Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

O sa te fut in gat, cocalar paranoic. Dupa care o sa-ti indes o sticla de pepsi de 2 litri  in curul ala zbarcit de bosorog. Rusine este sa fii batran, prost si sarac ca tine. Si sa-ti traiesti viata pe forumul asta de rahat.

 

Când dai muie virtual te și masturbezi,apoi te lingi pe degete?

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Metaxa nu este cognac, bagami-as pula in tine si in ma-ta, care te-o alaptat.

Nu știu dacă te-a banat pentru înjurătura mârlănească, sau pentru că ești analfabet funcțional;am scris clar.

P.S. Ești necrofil?

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

ce distractie pe aici, numai zmei care se palmuiesc verbal in loc sa bea euforic amaratul ala de pahar

 

https://insidejurnalpsihoterapieintegrativa.files.wordpress.com/2014/09/autocunoasterea-prin-metafora.jpg?w=1024&h=576&crop=1

 

https://i.ytimg.com/vi/Y2KwX0lT-8U/hqdefault.jpg

 

http://www.fnl-guide.com/uploads_image/2015/02/28/p19f7tjsv01upu1ijtvin1a9l1b879_900.jpg

 

hai ca dau un rand pt toata lumea, sa-l beti din ce pahare vreti  :laugh2

  • Like 5
  • Minus 11
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Mai pune

Chiar te rog, stii ca sunt un admirator al tau

Degeaba scrieti de rau de Clarisa , daca nu ati cunoscut-o in realitate cum este

PS. Mai pun?

Bună a fost asta...care v-am aratat-o deja si nu a zis nimeni nimic despre faptul ca eram pe toaleta. A fost... ☺attachicon.gif20170727_180518-2.jpg

 

Eu cred ca Vistantric a mâncat-o pe Clarisa :))))
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu cred ca Vistantric a mâncat-o pe Clarisa :))))

Te apropii de idee pentru că asa faceti si voi...dar in cazul meu, nu a mâncat nimeni pe nimeni. Clarisa da, se gaseste in întâlniri, iar aici pe forum mă exprim in toate felurile dorite de mine...iar voi forțați inutil nota.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Degeaba scrieti de rau de Clarisa , daca nu ati cunoscut-o in realitate cum este.

Lor le place sa scrie de rău...si majoritatea dintre ei sunt constienti de ceea ce fac, caci se distrează sa învârtă la minciuni in vorbele lor. Noi suntem pentru ei niste femei la care ei stiu că nu se poate avea acces, de aceea se comporta ca niste copii care vor să stârnească reacții...contactul sexual cu o fată ca mine ii stârnește si mai rău. Cred că mulți dintre ei ar considera că tu sau alții sunteți doar păcăliți si că ai fost doar sub vraja mea. Însă, apărarea mea este că stiu sa recunosc la un bărbat realitatea senzațiilor sale intr-o intalnire...si asta nu se datoreaza vreunei falsitati din partea mea. Ei fac o mare prostie...de exemplu:e ca si cum ai zice unui pictor să nu mai picteze cu atat talent, ca e inutil si ca obține doar niste bani...si ca e mai bine sa se căsătorească, ca altfel piere rasa femeilor de pe pamant.

Poate parea de neînțeles faptul că eu nu vreau să ofer doar unuia experientele pe care am eu chef sa le fac...pentru ca însăsi bărbații sunt acuzați de societate, ca doresc aceasta. Ei sunt curvarii neintelesi...si proiectează cu mare placere aceasta, mai ales asupra femeilor care par sa tina mai mult la idee. Asa fac de obicei oamenii cand vor sa înțeleagă ceva...trag de celalalt să le arate, ca să învețe din greselile lui. Nu mai respectă căile sorții, isi baga si ei codița...

In fine...

Si tie am ceva sa iti spun...

Nu îmi mai cere poze si contacteaza-mă mai rar dacă nu cunosti sa o faci in asa fel incat sa nu-mi soliciti prezenta. Si...nu mai mă întreba daca sunt supărată, ca asa intreaba toti! Mersi.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Te apropii de idee pentru că asa faceti si voi...dar in cazul meu, nu a mâncat nimeni pe nimeni. Clarisa da, se gaseste in întâlniri, iar aici pe forum mă exprim in toate felurile dorite de mine...iar voi forțați inutil nota.

Fortăm nota,da!

Sa urci la 10! :))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Fortăm nota,da!

Sa urci la 10! :))

...Si dacă este doar o simulare din partea mea, ce vă faceti? Nu va simțiți un pic nesiguri? Gandeste-te că dacă e asa...inseamna că o fac doar pentru ca voi sa urcați la 10. Care pe care? Asta este întrebarea...
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

...Si dacă este doar o simulare din partea mea, ce vă faceti? Nu va simțiți un pic nesiguri? Gandeste-te că dacă e asa...inseamna că o fac doar pentru ca voi sa urcați la 10. Care pe care? Asta este întrebarea...

Spălăm rufele la 9 și le uscam la 10 :))-sa editezi "uscați-urcați"

 

Io ajung imediat la 10. :))

Sa-ți mai spun cum? :)))

Ori fal-fal,ori din degete :))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Spălăm rufele la 9 și le uscam la 10 :))-sa editezi "uscați-urcați"

Io ajung imediat la 10. :))

Sa-ți mai spun cum? :)))

Ori fal-fal,ori din degete :))

Tre' sa faci mare atenție cu ce te lauzi...caci eu stiu cu ce oameni ma întâlnesc si sunt constientă de ceea ce le fac, asa că gestul tau independent de mine, nu ar trece neobservat. Asta-ti zic...dacă vrei să păstrezi discreția userului fata de mine si sa găsesti o solutie.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tre' sa faci mare atenție cu ce te lauzi...caci eu stiu cu ce oameni ma întâlnesc si sunt constientă de ceea ce le fac, asa că gestul tau independent de mine, nu ar trece neobservat. Asta-ti zic...dacă vrei să păstrezi discreția userului fata de mine si sa găsesti o solutie.

