ma cert si eu de-adevăratelea?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

A...si încă ceva, stiu că majoritatea oamenilor cu care mi-a venit să mă cert erau oameni care imi voiau binele chiar in acel moment. Nu m-am certat cu ei...dar cu doi oameni m-am prefăcut ca mă cert sa văd daca ma fac rea si chestia e ca ei s-au facut mai buni, iar eu am rămas pe loc. Oare trebuia sa ma cert si eu de-adevăratelea?

Nu trebuie sa-ți spun Eu ce sa faci.Sau ce ar fi trebuit sa faci.Ești majoră, ai "buletin"(ca acum e CI)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu trebuie sa-ți spun Eu ce sa faci.Sau ce ar fi trebuit sa faci.Ești majoră, ai "buletin"(ca acum e CI)

Eu am întrebat dacă contează chiar asa de mult pentru oameni ca cearta să fie adevărată, se zice că unde-s doi puterea creste ☺... Nu sunt simple curiozități de om fără ocupație care stă în fotoliu căzut pe gânduri...mă informez, atât doar.

Eram curioasă ce simt oamenii când se ceartă...că mie îmi vine să râd si nu reușesc să mă supăr, indiferent cât de serioasă încerc să fiu. Nici nu au dat greutăți peste mine să fiu supărată...si am mintea cam liberă. Cărțile, teatrul si filmele nu mai îmi ajung...iar cu prietenii e la fel, tre' să intru în filmele lor si abia atunci se-ndură să-mi dea două vorbe despre niste chestii simple de care sunt interesată. Din cauza faptului că nu doresc să mă milogesc pentru două vorbe, prefer pura observare...dar am ajuns la o capacitate prea mare si încep să mă plictisesc si de asta. Uneori când mă duc la bunica la țară si ma amestec printre inteligenții de-acolo, ascult cu nesaț... si am avut impresia că in trecut, mai aveam putin si imi pierdeam vorba. Ce se întâmplă la oras?...

In străinătate e si mai grav...când discut chestii profunde, am impresia că aceia citesc dintr-o carte si nu vor să depășească coperțile. Iar copii lor trăiesc într-un conflict continuu...si când am ajutat copii sa-si revină, părinții puneau numele de fericire acelui rezultat. Copiii începeau să zică iar "te iubesc" si toată lumea era fericită... Mare smecherie!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu am întrebat dacă contează chiar asa de mult pentru oameni ca cearta să fie adevărată, se zice că unde-s doi puterea creste ☺... Nu sunt simple curiozități de om fără ocupație care stă în fotoliu căzut pe gânduri...mă informez, atât doar.

Eram curioasă ce simt oamenii când se ceartă...că mie îmi vine să râd si nu reușesc să mă supăr, indiferent cât de serioasă încerc să fiu. Nici nu au dat greutăți peste mine să fiu supărată...si am mintea cam liberă. Cărțile, teatrul si filmele nu mai îmi ajung...iar cu prietenii e la fel, tre' să intru în filmele lor si abia atunci se-ndură să-mi dea două vorbe despre niste chestii simple de care sunt interesată. Din cauza faptului că nu doresc să mă milogesc pentru două vorbe, prefer pura observare...dar am ajuns la o capacitate prea mare si încep să mă plictisesc si de asta. Uneori când mă duc la bunica la țară si ma amestec printre inteligenții de-acolo, ascult cu nesaț... si am avut impresia că in trecut, mai aveam putin si imi pierdeam vorba. Ce se întâmplă la oras?...

In străinătate e si mai grav...când discut chestii profunde, am impresia că aceia citesc dintr-o carte si nu vor să depășească coperțile. Iar copii lor trăiesc într-un conflict continuu...si când am ajutat copii sa-si revină, părinții puneau numele de fericire acelui rezultat. Copiii începeau să zică iar "te iubesc" si toată lumea era fericită... Mare smecherie!

E doar măsurarea orgoliilor.Sunt destule variante pe Nat Geo Wild. Unde-s doi,puterea creste? Da.

"furia e o ființă vie,hrănește-o și ea va creste"

 

Înțeleg.

Fiecare om este...centrul universului sau.Observ o aroganță la tine,dar e ok.;)

Ar trebui sa-ți amintești ca totul e relativ.Undeva ești cea mai cea,în altă parte ești exact opusul.

Eu spun ca ar trebui sa va acceptați asa cum sunteți.Fără aroganță

Și sa colaborați mai bine

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

E doar măsurarea orgoliilor.Sunt destule variante pe Nat Geo Wild. Unde-s doi,puterea creste? Da.

"furia e o ființă vie,hrănește-o și ea va creste"

 

Înțeleg.

Fiecare om este...centrul universului sau.Observ o aroganță la tine,dar e ok.;)

Ar trebui sa-ți amintești ca totul e relativ.Undeva ești cea mai cea,în altă parte ești exact opusul.

Eu spun ca ar trebui sa va acceptați asa cum sunteți.Fără aroganță

Și sa colaborați mai bine

Înseamnă ca sunt înceată la minte si nu apuc sa hrănesc furia... sau contrariul, simt furia si in mai putin de o secunda o hranesc până o sufoc si moare.

Ca orice om, le am pe toate...dar nu stiu unde este acel dezechilibru mult lăudat de mulți.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Înseamnă ca sunt înceată la minte si nu apuc sa hrănesc furia... sau contrariul, simt furia si in mai putin de o secunda o hranesc până o sufoc si moare.

Ca orice om, le am pe toate...dar nu stiu unde este acel dezechilibru mult lăudat de mulți.

Înseamnă ce știi tu ca înseamnă.

 

Dezechilibru? nu cred.

De pilda...ce vrei tu de la Mine?

Hai spune-i Tatei :)

Link spre comentariu

  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Înseamnă ce știi tu ca înseamnă.

Dezechilibru? nu cred.

De pilda...ce vrei tu de la Mine?

Hai spune-i Tatei :)

Te-am pierdut si pe tine!!

Cre' ca-i de la radiatii...

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...