Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Am taiat de la tine, fasolarule!

 

PS Ti-am vazut poza, esti chel, gras si urat. Bine ca vrei "fete tinere si frumoase", bosorog libidinos. :laugh2

 

Taie de la mata', retardatule!

  • Like 7
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

ti-a spus destula lume ca se zice retard, nu retardat, da nu tii minte nimic

Retardul e boala, retardatul e bolnavul. 

RETARDÁT, -Ă, retardați, -te, adj., s. m. și f. 1. Adj. Care a rămas în urmă. 2. Adj., s. m. și f. (Persoană) care nu s-a dezvoltat normal din punct de vedere intelectual; înapoiat mintal. – V. retarda.

 

 

Retard mental

Coeficient intelectual semnificativ sub medie (IQ <70) cu asocierea a doua sau mai multe din urmatoarele limitari: integrare in comunitate, autoingrijire, comunicare, activitate la domiciliu, abilitati sociale, siguranta, sanatate, functia de scolarizare, timp liber si munca. Clasificarea retardului mental (deficitul mental) se poate realiza pe baza IQ (coeficientul intelectual): deficit usor (IQ 50-70); deficit intelectual moderat (IQ 20-50) si sever (IQ < 20). Persoanele cu retard mental usor pot duce o viata apropiata de normal, dupa acordarea unui ajutor special, in special educational. Persoanele cu retard moderat si sever au nevoie de mai mult ajutor, acestea fiind dependente de alte persoane. Cauzele retardului mental sunt extrem de numeroase si de variate, incluzand sindromul Down, tulburari ereditare metabolice, leziuni ale creierului. In unele situatii acestea pot fi tratate.

 

O seară bună!

P.S. Mai documentează-te, deși treaba asta e clară și cunoscută.

  • Like 8
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

martei i-a dat poza m(u)iskin. In schimb, lui m(u)iskin nu se stie cine i-a dat-o, desi juma' de forum l-a "poftit la masa". =))

 

wrong answer

 

Dacă e așa, îmi ofer scuze Sfinției Sale! Sincer, am avut impresia că el fost și nici nu mai știu pe ce topic era. 

 

wrong answer too

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

 

Retardul e boala, retardatul e bolnavul. 

RETARDÁT, -Ă, retardați, -te, adj., s. m. și f. 1. Adj. Care a rămas în urmă. 2. Adj., s. m. și f. (Persoană) care nu s-a dezvoltat normal din punct de vedere intelectual; înapoiat mintal. – V. retarda.

 

 

Retard mental

Coeficient intelectual semnificativ sub medie (IQ <70) cu asocierea a doua sau mai multe din urmatoarele limitari: integrare in comunitate, autoingrijire, comunicare, activitate la domiciliu, abilitati sociale, siguranta, sanatate, functia de scolarizare, timp liber si munca. Clasificarea retardului mental (deficitul mental) se poate realiza pe baza IQ (coeficientul intelectual): deficit usor (IQ 50-70); deficit intelectual moderat (IQ 20-50) si sever (IQ < 20). Persoanele cu retard mental usor pot duce o viata apropiata de normal, dupa acordarea unui ajutor special, in special educational. Persoanele cu retard moderat si sever au nevoie de mai mult ajutor, acestea fiind dependente de alte persoane. Cauzele retardului mental sunt extrem de numeroase si de variate, incluzand sindromul Down, tulburari ereditare metabolice, leziuni ale creierului. In unele situatii acestea pot fi tratate.

 

O seară bună!

P.S. Mai documentează-te, deși treaba asta e clară și cunoscută.

 

 

:no2 ramane tot cum a stabilit majoritatea caci  esti boala intruchipata

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

:no2 ramane tot cum a stabilit majoritatea caci  esti boala intruchipata

Dacă și cu DEX-ul în față, continui, înseamnă că ești chiar dusă cu pluta. Cu scuzele de rigoare...

Hai, pa! Chiar îmi pierd timul cu una ca tine.

  • Like 8
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Dragul meu "camarad de arme" la Posada, Călugăreni, Plevna și Oituz,o poza care a circulat ani pe site nu mai este privata ci una publica pe care a vazut-o toata lumea.Fii suparat pe cel care a facut rost de acea poza initial si a postat-o.Repet,eu intotdeauna lucrez cu materialul clientului,adica cu ce este public aici,niciodata n-am cerut informatii si n-am cautat prin alte mijloace.

