Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA
   Cine mai dorește,   

   Cine mai poftește.   

   Cu durere sufletească,   

   Să se spovedească.   

      

   Simți adânc în ține,   

   Diavoli care te supune.   

   Anusul te doare,   

   Ofreim exorcizare.   

      

   Azi țin Liturghie   

   Și le dăm la muie.   

   Celor ce doresc,   

   Mir Duhovnicesc.   

      

   Fratele MissKin,   

   E plin de venin.   

   Urlă ca demența.   

   C-a fugit Pancleta.   

      

   Nu vă fie frică,   

   Sfântul Pipilică.   

   El vă spovedește,   

   Și vă ocrotește.   
  • Like 13
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ceai facut ma dementule,ti-ai facut clona SP sa-ti dai singur PC?

Hai sa-ti vedem activitatea. :slap2  :laugh2

 [/size]http://www.nimfomane.com/poze/spp.png the last samurai

A mai avut conturi

De exemplu imi daduse altmuist vrei 1000 de minusuri si ma uit pe profilul muistului sa vas cui i-a mai dat si ce crezi vre 500 lu IQ77 dar d-alea cu plus =))

Cand l-am intrebat se facea ca nu stie nici el

  • Like 5
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

A mai avut conturi

De exemplu imi daduse altmuist vrei 1000 de minusuri si ma uit pe profilul muistului sa vas cui i-a mai dat si ce crezi vre 500 lu IQ77 dar d-alea cu plus =))

Cand l-am intrebat se facea ca nu stie nici el

Nene,chiar nu e de glumit,asta se numeste dementa. :pope

Omul se simte haituit,nimeni nu-l mai suporta,asa ca s-a gandit sa-si faca clone sa se sustina singur.

  • Like 13
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ceai facut ma dementule,ti-ai facut clona SP sa-ti dai singur PC?

Hai sa-ti vedem activitatea. :slap2  :laugh2

 http://www.nimfomane.com/poze/spp.png the last samurai

 

*ce-ai ....ca nu e bautura Bobita 

 

Nu e contul meu dar la cat te duce pe tine creierul , ai cam dat in damblageala pe aici

 

Daca vroiam sa-mi dau singur puncte imi faceam direct contul Sp  ....prostalaule

 

Hai ca ai disperat de cateva zile cand ai vazut ca ai cheltuit banii degeaba pe contul acela Sp @satulcuprosti si nu iti poti atinge scopul propus  :)

 

Da-i mai bine puncte pozitive cu el lu' Gelu  perversul si lu' saracia aceea nasoala de Henzo ,  asta ca sa nu simti ca ti-ai luat o mare teapa si ca s-a dus banii pe apa sambetei in loc sa se duca pe o sticla de GB cu pepsi  sau mai fa-ti un Sp asta ca sa fie damblageala completa  ...am uitat , nu mai sunt bani pana la urmatoarea pensie de handica  :laugh2

  • Like 19
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

A mai avut conturi

De exemplu imi daduse altmuist vrei 1000 de minusuri si ma uit pe profilul muistului sa vas cui i-a mai dat si ce crezi vre 500 lu IQ77 dar d-alea cu plus =))

Cand l-am intrebat se facea ca nu stie nici el

 

la cat esti tu de fraier si sarantoc toate conturile Sp sunt ale mele  :laugh2

 

ps: Matracuca , du-te mai bine si joaca la fazan si creste-i "valoarea"  si acestui cont dupa care presimt ca te vei lua de toate fetele ca sunt scumpe si nu iti ofera reducere 

  • Like 20
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

*ce-ai ....ca nu e bautura Bobita 

 

Nu e contul meu dar la cat te duce pe tine creierul , ai cam dat in damblageala pe aici

 

Daca vroiam sa-mi dau singur puncte imi faceam direct contul Sp  ....prostalaule

 

Hai ca ai disperat de cateva zile cand ai vazut ca ai cheltuit banii degeaba pe contul acela Sp @satulcuprosti si nu iti poti atinge scopul propus   :)

 

Da-i mai bine puncte pozitive cu el lu' Gelu  perversul si lu' saracia aceea nasoala de Henzo ,  asta ca sa nu simti ca ti-ai luat o mare teapa si ca s-a dus banii pe apa sambetei in loc sa se duca pe o sticla de GB cu pepsi  sau mai fa-ti un Sp asta ca sa fie damblageala completa  ...am uitat , nu mai sunt bani pana la urmatoarea pensie de handica  :laugh2

