Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Cei cu cont SP pot da 1500 puncte/zi.

 

 

Nu putea să-mi dea două minusuri pentru o postare așa că nu putea singur. Aveam opt sute și ceva de postări și peste 600 de puncte, plus că-mi minusase alte zeci de postari până în acel moment. Așa că dacă și-a făcut o clonă pentru asta, l-am îmbogățit pe pisicuts... :p

  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu putea să-mi dea două minusuri pentru o postare așa că nu putea singur. Aveam opt sute și ceva de postări și peste 600 de puncte, plus că-mi minusase alte zeci de postari până în acel moment. Așa că dacă și-a făcut o clonă pentru asta, l-am îmbogățit pe pisicuts... :P

Nene ... 1500 de minusuri/zi! 

  • Like 3
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Nene ... 1500 de minusuri/zi!

Picon, tu nu înțelegi ce spun? Putea să aibe și ZECE MII, nu putea să-mi dea minus decât la vreo ȘASE SUTE de postări și era nevoie de peste 1000 ca să fiu banat. Nu poți da DOUĂ minusuri la o postare de pe ACELAȘI cont

  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Picon, tu nu înțelegi ce spun? Putea să aibe și ZECE MII, nu putea să-mi dea minus decât la vreo ȘASE SUTE de postări și era nevoie de peste 1000 ca să fiu banat. Nu poți da DOUĂ minusuri la o postare de pe ACELAȘI cont

A... ok. Nu se pot minusa decât postările ce au puncte.

  • Like 3
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Sigur am câtă vreme mi-am făcut vaccinul contra hepatitelor A și B acum mai mulți ani.

Cum am o bănuială că ai umblat ceva prin lume, am și vaccinul contra febrei galbene plus încă altele, asta cred că te lămurește. ;)

  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

Sigur am câtă vreme mi-am făcut vaccinul contra hepatitelor A și B acum mai mulți ani.

Cum am o bănuială că ai umblat ceva prin lume, am și vaccinul contra febrei galbene plus încă altele, asta cred că te lămurește. ;)

Fratelo , vaccinarea nu te apara pe viata . Acestea te apara pe o perioada de cativa ani , parca 5 , dupa care trebuie sa le refaci

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Fratelo , vaccinarea nu te apara pe viata . Acestea te apara pe o perioada de cativa ani , parca 5 , dupa care trebuie sa le refaci

Unele pe 10 ani, altele pe toată viața, altele pe trei ani.

 

Crede-mă că știu ce vorbesc. Am buletinul de vaccinare, fără el nu poți intra in țările unde e nevoie de vaccinare contra febrei galbene (care era considerat valabil 10 ani dar de doi ani încoace e considerat pe viață).

Oricum, am sub 5 ani de la vaccinare.

Link spre comentariu

Unele pe 10 ani, altele pe toată viața, altele pe trei ani.

 

Crede-mă că știu ce vorbesc. Am buletinul de vaccinare, fără el nu poți intra in țările unde e nevoie de vaccinare contra febrei galbene (care era considerat valabil 10 ani dar de doi ani încoace e considerat pe viață).

Oricum, am sub 5 ani de la vaccinare.

Arata foaia.

Si primele 8 cifre din buletin sa stim ca tu esti.

Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Trebuie citit topicul altfel nu intelegi

L-am citit, ti-am spus si eu si altii ca te-ai luat aiurea de el, dar ai tinut-o si o tii langa. Neica, ai fost prea infierbantat atunci si lucrurile au degenerat.

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu

L-am citit, ti-am spus si eu si altii ca te-ai luat aiurea de el, dar ai tinut-o si o tii langa. Neica, ai fost prea infierbantat atunci si lucrurile au degenerat.

Eu am inteles diferit.I-a facut fara rusine jocul la un troll.Cunosc genul.Fata nu l-a injurat nu i-a facut nimic nici macar n-o cunostea.Si cand l-am luat sa-l scutur ii dadea apa la moara celui care o acuza pe fata din auzite fara dovezi.

M-am enervat bineinteles.Asta e.

L-am rugat sa termine a continuat in stilul acela ingamfat pe care orice increzut si plin de el il are.Nu este el buricul pamantuui degeaba se comporta asa.

Am vazut pe site oameni MULT mai destepti decat el care sunt deosebit de modesti si daca gresesc recunosc.Si nu fac jocurile la trolli de acel gen.Numa daca sunt PROSTI de baune.

Eu asa am si inceput.I-am zis esti prost de bauni.Nu am inceput cu banarea.

Parerea mea este ca isi merita din partea mea ce a primit si ce primeste.Nici azi nu a venit sa-si ceara scuze pentru ce a facut.Si are si hepatita B si el acuza alte persoane.Asta e dublu standard.

  • Like 18
  • Minus 17
Link spre comentariu

Ai curajul să vii să ți-o arăt?

Nu e vorba de curaj.Pur si simplu nu doresc sa te cunosc.Nu esti o persoana care pentru mine ar putea reprezenta orice fel sau tip de interes.Arata-le la fete cand te duci la ele.Pe mine ma lasa rece analizele tale.Daca chiar vrei posteaza-le pe site.De mine poti avea si HIV.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...