Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Multimea agita izmenele in aer, venerandu-l cu patos, pe trafalete de Bucuresti, pilaf cu franzela felii, 2 litri de Pepsi cu Metaxa, ai de viata mea, ca-mi bat joc de mine si de scriitorii, pe care i-am citit, daca mai bag mult in seama bovina asta electronica.

 

Pipilica, izmanarii te adora, sunte-ti trup si suflet impreuna.

Chinezoiul sa fie sanatos.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

De pe ce sector ?  .....ca zice ca la bordura nu  cresc si nu au intalnit asemenea esente

 

Nu au vazut decat ESENTA DE PROST care defileza pe aici in  budigai  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Realizez ca tu ai un profund retard mintal 

 

Bag-o si p'aia cu lemnele  :laugh2

 

 Postat de >nu mai spune< 

Tot asa prost ai ramas, mai Mikyputa; probabil Mos Craciun nu a primit la timp scrisoarea prin care ii cereai putin creier. Poate la anul. :)

Doar prostii au certitudini, asta apropo de siguranta pe care o afisezi atunci cand afirmi ca jumatate dintre votanti sunt clone. Si continuand cu logica ta defectuoasa, jumatate din cei 200,000 de membri sunt clone, ceea ce inseamna ca, procentual, rezultatul votului ar fi identic. 

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

 

  • Miky77 - un personaj de o prostie halucinanta, pe care nici o umilinta nu-l face sa se opreasca, ba chiar il motiveaza sa vina cu noi si noi dovezi ale imbecilitatii lui native; in dreptul cuvantului "prost" din dictionar veti gasi poza lui Miky77;

Mikyputa a epuizat glumele de santier si emoticons. Sau a clacat psihic dupa atatea umilinte publice pe banii lui. Oricum, IQ77 a recurs la ultimul "argument" pe care-l mai are in tolba si a inceput sa-mi dea negative. :) 

 

Nobe ... pardon, mikyputa asta nu se lasa pana nu se convinge fiecare user de prostia lui fara margini. IQ77, om de succes si cu o situatie financiara de nabab - acumulate probabil in miile de ore petrecute pe nimfomane, de-abia e in stare sa lege doua cuvinte si, cu ochii in lacrimi, arunca in stanga si in dreapta cu amenintari si vulgaritati, convins fiind in pustietatea mintii lui ca tactica asta ii va aduce gloria dupa care jinduieste de mic copil

 

Mikyputa asta sufera crunt de complexul omului mediocru, pentru care viata inseamna o lupta pentru a-si depasi conditia intelectuala precara si originile sociale modeste. Desi in sinea lui stie ca este prost si neinsemnat, Mikyputa se zbate zi de zi pentru a-i convinge pe cei din jur - dar mai ales pentru a se convinge pe sine insusi - ca viata lui ar conta si ca nu este doar o nulitate de existenta careia nimeni nu-si va mai aminti vreodata.

Si totusi Mikyputa al nostru reuseste sa fie un Rockefeller de Dambovita si sa lucreze cu "tot felul de oameni" in doar cele 2-3 ore pe zi cand nu este prezent pe forum. Absolut remarcabil! :) 

 

Prostul nu-i prost destul daca nu-i si fudul. :)

Intr-o tara in care Ponta,  au titlu de doctor, cred ca e oarecum posibil si ca un cretin agramat cu IQ de 77 sa devina inginer. Desi e mult mai plauzibil ca bietul Mikyputa sa fie doar un loser de vreo 40 de ani, fara sotie sau prietena, care locuieste inca cu parintii lui, si pentru care cea mai mare bucurie in viata este prezenta non-stop pe forumul asta, unde are posibilitatea sa abereze si sa ne prezinte drept realitate toate fanteziile si visele lui.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu cred ca mai are rost sa ma pun la mintea ta

 

S-a demonstra ce era de demonstrat  , de fapt tu ai demonstrat  ca esti suficient de "alambicat" astfel incat sa-mi  mai pierd timpul cu tine  . :)

  • Like 19
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

  • Miky77 - un personaj de o prostie halucinanta, pe care nici o umilinta nu-l face sa se opreasca, ba chiar il motiveaza sa vina cu noi si noi dovezi ale imbecilitatii lui native; in dreptul cuvantului "prost" din dictionar veti gasi poza lui Miky77;
Mikyputa a epuizat glumele de santier si emoticons. Sau a clacat psihic dupa atatea umilinte publice pe banii lui. Oricum, IQ77 a recurs la ultimul "argument" pe care-l mai are in tolba si a inceput sa-mi dea negative.[/size] :) [/size]