 

cam asa s-a spalat pe maini si Pilat din Pont , am adaugat eu cu rosu un cuvant, acuma ca ti-a cerut scuze picon :laugh2 ,in aceasta noua reincarnare, sa nu uiti ,sa nu-l mai fugaresti cu straponul Sianei

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Sincer, aș prefera să mă alinte o fată tânără și frumoasă. Cu scuzele de rigoare.

P.S. Observ că nu ai avut argumente și e evident că am avut dreptate, așa că ai apelat la o bășină sintetică. Asta e!

 

da bre, am vazut ca te alinta una mai tanara si frumoasa, care iintamplator  ?! e si straponerita ca vechea ta feblete ,Siana, de care ne povestea Pipilica  :laugh2 , si  erai pe topicul ei , husuindu-i pe cei care o criticau, in zale si armura,cu scuzele de rigoare, ne doare la :laugh2 de preferintele  tale ,partz

  • Like 6
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

da bre, am vazut ca te alinta una mai tanara si frumoasa, care iintamplator  ?! e si straponerita ca vechea ta feblete ,Siana, de care ne povestea Pipilica  :laugh2 , si  erai pe topicul ei , husuindu-i pe cei care o criticau, in zale si armura,cu scuzele de rigoare, ne doare la :laugh2 de preferintele  tale ,partz

 
Te așteaptă.
 
 
P.S/ Cum e cu retard/retardat?
  • Like 7
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Cine o asteapta acolo?
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ti-am mai zis ca nu am clone,dar ma rog e dreptul tau la Delir.

Delir se numeste faptul că ai facut pe prostul cu mine? Iti zic eu...se numeste minciuna.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Du-te si afla

Dau un telefon doar...sa te duca pe tine. Stai linistit.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

ai bilet de voie si ai eliberat rezerva pe weekend, inteleg :laugh2 inca nu te-au lamurit de ce boala suferi ?

Cum pula mea ai ghicit?

Ia tantrica și mergeți cu încredere, oricum, sunteți irecuperabile, închipuitelor!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Cum pula mea ai ghicit?

Ia tantrica și mergeți cu încredere, oricum, sunteți irecuperabile, închipuitelor!

 

bre ,noi suntem inchipuite din cand in cand,tu esti original autentic permanent conform caracterului tau de neschimat, cum spuneai deci mananci painea spitalului degeaba ,plus ca te-a traumatizat iremediabil statueta aia :laugh2

  • Like 7
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cum pula mea ai ghicit?

Ia tantrica și mergeți cu încredere, oricum, sunteți irecuperabile, închipuitelor!

Nu mergem! Ce nu înțelegi?
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

lasa-l, impacttul cu o statueta a avut efect de lobotomie,i-a afectat zona intelegerii limbajului ssi a cuvintelor scrise

Buff...cum a sunat asta!

Imi amintesc de o fază...

Am vazut azi pe geam cum o fetiță tare dragalasa ii zice lui taica-su "Aha, fa-mă de ras!" Ce ton a folosit pustoaica, admirabil! ...

Era sa vars cafeaua...de ras!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

bre ,noi suntem inchipuite din cand in cand,tu esti original autentic permanent conform caracterului tau de neschimat, cum spuneai deci mananci painea spitalului degeaba ,plus ca te-a traumatizat iremediabil statueta aia :laugh2

Ce replici de copil cretin ai! 

  • Like 6
  • Minus 14
Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu mergem! Ce nu înțelegi?

Nu înțeleg cum sunt în libertate niște dezorientate ca voi două!

 

lasa-l, impacttul cu o  statueta a  avut efect de lobotomie,i-a  afectat zona intelegerii limbajului ssi a cuvintelor scrise

ssi de ce te bâlbâi?

 

Buff...cum a sunat asta!

Imi amintesc de o fază...

Am vazut azi pe geam cum o fetiță tare dragalasa ii zice lui taica-su "Aha, fa-mă de ras!" Ce ton a folosit pustoaica, admirabil! ...

Era sa vars cafeaua...de ras!

Cafeaua o verși de la altceva.

  • Like 6
  • Minus 14
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...