Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pisatule , o sugi libidinosule ,ca habar nu ai , dar latrii ca o proasta din tastatura , obsedata de aceleasi chestii  , Tocmai de aceea ai si evitat intalnirea  face-to-face , sa vada si hipopotamul WC-ul din  fundul curtii 

 

 

Ce cununie , ba schizoidule , am mai explicat ca nu ai de unde sa detii in colectia ta asa ceva . Dar daca nu ma crezi , pune o poza cu nevasta-ta ....laba de urs , ca doar nu-ti  petreci degeaba  timpul si marile sarbatori ,  exclusiv  aici . Un om  normal nu ar face asa ceva . Nu crezi ?   :ras

 

 

 

PS:  Hai ba pripasule/PULEASCA sa nu exageram , ca tu ai fost acela care ti-ai pierdut acele nopti la rand ....crezi ca e usor sa iei 14.000 de postari la rand ? La mine a fost doar una singura .Ai uitat cum mi-ai luat toate postarile la rand si numai noaptea  (ti-am facut si print screen la vremea respectiva) ? Tu , prostul de Pisat , Promotia la prostie  (ca se enervase ptr. ca  l-am banat ca debita ca si voi doar tampenii absurde si am vrut sa-l scap pe fusta de un chin )  si  Squirty  care l-a intepat curva  pana la urma (na ghinion si necaz) . Baieti de baieti , niste nefututi  ....sa moara Ciprian daca te-oi minti cu ceva  

 

PS: Da , ba  , sunt contabil  ...sau ala care face stocul la bani . Ce prostanac :ras

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

O sugi libidinosule ,ca habar nu ai , dar latrii ca o proasta din tastatura , obsedata de aceleasi chestii  , Tocmai de aceea ai si evitat intalnirea  face-to-face , sa vada si hipopotamul WC-ul din  fundul curtii 

 

 

Ce cununie , ba schizoidule , am mai explicat ca nu ai de unde sa detii in colectia ta asa ceva . Dar daca nu ma crezi , pune o poza cu nevasta-ta ....laba de urs , ca doar nu-ti  petreci degeaba  timpul si marile sarbatori ,  exclusiv  aici . Un om  normal nu ar face asa ceva . Nu crezi ?   :ras

Daca poza nu e de la cununie atunci da-ti acordul sa postez poza intreaga si atunci se lamureste toata lumea.

PS.Nu te rusina,raspunde la intrebari.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ba Pisilica daca nu crezi , de ce esti oligofren si te agiti cu  falsuri ordinare , cand poti sa verifici live si sa nu te mai dai ciumeg ca o pizda pisarcioasa  din tastatura si de pe clone ?

 

Nu ti se pare normal asa ,  hipopotamule ?  Vede si pasarica ta cum este sa stea la lux , nu  la vile de 60-70 lei/noapte  din Poiana Tapului si sa-si bea cocktail molotov pe terasa , o amestecatura ordinara de Pepsi cu  Metaxa  , cumparate de la market .  Brrrr... :kotzen

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ba Pisilica daca nu crezi , de ce esti oligofren si te agiti cu  falsuri ordinare , cand poti sa verifici live si sa nu te mai dai ciumeg ca o pizda pisarcioasa  din tastatura si de pe clone ?

 

Nu ti se pare normal asa ,  hipopotamule ?  Vede si pasarica ta cum este sa stea la lux , nu  la vile de 60-70 lei/noapte  din Poiana Tapului si sa-si bea cocktail molotov pe terasa , o amestecatura ordinara de Pepsi cu  Metaxa  , cumparate de la market .  Brrrr... :kotzen

Boschetare,pot sa verific online.propietari,actionari,consiliul de administratie,dar nu sunt tampit sa pun botul la un bolnav psihic dovedit.

Ce PLM vila sa vad dementule?Asta nu e poza postata de tine,nu e curtea "vilei"tale?

post-4015-0-41432200-1524657960_thumb.jpg

post-4015-0-41258800-1524657967_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Da-te-n PLM de sarac ca eu am hotel de 5 stele.