 

Nobe ... pardon, mikyputa asta nu se lasa pana nu se convinge fiecare user de prostia lui fara margini. IQ77, om de succes si cu o situatie financiara de nabab - acumulate probabil in miile de ore petrecute pe nimfomane, de-abia e in stare sa lege doua cuvinte si, cu ochii in lacrimi, arunca in stanga si in dreapta cu amenintari si vulgaritati, convins fiind in pustietatea mintii lui ca tactica asta ii va aduce gloria dupa care jinduieste de mic copil[/size]

 

Mikyputa asta sufera crunt de complexul omului mediocru, pentru care viata inseamna o lupta pentru a-si depasi conditia intelectuala precara si originile sociale modeste. Desi in sinea lui stie ca este prost si neinsemnat, Mikyputa se zbate zi de zi pentru a-i convinge pe cei din jur - dar mai ales pentru a se convinge pe sine insusi - ca viata lui ar conta si ca nu este doar o nulitate de existenta careia nimeni nu-si va mai aminti vreodata.[/size]

Si totusi Mikyputa al nostru reuseste sa fie un Rockefeller de Dambovita si sa lucreze cu "tot felul de oameni" in doar cele 2-3 ore pe zi cand nu este prezent pe forum. Absolut remarcabil![/size] :) [/size]

 

Prostul nu-i prost destul daca nu-i si fudul.[/size] :)

Intr-o tara in care Ponta, Oprea sau Picon au titlu de doctor, cred ca e oarecum posibil si ca un cretin agramat cu IQ de 77 sa devina inginer. Desi e mult mai plauzibil ca bietul Mikyputa sa fie doar un loser de vreo 40 de ani, fara sotie sau prietena, care locuieste inca cu parintii lui, si pentru care cea mai mare bucurie in viata este prezenta non-stop pe forumul asta, unde are posibilitatea sa abereze si sa ne prezinte drept realitate toate fanteziile si visele lui.[/size]

Alo...popo! De ce mă amesteci iar, în certurile tale?
  • Like 5
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Nu cred ca mai are rost sa ma pun la mintea ta

 

S-a demonstra ce era de demonstrat  , de fapt tu ai demonstrat  ca esti suficient de "alambicat" astfel incat sa-mi  mai pierd timpul cu tine  . :)

 

Postat de >nu mai spune

 

PS Vezi ca bluff-ul asta nu tine la nesfarsit, la un moment dat o sa dai peste Sfantul Parinte care sa-si puna mintea cu tine. Sa te vad atunci pe unde o sa scoti camasa. De firma, evident. :) 

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Alo...popo! De ce mă amesteci iar, în certurile tale?

 

Lasa-l ca  isi canta Prohodul singur pe aici . Nu vezi ca e lesinat de foame si de sete  ?  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Lasa-l ca  isi canta Prohodul singur pe aici . Nu vezi ca e lesinat de foame si de sete  ?  :laugh2

 

Postat de >nu mai spune

Ba IQ77, nu te gudura pe langa mine si nu mai imi da like-uri! Sunt convins, in continuare, ca esti cel mai imbecil user din istoria forumului.

 

 Cica Rockefeller de Dambovita ...  :) 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ce ai ma?

A fost o eroare de editare,corectata.

Multumit???

Aș fi preferat să fi fost mai atent.

E clar ca esti imbecil,daca incerci sa te agati cu disperare de Picon. :laugh2

Iti spue eu ca n-o sa te sustina,simt in urina.

Cearta voastră e suficient de penibilă, încât să nu am de ce să mă amestec.
  • Like 5
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Hai ca ai supt-o si pe ziua de azi ,  cu matul gol si fara strop de bautura   

 

Sugaciul forumului ...vezi pe unde a mai ramas ceva de cules....cu gura   :)

  • Like 19
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pipi - pule- dmx, izmanari, nu-si permit decat baragladine de 100 de RON, dau ca surzii-n clopot, latrai, lingai, fraieri, plm.

Saracule, pana una alta, tu n-ai nici o recenzie pe forumul asta. N-ai demonstrat altceva in afara calitatii tale de troll oparit cu sindrom Stockholm.

Esti doar un sclav, un obidit, un lacheu fara perspective in viata. Cum sa stai altfel sa scrii doar tampenii pe un forum?

Danseaza pe masa in continuare. :)

  • Like 14
  • Minus 8
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...