Las' ca urcăm amândoi pe scări,panla 10 mai vorbim,mai râdem, ne mai așezăm pe scara,sa ne odihnim,mai bem o gura de ceva răcoritor.De pe la 7 încep cu sărutările,sa știi! ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Las' ca urcăm amândoi pe scări,panla 10 mai vorbim,mai râdem, ne mai așezăm pe scara,sa ne odihnim,mai bem o gura de ceva răcoritor.De pe la 7 încep cu sărutările,sa știi! ;)

Tu nu intelegi ca eu urc prea iute...si nu i-am gasit încă capătul? Doar simulez ca sunt la aceeasi nota cu tine...of, bărbații!

Link spre comentariu

Tu nu intelegi ca eu urc prea iute...si nu i-am gasit încă capătul? Doar simulez ca sunt la aceeasi nota cu tine...of, bărbații!

Ce faci cosmar?E frumos acolo in salonul tau?Damil pe ala sugatoru de pule adica avea alt nume cred ca.... a da damil pe vanatorul la telefon

  • Like 13
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Te rupi cu disperare in basini și incerci să pari un intelectual rasat,dar logica elementara îți joacă feste.De ce trebuia să apară în cadru și paharul nevestei? Sticla de Pepsi a apărut pentru că avem nevoie sa sprijin catonul cu mesajul de dragoste.

În concluzie ești un retardat fără pic de logică.

PS. Spune sincer, ești un profesoraș de lingiba română cu un salariu de 1700 lei,motiv pentru care îți verși frustrarea aici?

 

Spre deosebire de tine, eu nu incerc sa par ceva pe forumul asta.

Oricum, te-am adus in stadiul de a face spume la gura si de a te justifica in fata mea in fiecare postare.:)

Mai pune o poza, cocalarule!

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tu nu intelegi ca eu urc prea iute...si nu i-am gasit încă capătul? Doar simulez ca sunt la aceeasi nota cu tine...of, bărbații!

Uau!

Te-am făcut sa recunoști ca simulezi :)))

Offf...femeile! :)))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Uau!

Te-am făcut sa recunoști ca simulezi :)))

Offf...femeile! :)))

Ce să recunosc? Că ma abțin...din respect pentru oamenii care cred ca se întâlnesc cu o prostituată? Sunt oameni...ce naiba vrei sa le fac!?!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce faci cosmar?E frumos acolo in salonul tau?Damil pe ala sugatoru de pule adica avea alt nume cred ca.... a da damil pe vanatorul la telefon

E posibil ca vanatorul sa fie unu dintre cei care si-a luat inima in dinti, in ciuda vorbelor voastre...a facut o intalnire si s-a enervat pe voi cand a vazut ca realitatea e mai mult decat mulțumitoare. Eu mă mir că nu aveti mai mulți pe cap...sincer! Căci in întâlniri ii pot observa foarte usor pe cei care vin la risc sau doar pentru să se convingă... Ca useri ii stiu doar pe cei care au apucat sa aiba mai multe intalniri cu mine sau pe cei care mi-au dat indicii sau mi-au spus direct...si vanatorul nu este dintre ei sau are alt cont.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce să recunosc? Că ma abțin...din respect pentru oamenii care cred ca se întâlnesc cu o prostituată? Sunt oameni...ce naiba vrei sa le fac!?!

Psssss...hey [șoptind]

Ai uitat ca palavraJim?

 

Nu treste agiți asa ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Psssss...hey [șoptind]

Ai uitat ca palavraJim?

Nu treste agiți asa ;)

Tocmai! Tu-ti dai seama ce riscant este pentru mine? Mi-a si zis-o unu mai demult, chiar dacă fusese totul ok, la sfarsitul întâlnirii a zis: "titrata cică, unde e, că nu mi-ai dat nimic!". L-am condus amabil spre usă, să nu dau in vreun hohot de râs...si-atât a fost pălăvrăjeală. Mmmm, ce frumos plouă azi...
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tocmai! Tu-ti dai seama ce riscant este pentru mine? Mi-a si zis-o unu mai demult, chiar dacă fusese totul ok, la sfarsitul întâlnirii a zis: "titrata cică, unde e, că nu mi-ai dat nimic!". L-am condus amabil spre usă, să nu dau in vreun hohot de râs...si-atât a fost pălăvrăjeală. Mmmm, ce frumos plouă azi...

Vezi cumte lauzi :)))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Vezi cumte lauzi :)))

Se numeste: ca profit, nu aveam neaparat intentia sa ma laud. Pai ce, numai tu sa scapi din lanțurile mele?...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Se numeste: ca profit, nu aveam neaparat intentia sa ma laud. Pai ce, numai tu sa scapi din lanțurile mele?...

Asa deci,îmi pregatisei lanțuri!

Perversă! :)))))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Asa deci,îmi pregatisei lanțuri!

Perversă! :)))))

Nu neaparat...asta nu o poți cunoaste in mod cert, caci cunosti tu care e povestea:lant cu lant se-nlantuie?
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Nu neaparat...asta nu o poți cunoaste in mod cert, caci cunosti tu care e povestea:lant cu lant se-nlantuie?

Ba verigă cu verigă se face lanțu :))

Nu verighetă, da? :)))

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...