Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Cristiano asta m-a atacat doar ca am indraznit sa vorbesc urat de seful lui , limaxul Miky. IT-stule fugi si citeste manualele ca esti degeaba pe aici. Cat despre piersicutele zemoase, ma abtin.

 

mi-as pula`n piersicile lui

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cristiano asta m-a atacat doar ca am indraznit sa vorbesc urat de seful lui , limaxul Miky. IT-stule fugi si citeste manualele ca esti degeaba pe aici. Cat despre piersicutele zemoase, ma abtin.

Cand te am atacat eu, schizofrenicule?

Mars la cotet de aici..

Crezi ca daca mi ai dat acum 30 de minusuri nu mai pot sa beau de Revelion? SandilauleðŸ˜

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Korin Tower
  • Oras:Korin Tower

Cand te am atacat eu, schizofrenicule?

Mars la cotet de aici..

Crezi ca daca mi ai dat acum 30 de minusuri nu mai pot sa beau de Revelion? Sandilaule

 

IT-stule m-ai atacat din prima zi cand am vorbit urat de stapanul tau Miky limaxul. Am tacut din gura cand m-ai minusat. Acum cand iti dau minus plangi ca o piersicuta ? Te gasim in anusul pisicutelor, ca de obicei ? 

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Parerea ta, am mai discutat o data despre asta.

Știi că e așa, nu o da la întors! Toți userii trebuie să știe cu ce te ocupi, pentru a se feri de tine, Miky și alți ipochimeni ca voi. 

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Korin Tower
  • Oras:Korin Tower

Știi că e așa, nu o da la întors! Toți userii trebuie să știe cu ce te ocupi, pentru a se feri de tine, Miky și alți ipochimeni ca voi. 

E bine sa stam departe de idioti ca astia. O mai ard ca sunt si IT-sti, miliardari. Maine o sa ne zica sunt si presedinti de tara.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Korin Tower
  • Oras:Korin Tower

Recenzie FAKE...saracie, baga tu una reala, labagiule.Numai de scandal esti bun

Suge o la multi ani de acum inainte!

Bine ca recunosti ca e FAKE. Ai vrut sa afli din prima zi care este contul meu real. Nu te mai preocupa de ce fac altii si nu mai cauta informatii. Ramai doar un simplu pitigoi, piersicuta zemoasa ce esti. Vai de steaua ta.

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu o dau la intors...spune tu ca sa afle toti userii cui si ce informatii am cerut.Sau taci!

De tăcut nu tac și știi bine că nu pot spune. Oricum, te las să fierbi în suc propriu. 

Tamponel, ești jalnic!

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bine ca recunosti ca e FAKE. Ai vrut sa afli din prima zi care este contul meu real. Nu te mai preocupa de ce fac altii si nu mai cauta informatii. Ramai doar un simplu pitigoi, piersicuta zemoasa ce esti. Vai de steaua ta.

Tu ai zis ca e FAKE..eu doar te citam, prostule.Dovedeste ca e FAKE!

Nu mai pot eu de contul tau real...de ce nu scrii de pe el?Ti e frica de ceva?ðŸ˜ðŸ˜

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Korin Tower
  • Oras:Korin Tower

Tu ai zis ca e FAKE..eu doar te citam, prostule.Dovedeste ca e FAKE!

Nu mai pot eu de contul tau real...de ce nu scrii de pe el?Ti e frica de ceva?

 

Cum ziceam, nu mai cauta informatii despre altii. Bag de seama ca suferi de un retard iesit din comun si nu intelegi sensul cuvintelor. Ramai cu piersicele tale din piata Obor si piata Rahova, alea la promotii si la pret de zidar. Ai sa primesti exact o muie.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum ziceam, nu mai cauta informatii despre altii. Bag de seama ca suferi de un retard iesit din comun si nu intelegi sensul cuvintelor. Ramai cu piersicele tale din piata Obor si piata Rahova, alea la promotii si la pret de zidar. Ai sa primesti exact o muie.

Suge o prostule...zi de ce e fake recenzia mea, nu mai manca rahat pe aici.
  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Te rog sa nu mi aduci acuzatii nefondate.

Din cauza voastra am deja doua conturi, nu mi mai trebuie.

Un an nou mai bun!

La exact 1 min. ai vazut postarea mea unde il citam pe Arramis si ai dat si o replica in timpul asta.

Erai pe contul Arramis si ai primit notificare?

Cristianooooooo..lasa magariile si prietenia cu Miky ca o sa ajungi ca el.

  • Like 23
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La exact 1 min. ai vazut postarea mea unde il citam pe Arramis si ai dat si o replica in timpul asta.

Erai pe contul Arramis si ai primit notificare?

Cristianooooooo..lasa magariile si prietenia cu Miky ca o sa ajungi ca el.

Tocmai atunci am intrat...crezi ca am 100 de conturi ca vou?

Hai la revedere...vorbiti sa nu adormiti!

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...