Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Daca nu faci sex ASA

 

https://www.xvideos.com/video31453685/l_ultimo_video_di_malena_la_pugliese 

 

nu inteleg cine sunt prostii sa strice pula pe tine, daramite sau mai si pretinzi bani pentru moartea pulii (cel mai probabil de plictiseala, nu de... epuizare. La cauza mortii pulii ma refer, desigur.). Si sa n-o aud p-aia ca doar cu aia cu pule peste 24cm fac asa, da' altfel e manea de jale ca n-au cu ce: daca n-o iei toata si nu te bucuri de pula la 16, 18, 20cm... nu-mi veni cu povesti cat de nimfomana esti  :laugh2 . Iar daca e cu "pasiune" si "iubi" si exclusivitatea sexuala, atunci du-te la vanat sobolani cu arcul nu mai prostii oamenii sa-ti dea bani pentru sex.

 

PS: Trece-o p-asta ca "SPOVEDANIA UNUI PLICTISIT DE ESCROACE PROASTE." daca te face sa te simti mai bine. 

Astept o spovedanie completa,apoi vei devenii enoriasul meu.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

vistantric, on 17 Apr 2018 - 5:41 PM, said:snapback.png

Hai că vă las acum iarăși singuri in stupiditatea voastră pe acest topic!

 

 

ion de la raion, on 17 Apr 2018 - 5:44 PM, said:snapback.png

De ce il faci pe motanelul79 prost ???

 

 

vistantric, on 17 Apr 2018 - 5:45 PM, said:snapback.png

Pentru că esti tu prost si nu înțelegi ca nu m-am gandit la faptul că va intra in discuții imposibile cu voi!!!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ion de la raion, on 17 Apr 2018 - 7:00 PM, said:snapback.png

De unde ne stii tu vietele noastre strict personale ??? Aud !!!

PS: Cum e cu fetele alea ? ai intrat neinvitata pe topicele lor ??? Aud !!!

PSS: Nu mai divaga si raspunde la intrebare  !!!

 

 

vistantric, on 17 Apr 2018 - 7:06 PM, said:snapback.png

Dragă, eu cunosc viața până in cel mai adânc coltisor al ei, asa cum ne este dată de la Dumnezeu! Eu stiu ca El nu ne-ar da ceva atat de stupid precum arătați voi ca este viața!!! Viața este minunata, iar ceea ce faci tu confuzie este si se numeste situație de viață!!! Ti-am zis ca eu nu ofer prostilor lămuriri? De ce nu înțelegi ca nu am chef sa explic ceva unui prost, de ce crezi că mintea ta nu va pune punct la o anumita limită intr-o discutie cu mine. De ce insisti cand ti se zice NU?
PS. Prăpădul care îl faceti voi aici si de cate ori intrați cu mine in discutii la sectiunea de discuții generale nu se compară cu nici un gest de-al meu!!! E culmea...Nu înțelegeți ca sunteți doar niste prosti in fata mea?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Nu cred ca e vorba de naivitate, e la mintea cocosului ca sunt o gramada care nu mai sunt virgine pana sa ajunga la liceu...

Doar cu unii nu accepta asa ceva.

Mi se pare si cam aiurea... eu acum, de exemplu, sa fac sex cu un baiat care imi poate fi fiu ca varsta, adica **spam editat**. Bleah!  :no2

Avem tara plina de **spam editat**i, la propriu, doar ca la noi ei fut si femei mature, in comparatie cu Belgia, sa zicem.

Mi-ar placea ca intr-o zi,dupa ce vei primii botezul si binecuvantarea mea,sa povestesti limburicilor anali modificati genetic care este realitatea si mizeria care se ascunde in spatele prostitutiei.Sa le explici cum dau limbi in pizda cand fetele sunt la ciclu,fara sa stie.Cum este cu prostituatele independente,care de fapt sunt doar 10-15 in tot Bucurestiul.Si multe alte tehnici de umilire a limburicilor. :pope

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mi-ar placea ca intr-o zi,dupa ce vei primii botezul si binecuvantarea mea,sa povestesti limburicilor anali modificati genetic care este realitatea si mizeria care se ascunde in spatele prostitutiei.Sa le explici cum dau limbi in pizda cand fetele sunt la ciclu,fara sa stie.Cum este cu prostituatele independente,care de fapt sunt doar 10-15 in tot Bucurestiul.Si multe alte tehnici de umilire a limburicilor. :pope

 

Cu ce vrei sa incep? :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

Mi-ar placea ca intr-o zi,dupa ce vei primii botezul si binecuvantarea mea,sa povestesti limburicilor anali modificati genetic care este realitatea si mizeria care se ascunde in spatele prostitutiei.Sa le explici cum dau limbi in pizda cand fetele sunt la ciclu,fara sa stie.Cum este cu prostituatele independente,care de fapt sunt doar 10-15 in tot Bucurestiul.Si multe alte tehnici de umilire a limburicilor. :pope

Părinte, ai dă grijă, că dacă nu o mulțumește/satisface slujba, botezul& binecuvântarea lu' matale, îți dă și o cădelniță-n cap!😄😄😄
  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Părinte, ai dă grijă, că dacă nu o mulțumește/satisface slujba, botezul& binecuvântarea lu' matale, îți dă și o cădelniță-n cap!

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Nu este exclus.  :laugh2

Nu vreau slujba, sa-mi dea si mie o carte din aia de-a lui, stie el... :) Ma las de pacate si spun tot!  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In primul rad explica-i piersicutei zemoase ce metode folosesc prostituatele pentru a se fute si pe ciclu. :laugh2

 

Cine este piersicuta zemoasa?  :laugh2

In Germania se gasesc in magazine buretele speciale pentru ciclu. 

La noi pe vremuri... ma invata cineva sa folosesc vata, 2 bucatele puse pe lateral in fundul vaginului.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Nu este exclus.  :laugh2

Nu vreau slujba, sa-mi dea si mie o carte din aia de-a lui, stie el... :) Ma las de pacate si spun tot!  :laugh2

Nu-i problem,carti dalea am baxuri,tu adu limburicii anali pe calea cea buna.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Nu este exclus.  :laugh2

Nu vreau slujba, sa-mi dea si mie o carte din aia de-a lui, stie el... :) Ma las de pacate si spun tot!  :laugh2

Păcatul e frumos. Nimic nu e mai frumos ca păcatul! Zic io, dîn puțu' gândirii...
  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Cine este piersicuta zemoasa?  :laugh2

In Germania se gasesc in magazine buretele speciale pentru ciclu. 

La noi pe vremuri... ma invata cineva sa folosesc vata, 2 bucatele puse pe lateral in fundul vaginului.

Eu mă refer la metoda Românească,aia cu cârpele,să știe și Cristiano piersicuta zemoasa ce suge.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...