Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Am retinut ideea ....esti prostituata de duzina si nu te vei schimba niciodata , tocmai de aceea eviti un raspuns mai complex. . Nu-mi doresc sa  te schimb eu cu absolut nimic , demult ti-am oferit doar un sfat si o idee , nimic mai mult (ca te-ai sters la cur cu el , e tot problema ta , nu a mea ), iar o idioata ca si tine isi va continua traiectoria , deja prestabilita . Te poti consola eventual doar cu ideea , ca nu esti singura, ca tine sunt cu zecile , inculte si fara o diploma la mana , nici macar cea de bacalaureat .

 

De ce m-as schimba eu , atata timp cat  nu-mi lipseste absolut nimic  si am un caracter definit , cu mult  peste al tau  , o tata proasta si inculta de la tara .

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Am retinut ideea ....esti prostituata de duzina si nu te vei schimba niciodata , tocmai de aceea eviti un raspuns mai complex. . Nu-mi doresc sa  te schimb eu cu absolut nimic , demult ti-am oferit doar un sfat si o idee , nimic mai mult (ca te-ai sters la cur cu el , e tot problema ta , nu a mea ), iar o idioata ca si tine isi va continua traiectoria , deja prestabilita . Te poti consola eventual doar cu ideea , ca nu esti singura, ca tine sunt cu zecile , inculte si fara o diploma la mana , nici macar cea de bacalaureat .

 

De ce m-as schimba eu , atata timp cat  nu-mi lipseste absolut nimic  si am un caracter definit , cu mult  peste al tau  , o tata proasta si inculta de la tara .

Iar ai ramas fara medicamente handicatule? 

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

Miky,fara supărare , dar nu e frumos să tot folosești numele unui personaj care s-a retras de pe aceasta platforma ... Mi se pare deplasat ceea ce faci ,știind că soția lui mai sta pe site sa vadă ce și cum ....

MIKY este un dobitoc schizofrenic si in curand o sa il vedem la stiri . Alessandra sa te feresti de idioti si specimene din astea, psihopate care vor sa faca numai rau celor din jur pentru as duce la bun sfarsit planul machiavelic !

  • Like 3
Link spre comentariu

Am retinut ideea ....esti prostituata de duzina si nu te vei schimba niciodata , tocmai de aceea eviti un raspuns mai complex. . Nu-mi doresc sa  te schimb eu cu absolut nimic , demult ti-am oferit doar un sfat si o idee , nimic mai mult (ca te-ai sters la cur cu el , e tot problema ta , nu a mea ), iar o idioata ca si tine isi va continua traiectoria , deja prestabilita . Te poti consola eventual doar cu ideea , ca nu esti singura, ca tine sunt cu zecile , inculte si fara o diploma la mana , nici macar cea de bacalaureat .

 

De ce m-as schimba eu , atata timp cat  nu-mi lipseste absolut nimic  si am un caracter definit , cu mult  peste al tau  , o tata proasta si inculta de la tara .

 

Scatofagule mai bine ai avea grija de ai tai si sa nu te mai futa grija de altii sau altele !

PS: Hai scitir

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator takayama
Reputație: 0

Multe acuze fara subiect si predicat aruncate din tastatura.Nu am vazut nimic concret din nici o tabara,o fi,o pati,pe ma-sa si pe taica-su,waste of time.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am retinut ideea ....esti prostituata de duzina si nu te vei schimba niciodata , tocmai de aceea eviti un raspuns mai complex. . Nu-mi doresc sa te schimb eu cu absolut nimic , demult ti-am oferit doar un sfat si o idee , nimic mai mult (ca te-ai sters la cur cu el , e tot problema ta , nu a mea ), iar o idioata ca si tine isi va continua traiectoria , deja prestabilita . Te poti consola eventual doar cu ideea , ca nu esti singura, ca tine sunt cu zecile , inculte si fara o diploma la mana , nici macar cea de bacalaureat .

 

De ce m-as schimba eu , atata timp cat nu-mi lipseste absolut nimic si am un caracter definit , cu mult peste al tau , o tata proasta si inculta de la tara .

Ce caracter ai tu ,bai rabla? Ce caracter ai ? Stai toată ziua pe un site de curve mâncând căcat cat cuprinde .

 

Nu mai scrie postări kilometrice,că nu ți le citește nimeni și nici nu pari vre-un deștept! Tot la stadiul de sarmalagiu vei rămâne . Tu nu ai nimic și nici nu vei avea . Grandomania și mitomania ta sunt garantate!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

MIKY este un dobitoc schizofrenic si in curand o sa il vedem la stiri . Alessandra sa te feresti de idioti si specimene din astea, psihopate care vor sa faca numai rau celor din jur pentru as duce la bun sfarsit planul machiavelic !

Serios? Nu este mai mult decat sunteți voi, vă asigur...mai ales ca acum pare a îsi compune ideile cu o mai mare atentie!
  • Like 7
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ți a furat bani sau nu ți-a furat Betty?

 

Esti atat de proasta incat nu stii sa deosebesti o caterinca (pe care ai copiat-o si transpus-o aici) , de un lucru spus la modul serios

 

Macar recunoaste ca Betty arata mult mai bine decat tine .....de 10 ori

 

Mai bine baga articolul din presa de Focsani unde ai aparut si tu vedeta , ca va bateau pestii pana va cacati pe voi ca sa le produceti bani cat mai multi.

