Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Cât de mult? Ia lasă si tu vrajeala, că după teoria lui pipilica...eu am dublul vârstei mele, iar marta e deja nemuritoare. Siana extraordinara, de neatins e multilevel, fata cealaltă e craiasa...mereu îi uit numele, adina.

 

si Ileana Cosanzeana cine e? :))))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Marta e pa masaj,asta conteaza mai putin la frectii.Cand ai reumatism si te dor oasele conteaza mai putin cine iti pune ventuzele. :laugh2

Gata...ce bună e prostia, niciodată nu o sa ma dezic de această afirmație! Deci...problema ta este cu cine mă fut eu! Ha, va, ha...cum zice dmx!
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Cât de mult? Ia lasă si tu vrajeala, că după teoria lui pipilica...eu am dublul vârstei mele, iar marta e deja nemuritoare. Siana extraordinara, de neatins e multilevel, fata cealaltă e craiasa...mereu îi uit numele, adina.

Nu-i frumos să dezvălui vârsta unei femei.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

si Ileana Cosanzeana cine e? :))))

Nu se spune...că e pe bani!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu-i frumos să dezvălui vârsta unei femei.

Exact! Ce sa zici...pune-l pe pipilica sa latre si să spună iar ca am 60 de ani. Gata...m-am plictisit iar. Pa
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

pipilica, de ce nu poti tu trai ca vis are tate mici? de ce-ti place s-o babesti pana la exasperare ?, ce treaba ai tu cu ea si viata ei de te tii scaiete hartuitor de ea? ca asta faci , hartuiala si abuz emotional , mai stai nene  pe problemele tale , pe viata ta  si nu mai incaleca lumea cum ti se nazare pe aici , mai exorcizeaza-ti proprii demoni , ca stii cum e, ii scoti din unii si sar pe tine si acolo raman, nu-i vezi ?

tate mari au femeile cu Anahata, centrul inimii si al iubirii dezvoltat, da` ea si daca le-ar fi avut , tot ar fi dat inapoi de cat de hartuita e femeia asta , si-ar fi luat-o razna cu capul

te-a chemat vis cu poze si promisiuni mincinoase si ti-a luat banii  pe  falsitate, au ce naiba ai cu ea de nu te mai opresti?iti mananca mancarea , iti respira aerul, ti-a ocupat casa si te-a lasat in drum? ce-i prigoana asta din mintea ta?

ia zi, cum faci tu diferenta intre boli mentale si demoni?

si cum ii recunosti cand te incaleca pe tine ? si ce faci sa te curati /exorcizezi singur?

Marta,acum o luna imi plangeai sub patrafir cand te ardea Picon in part.

Nu te da la cel ce tea adapostit sub patrafirul lui cand te ustura curul.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

35 de ani,asa cum spui, sigur nu ai, asta e clar.

Tu nu vezi cât a dezbătut pipilica incat a ajuns să zică ca am 60 de ani? Vrei si tu sa te simti smecher ca el...sau vrei sa cunosti cu datele din actul de identitate, facebook-ul meu real?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Marta,acum o luna imi plangeai sub patrafir cand te ardea Picon in part.

Nu te da la cel ce tea adapostit sub patrafirul lui cand te ustura curul.

Adică picon...este asa de voinic!? Hm...
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ma mir....sunt curios cat o sa te tina.

Ca de obicei...mereu sunt plictisită pe-aici, dar e necesar sa-mi pese indeajuns. De ce te interesezi tu neaparat de aceste aspecte ale firii mele? Cand va creste cu un procent peste gradul meu obisnuit de plictiseala...forumul acesta va avea o sansa!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

N-am spus ca ai 60 de ani,ci ca arati de 60 de ani.

E o diferenta.

Asta e si mai grav pipilica, taci!
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Ca de obicei...mereu sunt plictisită pe-aici, dar e necesar sa-mi pese indeajuns. De ce te interesezi tu neaparat de aceste aspecte ale firii mele? Cand va creste cu un procent peste gradul meu obisnuit de plictiseala...forumul acesta va avea o sansa!

Din plictiseala.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Marta,acum o luna imi plangeai sub patrafir cand te ardea Picon in part.

Nu te da la cel ce tea adapostit sub patrafirul lui cand te ustura curul.

* te-a adăpostit ...

... și nu e frumos să o dai în primire! 

  • Like 6
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cu ce s-o dau in primire?

Dezbaterea a fost publica.

Tu nu ai inteles ce a zis marta, am văzut ca si la mine ignori unele treburi transmise...ca prostul care simte că nu duce. Marta ti-a spus elegant ca dezbaterea se duce toată in mintea ta...la fel si exorcizarile, nu cunosti tu treburi cu demoni si povesti. Vezi în fizică, că cercetătorii ăia nu-s pusi degeaba acolo...
  • Like 7
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

pipilica, uite cum vad eu lucrurile: inainte de banare, picon o luase razna , se tinea ca scaietele dupa mine la orice postam, si cand n-a mai avut argumente la discutii ,a inceput cu atacuri la persoana,,ca-s mamaie , ca ma fute-n cur si o sa mi se zica sparta, abera tii din mintea lui roasa de bolesnite , de parca asi fi iesit eu cu pizda pe taraba la mezat, la el sau la oricare altul , ca in mintea lui era ca pe un forum de curve, e ok  ce face

si mi-ai dat poza  lui si am pus-o , sa vada toata lumea cum arata fat frumosul care  porcaia  tot ce apuca

eu  mi-am luat ban , tu la fel , si asta a ramas istorie   pt ca avem amandoi conturi noi , si eu mi-am rezolvat in pm problemele cu picon , m-am resetat intre timp din atitudinea belicoasa , m-am gandit ca si tu ai cugetat si te-ai mai temperat , dar vad ca nu,

si ma irita extremele iar tu esti in extrema la nesfarsit , ma irita limbajul, ma irita inversunarea cu care spurci lumea si ca numesti asta ,,exorcizare,,

 eu zic sa incepi cu tine

  • Like 6
  • Minus 11
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...