Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

În 2003 Miky77 avea 27 ani ,deci teoretic trebuie să aibă armata făcută.Daca nu a făcut armata atunci există un singur motiv pe care îl stii și tu.

 

Te roade nebuno  ?  :laugh2

 

Eram milionar , ba , si am dat spaga 100 de coco , ca sa-ti dea tie , cat timp ai facut-o  si sarcinile mele . Esti multumit de raspuns?

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Te roade nebuno  ?  :laugh2

 

Eram milionar , ba , si am dat spaga 100 de coco , ca sa-ti dea tie , cat timp ai facut-o  si sarcinile mele . Esti multumit de raspuns?

:laugh2 Nu ai spus tu ca erai sarac si stateai cu chirie?Cu 100 de coca faceai doar o felatie caporalului.

Mikyputa,dementa ta se agraveaza.Te contrazici singur cu fiecare postare.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

imi mancase milioanele soarecele copy-paste , de pe peronul Garii de Nord  

 

PS: o fost buna Saniuta cu bere la pet de 2 litri ?  :)

Simt cum se zvarcoleste Diavolul in tine si Incepi sa ai contractii. :pope 

Hai Mikyduta,hai ca poti.....urla cat poti de tare si elibereaza Diavolul din trupul tau firav .

Push.......!Push.......! Push.......!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sincer, nu mă interesează dacă are, sau nu are armata făcută și nici alte detalii, nici despre el, nici despre altcineva!

Foarte adevarat asta. Stiu caz care cu o spaga de 28 de milioane la vremea aia , si-a primit livretul acasa fara sa fi vazut vreodata poarta unitatii militare. Deci asta cu cine are armata, e barbat adevarat trebuie pusa sub semnul intrebarii intr-o tara unde ani la randul s-a spaguit in stanga si in dreapta ca in codru.

 

Ti-am dat raspunsul :)

Am cititi si ai avut noroc ca nu te-a mai chemat,insa sigur a fost obligatorie pana in 2006. Dupa 1 ianuarie 2007 cand am intrat in UE, nu a mai fost obligatorie si vin cu argumente :

http://www.hotnews.ro/stiri-arhiva-1199359-armata-nu-mai-obligatorie.htm

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Tendoi!!! Cred ca aici pe topicul asta exista o postare mai lunga decat a marinarului. Luni o sa o caut si vedem cine-i pe locul intai. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Foarte adevarat asta. Stiu caz care cu o spaga de 28 de milioane la vremea aia , si-a primit livretul acasa fara sa fi vazut vreodata poarta unitatii militare. Deci asta cu cine are armata, e barbat adevarat trebuie pusa sub semnul intrebarii intr-o tara unde ani la randul s-a spaguit in stanga si in dreapta ca in codru.

 

 

Cat insemna 28 de milioane la vremea aia,sa stie si Mikyputa care a dat 100 euro. :laugh2

Vreu sa-l invat sa devina un cocalar profesionist,

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Tendoi!!! Cred ca aici pe topicul asta exista o postare mai lunga decat a marinarului. Luni o sa o caut si vedem cine-i pe locul intai. :)

 

1.726 ....n-are cum.

Doar marinarul isi poate depasi propriul record :)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

1.726 ....n-are cum.

Doar marinarul isi poate depasi propriul record :)

 

Eu am facut un cumul al celor 3 zile in care nu am avut decat 3-4 postari pe aici 

 

Trebuia sa fac  cumva ca sa ies la baremul de 20 pe zi , ca altfel mureau dusmanii de oftica si nu stiau ce se intampla cu mine de nu mai intervin pe aici   

Doar este o regula generala sa ni se numere/masoare postarile si timpul alocat pe aici  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

cat costa rezumatul postarii tale? Nu de alta dar costul trebuie sa il introduc in bugetul pe următoarele trei luni! De citit, la cat de idiot esti si te stiu, nu prea am chef. Bai IQ77, cum se face ca fostii tai prieteni au ajuns sa spună exact lucrurile pe care ti le spuneam eu? Continui sa atragi atenția ...invata limba romana ciobane,intre a iti juca feste telefonul si a fii needucat, este o mare diferenta! Esti insipid, incolor si inodor, in traducere libera, esti un nimeni!

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Iar ai aparut sifiliticule ? Ce prietenii crezi ca poti realiza pe un asemenea site ? Naibilui   , bine ca nu i-am luat si de asociati  :laugh2

 

Ba , Lisandrule , du-te mai bine pe topicul acela unde se discuta de avocati  si lasa fumigenele astea de tot rasul cu mine .

 

Cica v-a crescut proportia de incredere la 99,99 %  ...acum e momentul sa dai lovitura de gratie si tu stai in plm la taclale cu mine  un needucat , cioban , ....si mai stiu eu ce invective inventezi tu la adresa mea , :)

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

1.726 ....n-are cum.

Doar marinarul isi poate depasi propriul record :)

O sa vad luni si iti trimit. Am asa, un sentiment, ca sunt mai mult de 1726.
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Efectul Saniuta cu Bere isi largeste efectul.....ai inceput sa scrii din nou cu caractere mari :laugh2

 

 

Mikyputa,ce firma de prestigiu ti-a facut gratarul asta din fier beton?Pare o opera de arta.

Ma voi nu vreti sa terminati odata cu tampenia asta de va tot fugariti pe aici?

AMandoi oameni de treaba si normali care pe care ,cine a inceput primu cine a dat mai tare.

Se distreaza altii de ce faceti daca intelegeti ce vreau sa zic....

 

Miky lasa in pula mea nici tu nu esti milionar in euro clar da?

SI nici pipilica nu-i sfant si nu e big kahuna.

Ambii sunteti oameni obisnuiti si normali cum trebe.

Gata am taiat nodul gordian.  =))

 
PS.Am postat si aici sa vedeti
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

OB 37 ... pă vechi. 

 

 

Nu mă prea pricep la grătare (ca Ana Paraschiv) dar ăla pare PC de 10.

 

E PC52 de Fi 8 . Nimic nu stiti :laugh2

 

 

PS : Ana Paraschiv are gratar de tabla cu roti , cumparat din comert de la Dedeman (cred)  :)

  • Like 19
  • Minus 13
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...