Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu cred ca e photoshop pentru ca m-as mira sa stii tu sa folosesti asa ceva.

Blur ai dat pe fata ca sa nu se vada nici un fel de rid, insa ai exagerat. Arati de parca ai fata de sticla.

Probabil ai vreo aplicatie instalata pe telefon sau ai vreun editor basic pe calculator sau apelezi la unul online.

Gen cum toate fetele isi editau pozele cu picasa acum cativa ani.

In toate pozele ai aceeasi fata, aceeasi expresie.

Naspa rau pozele astea pentru ca nu transmit nimic natural, nu sunt autentice. Stai intr-un anumit fel asa cum crezi tu ca arati bine si mai si editezi.

O poza editata smecher in photoshop e cu totul altfel. Mai ales daca stii sa-l folosesti.

Cum sa se vada ochii perfect, dar firele de par din linia parului sunt blurate? Nici macar riduri de expresie nu ai. Poze editate prost.

Bla, bla, bla...nu-ti respect vorba, ca nici tu nu ai respectat-o pe-a mea de n ori. Mai scrie cineva despre arta in ziua de astăzi sau toti stau sa demonstreze incultilor, apărând la televizoare si expoziții șic!?!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

 

P.S. * propria-ți imagine ...

Asta mi-a plăcut...

...Si picon are cate ceva sa-si asume! Hi, hi, hi...dar nu spun la nimeni încă. Marta ai observat?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bla, bla, bla...nu-ti respect vorba, ca nici tu nu ai respectat-o pe-a mea de n ori. Mai scrie cineva despre arta in ziua de astăzi sau toti stau sa demonstreze incultilor, apărând la televizoare si expoziții șic!?!

La ce arta te referi?
  • Like 12
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

La ce arta te referi?

La nici una care sa conteze in discutia aceasta, cu acesti oameni si cu tine... Pe mine mă intereseaza arta acea in care stau două minute sa vizualizez intreaga problemă a atitudinii voastre fata de mine, iar apoi gasesc un răspuns...dar dacă as face-o, as vrea sa nu dau totul dintr-o data, ci m-as amuza sa chinui niste prosti la foc mic.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La nici una care sa conteze in discutia aceasta, cu acesti oameni si cu tine... Pe mine mă intereseaza arta acea in care stau două minute sa vizualizez intreaga problemă a atitudinii voastre fata de mine, iar apoi gasesc un răspuns...dar dacă as face-o, as vrea sa nu dau totul dintr-o data, ci m-as amuza sa chinui niste prosti la foc mic.

*ba dum tss*
  • Like 12
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ai vazut ce carte si o luat?A bagat chitanta  frate sa se vada ca a cumparat carte.Deci  inteligenta de 77 e exagerata.Nu are cum 77

Ii curge scuipat din gura..Nu are cum 77.Maxim 30.Da stii ce grandoman e .El stia ca are sub 30 si a bagat 77 :)))))))

 

Ardelene la cate carti ai citit si conjuctura in care ai ajuns sa te asociezi cu un Pisat , 30 e ultrasuficient as zice ...ptr. matale   :)

 

a postat si cocenii de porumb idiotu .nu s a putut aptine  ii era prea foame   :)))))))

 

Sa-ti faci cont SP din propria visterie , asta da idiotenie ...stii ce-am vrut sa zic , nu ?  :)

  • Like 19
  • Minus 13
Link spre comentariu

Ardelene la cate carti ai citit si conjuctura in care ai ajuns sa te asociezi cu un Pisat , 30 e ultrasuficient as zice ...ptr. matale   :)

 

 

Sa-ti faci cont SP din propria visterie , asta da idiotenie ...stii ce-am vrut sa zic , nu ?  :)

Imi dai voie sa mi bag pula in ma ta nu?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

inca vreo 4 -5 useri pe aici care te au numit prostul sitelui. :)))))))))))))

Nu mai crede că tot ce zboară se mănâncă...

Cum era vorba aia?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Am si eu o intrebare . Ati cunoscut-o in realitate pe Vistantric ?

Ia uite...la asta nu m-am gandit! Dacă le e dor de mine!? Bărbații ăstia...
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Parinte, simt ca tantrica se fute bine...

Curând...si ii las a doua finalizare din partea casei. Dar pe mine nimeni nu mă ascultă si imi dau mereu bani în plus...
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...