Prostituata masculina,esti atat de prost si disperat sa-ti salvezi cele 18 mii de puncte,incat ti-ai facut contul  http://www.nimfomane.com/poze/spp.png the last samurai  ieri la ora 16.45 si peste doar 3-4 minute ai inceput sa-ti dai o mie de puncte,apoi ai continuat cu minusuri date mie.Pai ba prostituata masculina,cine PLM pierdea 2 ore sa dea peste o mie de PC unuia care nu mai are niciun prieten pe site-ul asta.Nimeni nu-ti mai suporta,dementa si mitomania.Cine PLM suporta un limburic anal modificat genetic care nu face parte din aceasta comunitate a curvarilor?Tu nu ai fost in viata ta la prostituate,nu ai o recenzie,o recomandare,nici macar o simpla discutie despe prostituate din care sa reiasa ca le cunosti personal.Prezenta ta pe site-ul asta are un singur scop,sa-ti creezi un personaj,pe milionarul propietar de hotel,vile cu chiscine,si afaceri in constructii.Intelectualul atotstiutor care da sfaturi in orice domeniu.Psihopatul care isi cauta nevasta printre prostituatele **spam editat**e si naive.

Acum 2 zile te-ai jurat pe toata familia ta ca nu stai noaptea pe site :slap2 dar azinoapte la 2.30 imparteai minusuri. :laugh2 

  • Like 12
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Prostituata masculina,esti atat de prost si disperat sa-ti salvezi cele 18 mii de puncte,incat ti-ai facut contul  http://www.nimfomane.com/poze/spp.png the last samurai  ieri la ora 16.45 si peste doar 3-4 minute ai inceput sa-ti dai o mie de puncte,apoi ai continuat cu minusuri date mie.Pai ba prostituata masculina,cine PLM pierdea 2 ore sa dea peste o mie de PC unuia care nu mai are niciun prieten pe site-ul asta.Nimeni nu-ti mai suporta,dementa si mitomania.Cine PLM suporta un limburic anal modificat genetic care nu face parte din aceasta comunitate a curvarilor?Tu nu ai fost in viata ta la prostituate,nu ai o recenzie,o recomandare,nici macar o simpla discutie despe prostituate din care sa reiasa ca le cunosti personal.Prezenta ta pe site-ul asta are un singur scop,sa-ti creezi un personaj,pe milionarul propietar de hotel,vile cu chiscine,si afaceri in constructii.Intelectualul atotstiutor care da sfaturi in orice domeniu.Psihopatul care isi cauta nevasta printre prostituatele **spam editat**e si naive.

Acum 2 zile te-ai jurat pe toata familia ta ca nu stai noaptea pe site :slap2 dar azinoapte la 2.30 imparteai minusuri. :laugh2 

 

Mos Izmana, nu mai scrie cu font mare, traiti-ar familia traditionala! Nu suntem toti batrani si cu ochii tulburi ca matale. Da' mi se pare mie, sau te-ai suparat pe mine dupa ce te-am facut celebru prin povestioara aia? De ce ma eviti?

 

 

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Mos Izmana, nu mai scrie cu font mare, traiti-ar familia traditionala! Nu suntem toti batrani si cu ochii tulburi ca matale. Da' mi se pare mie, sau te-ai suparat pe mine dupa ce te-am facut celebru prin povestioara aia? De ce ma eviti?

 

 

Din povestioara aia am citit cam 3-4 randuri.Prea plictisitoare ca sa continui lectura.

Apropo de "font mare" povestioara aia cu ce font a fost scrisa?

Ti-ai dracu' de limburici anali ipocriti!

  • Like 14
  • Minus 12
Link spre comentariu

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

si inca mai mediteaza , i-a trecut  prin minte gandul , sa o atinga , il bantuie rau,dar nu are curajul sa -si riste viata, va  sta departe  de ea :no2

 

http://cache.lovethispic.com/uploaded_images/176512-We-Got-A-New-Plant-It-Must-Look-Suspicious-The-Cat-Watched-It-For-Over-An-Hour.jpg

 

  • Like 5
  • Minus 12
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...