Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Numa daca vrei sa-ti bati joc de bautura sau esti un taran/taranca.A.... si nu de ala care lucreaza pe camp ma refer

 

Mai bine mori de sete

Fiecare cu părerea lui :)
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Cand iti este sete si vrei sa te hidratezi ,bei si din pahar de unica folosința ! :D

Nu te hidratezi cu tărie. :rax2

 

Hai să-ți văd un secret, când ești oaie respecți regulile turmei, când ești lup ai propriile reguli.

Vorba Corinei, dacă vreau pot sa beau și din pahare de plastic fără să am grețuri.

Crezi că dacă respecți niște reguli făcute de imbecili ești un lord?

Trăiește viața cum vrea pula ta, după propriile tale reguli, atunci ești un om inteligent.

Ai explicația mai jos. Tu trăiește cum vrei, după regulile tale, dar nu-i mai comenta pe alții! 

Alea nu sunt reguli și nu sunt făcute de idioți, ci rezultatul observațiilor și încercărilor în timp, menite să facă omul (nu trebuie să fii lord), să se bucure cât mai mult de plăcerile oferite de mâncare și băutură. :hihat

 

Forma paharului de coniac e special facuta ca sa ii simti mai bine mireasma. Si ca sa il poti incalzi in palma

Cuvioase pipi asa ca in poza se bea whisky , brandy ...

  • Like 6
  • Minus 12
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu te hidratezi cu tărie. :rax2

 

 

Ai explicația mai jos. Tu trăiește cum vrei, după regulile tale, dar nu-i mai comenta pe alții! 

Alea nu sunt reguli și nu sunt făcute de idioți, ci rezultatul observațiilor și încercărilor în timp, menite să facă omul (nu trebuie să fii lord), să se bucure cât mai mult de plăcerile oferite de mâncare și băutură. :hihat

Alcool-deshidratare =mahmureala :)
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Crezi că dacă respecți niște reguli făcute de imbecili ești un lord?

Trăiește viața cum vrea pula ta, după propriile tale reguli, atunci ești un om inteligent.

Parinte aici nu sunt deacord.Lord nu esti nici nobil poti tu sa respecti cate reguli vrei, obtii titlurile daca esti in posesia calitatilor necesare . :)

La ultima propozitie pe care ai scris-o as mai adauga  si vei avea de regretat in general cel mai mult(si scoatem inteligent)

 Daca noi trebuie sa inventam cum e bine sa faci in viata n-am mai avea nevoie de scoala ,multi tineri o si dau in bara cu asta ,in loc sa invete isi beau cerneala apoi se mira ca in viata de ce la "ceilalti" le merge mai bine sau de ce li se intampla diverse lucruri  umilitoare dureroase si la 40 de ani ard ca niste becuri umane regasindu-se in crasme din care se balangane zi de zi acasa noaptea sprijiniti de blocuri

Stii si tu ca fac totul dupa capul meu nu duce la nimic bun pe termen lung.Oamenii intelepti asculta sfaturile altor oameni intelepti .Pana si EInstein a colaborat si lucrat impreuna cu Eugene Wigner Niels Bohr si altii.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Oare am voie sa beau cafeaua din aceasta ceasca la 30 de grade  :hmmm  .....fata de 40  in momentul de fata la Buc (din ce am auzit) ?  :)

 

 

  • Like 19
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Barosaneala :)

vsv de caldura , da ...in rest nu ma sparg in basini , absolut deloc si de obicei 

 

Update ....

 

Tragem si cu tunul...in pasarele  :laugh2  Adica urmarim , ca sa nu fim urmariti  :laugh2

 

post-194745-0-13475400-1501926788_thumb.jpg

  • Like 15
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Mișto brățară! Ai și ghiul?  :laugh2

da ....sa mor io   ...si lant d'ala de caine cu  jujau in capat   :laugh2   da nu le port  decat atunci cand merg in "tiganie"  :laugh2

  • Like 12
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

vsv de caldura , da ...in rest nu ma sparg in basini , absolut deloc si de obicei 

 

Update ....