 

 

 

 

 

PS: Arlechino  tot forumul nu inseamna aceeasi rahati cu care ma contram si inainte  Atat de mica  a devenit aceasta platforma ?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Esti atat de proasta incat nu stii sa deosebesti o caterinca (pe care ai copiat-o si transpus-o aici) , de un lucru spus la modul serios

 

Macar recunoaste ca Betty arata mult mai bine decat tine .....de 10 ori

 

Mai bine baga articolul din presa de Focsani unde ai aparut si tu vedeta , ca va bateau pestii pana va cacati pe voi ca sa le produceti bani cat mai multi.

 

 

 

 

 

PS: Arlechino tot forumul nu inseamna aceeasi rahati cu care ma contram si inainte Atat de mica a devenit aceasta platforma ?

Mă doare fix in fund de Betty și de tine,dar exact acolo!

Nu mai manca atâta căcat ,că iar te pune Betty să îți ceri scuze de la ea,obositule(tu îndeplinindu-i dorința bineînțeles) .

 

Baga articolul idiotul pământului,că să te faci și mai tare se căcat ! Cat de prost poți să fii , încât să încerci să induci lumea în eroare cu toate că eu la momentul respectiv eram activa pe site și am dat și explicația de rigoare.?! Hai,treci in genunchi că acum vine sefa ta și te pune sa ii pupi picioarele !

  • Like 2
Link spre comentariu

Incerc, printre accese de greata si zambete de compasiune, sa stabilesc, ce este mai penibil : sa-ti complici viata si sa te certi cu o bagaboanta, care a iesit la produs, cand d-abia primise buletin, @miki + @cum naiba o cheama pe asta(viitoare amada) sau sa bei pisatul nevertebratei, adica @picon + @pilipica.

 

 

By all means.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Incerc, printre accese de greata si zambete de compasiune, sa stabilesc, ce este mai penibil : sa-ti complici viata si sa te certi cu o bagaboanta, care a iesit la produs, cand d-abia primise buletin, @miki + @cum naiba o cheama pe asta(viitoare amada) sau sa bei pisatul nevertebratei, adica @picon + @pilipica.

By all means.

Să fii ca tine! E cel mai penibil.
  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Să fii ca tine! E cel mai penibil.

ÃŽncepi sa-ti faci filme si cu el, il vrei?😥 Ti-am urmarit preferințele si am observat ca tinerelele sunt doar un refugiu asezat in calea acestor dorințe...de necontestat!

  • Like 12
  • Minus 13
Link spre comentariu

Să fii ca tine! E cel mai penibil.

Daca as fi trompeta oficiala a baragladinelor si a proxenetilor, acum si a izmanarilor.

Daca as injura de dimineata pana seara.

Daca as fi un fariseu.

 

Probabil, da.

 

Din pacate, pentru tine, ce am scris, ti se aplica.

 

Te cauta stapanu-to..Enoriasul Picon, nu vezi, bre, cat de penibil esti?Nici macar unul din userii vechi nu te mai baga in seama.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Începi sa-ti faci filme si cu el, il vrei? Ti-am urmarit preferințele si am observat ca tinerelele sunt doar un refugiu asezat in calea acestor dorințe...de necontestat!

Culcă-te dracu' odată, prăjito!

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Daca as fi trompeta oficiala a baragladinelor si a proxenetilor, acum si a izmanarilor.

Daca as injura de dimineata pana seara.

Daca as fi un fariseu.

Probabil, da.

Din pacate, pentru tine, ce am scris, ti se aplica.

Te cauta stapanu-to..Enoriasul Picon, nu vezi, bre, cat de penibil esti?Nici macar unul din userii vechi nu te mai baga in seama.

Să mori tu? Iar ți-a căcat nasu', prăpăditule!
  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ia o pauza.Nu mai intra 3 zile pe forum.Ai prea multa ura in suflet.Prea multe refulari.

 

Tu dacă nu aveai erai undeva departe acum cu o gajica mișto.

Dar intri și postezi pe aici poze luate de pe fb crezând ca impresionezi pe cineva, dar ca fraierul nu îți dai seama ca te impresionezi singur.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ia o pauza.Nu mai intra 3 zile pe forum.Ai prea multa ura in suflet.Prea multe refulari.

Mai bine, ia tu o pauză definitivă! Vezi că ți-au refulat ghearele pe gât!

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Mai bine, ia tu o pauză definitivă! Vezi că ți-au refulat ghearele pe gât!

Roaga-te sa nu se califice Barcelona, altfel inca vei suferi.

 

A refula este un proces intrapsihic, iar corespondentul este a defula. Afirmatia ta, pe langa faptul ca este o balarie, e si o dovada de sfertodoctism.

 

Stropesti amintirea alor tai cu pisatul lui pipilica, insa ura iti blocheaza gandirea.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Tu dacă nu aveai erai undeva departe acum cu o gajica mișto.

Dar intri și postezi pe aici poze luate de pe fb crezând ca impresionezi pe cineva, dar ca fraierul nu îți dai seama ca te impresionezi singur.

Care este, este...Se vede, ca esti de-a lui Vanghelie.

 

Termenul corect este gagica, nu "gajica".Culmea, eu sa te invat romani.

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

...insa ura iti blocheaza gandirea.

Nu există ură, mai potoliti-vă...nu am evoluat intr-atat! Cel mult este...disperare, in zilele noastre! Picon trebuie sa fie notă discordanta pentru ca altfel s-ar lua toți la ceartă pentru nepotrivire de caracter...cand si pe topicurile de recenzii îi vezi cum exagerează cu acea chestiune de gusturi, in defavoarea profesionalismului, bunului simt si calității.

  • Like 12
  • Minus 13
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...