 

Tragem si cu tunul...in pasarele  :laugh2  Adica urmarim , ca sa nu fim urmariti  :laugh2

 

attachicon.gif20170805_174837.jpg

Cu tunul ăla am luptat eu la Plevna.  :laugh2

 

da ....sa mor io   ...si lant d'ala de caine cu  jujau in capat   :laugh2   da nu le port  decat atunci cand merg in "tiganie"  :laugh2

Ie dă haur dă paișpe, sau dă opșpe?  :laugh2

  • Like 6
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Cu tunul ăla am luptat eu la Plevna.  :laugh2

 

Ie dă haur dă paișpe, sau dă opșpe?  :laugh2

am vazut , ca l-ai abandonat cam repede  :laugh2

 

si...si ...combinate....am s-o masea de 24 , ca sa fie treaba completa  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

am vazut , ca l-ai abandonat cam repede  :laugh2

 

si...si ...combinate....am s-o masea de 24 , ca sa fie treaba completa  :laugh2

Păi, nu l-am abandonat bre, pentru că altfel, nu era acolo unde e! 

Măseaua e dă minte?  :laugh2

  • Like 6
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Păi, nu l-am abandonat bre, pentru că altfel, nu era acolo unde e! 

Măseaua e dă minte?  :laugh2

scria pe el ca a fost gasit  fara proprietar   ,,,cica fugise la ultima batalie valabila 

 

alea sunt complecte si originale  ....ce credeai ca dispare mintea cu una cu doua , ase ? :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

scria pe el ca a fost gasit  fara proprietar   ,,,cica fugise la ultima batalie valabila 

 

alea sunt complecte si originale  ....ce credeai ca dispare mintea cu una cu doua , ase ? :laugh2

Nu știu dacă sunt complecte, mai probabil, complete, zic.  :laugh2

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Oare am voie sa beau cafeaua din aceasta ceasca la 30 de grade  :hmmm  .....fata de 40  in momentul de fata la Buc (din ce am auzit) ?  :)

 

attachicon.gif20170805_173058.jpg

Nene,în primul rând ceașca nu are dimensiunile corespunzatoare, înălțimea trebuie să fie exact 4,8 cm.circumferinta de 5,2 cm.obligatoriu trebuie să fie porțelan de Bhoemia, linguriță de argint cu blazon de porțelan,cu dimensiuni obligatorii 11/2,2 cm.

PLM, lipsă totală de cultură și respect de sine.

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce filozofi v-ați făcut!... Hi, hi, hi...nici dmx nu mai e ce-a fost! Hm.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce-ai măi...?!?

M-am plimbat, am băut cafeaua, m-am uitat la filme, am pus un video mai vechi pe FB, am citit pe-aici... Deseară o sa fie o lună frumoasa si vreau un pic si de furtuna, o sa-mi sun o prietenă să iesim la plimbare...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce-ai măi...?!?

M-am plimbat, am băut cafeaua, m-am uitat la filme, am pus un video mai vechi pe FB, am citit pe-aici... Deseară o sa fie o lună frumoasa si vreau un pic si de furtuna, o sa-mi sun o prietenă să iesim la plimbare...

Ce am? Chef da babardeala!

Zicea ma beibi dimineață, ca ia niște înghețată, și am avut o idee :))

Când am ajuns acasă,nu luase.

-Pai și ce facem? :)

-Ma duc mai târziu sa cumpăr,îmi zice.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nene,în primul rând ceașca nu are dimensiunile corespunzatoare, înălțimea trebuie să fie exact 4,8 cm.circumferinta de 5,2 cm.obligatoriu trebuie să fie porțelan de Bhoemia, linguriță de argint cu blazon de porțelan,cu dimensiuni obligatorii 11/2,2 cm.

PLM, lipsă totală de cultură și respect de sine.

* Bohemia ...

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...