Boschetare

Moooaa,ți l-a semnat Nuți! I-ai dat și o muie? Plm...vine știuletaru' bășit cu "cerferticate" din astea! Cât de retardat poate să fie?
  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Moooaa,ți l-a semnat Nuți! I-ai dat și o muie? Plm...vine știuletaru' bășit cu "cerferticate" din astea! Cât de retardat poate să fie?

Ai uitat bre,ca Nuti era in perioada aia la Teologie,indrumata de mine?

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Hipopotamus  ...chiar  in dreptul  vilei sunt facute  . Verifici pe dracu'  ...stai ca un atarnache si aici si pe FB -u , poate mai posteaza useri de aici  ceva , ca sa-i dai pe goarna de pe clone ,  ca un obsedat si oligofren veritabil.

 

Asta e singurul lucru pe care il faci toata ziua ...nu era o evidenta pe care o cunosc  deja multi?

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Hipopotamus  ...chiar  in dreptul  vilei sunt facute  . Verifici pe dracu'  ...stai ca un atarnache si aici si pe FB -u , poate mai posteaza useri de aici  ceva , ca sa-i dai pe goarna de pe clone ,  ca un obsedat si oligofren veritabil.

 

Asta e singurul lucru pe care il faci toata ziua ...nu era o evidenta pe care o cunosc  deja multi?

Taranusule basit si afumat,te-am intrebat daca iti dai acceptul sa postez poza de la cununie intreaga,sa-ti dovedesc inca odata ca esti un boschetar mitoman.

Link spre comentariu

Taranusule basit si afumat,te-am intrebat daca iti dai acceptul sa postez poza de la cununie intreaga,sa-ti dovedesc inca odata ca esti un boschetar mitoman.[/size]

 

ba pipilica.ia pune o poza cu nevasta ta pe care ziceai c-o iubesti regulamentar seara de seara .de 25 de ani.intre 23,30 si miezul noptii.sa vedem si noi ce diva futi tu

😀😀😀

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

ba pipilica.ia pune o poza cu nevasta ta pe care ziceai c-o iubesti regulamentar seara de seara .de 25 de ani.intre 23,30 si miezul noptii.sa vedem si noi ce diva futi tu

 

Cand vorbesti cu mine stai in genunchi cu capul plecat sub sutana.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 

Ia vezi PM-ul asta trimis Motanului.

 

 

Cum ba ,  il dai de gol pe Motanul  ca @inesines era clona lui ?

Sau la cat esti de retardat ,  nu stii ce scrii  ?

 

De fapt Ines si-a recunoscut greseala intr-un final , ca ii umbla altcineva pe cont  ,  tolomacule , ceea ce am intuit si eu in acel PM-u care l-am aruncat la misto cu cele 10 SP-uri . Acele SP-uri nu au existat niciodata , au fost doar 4 sponsorizate de mine si folosite de catre alti useri/prieteni despre care apare amintit si  in acel mesaj 

 

Numai motanul le vede  IP-urile /corespunzatoare cu ID-urile  , dar nu o sa-i spuna niciodata unui oligofren ca tine ,  care nu stie ce minciuni sa mai inventeze  de la o zi la alta

 

Momentan esti doar un prost oligofren folosit ptr. trafic , de aceea nici nu te mai baneaza , ca a vazut inca din 2016 ca esti insistent (prin clonare)  in obsesiile tale de  hipopotam complexat/frustrat. ,  batut de soarta . Este ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Moooaa,ți l-a semnat Nuți! I-ai dat și o muie? Plm...vine știuletaru' bășit cu "cerferticate" din astea! Cât de retardat poate să fie?

 

Ai luat pensia Picoaie ? Sau deja ai consumat-o la futut  ?

 

Nu ti-am spus sa strangi de 2 si sa pui ramasag ?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Cum ba ,  il dai de gol pe Motanul  ca @inesines era clona lui ?

Sau la cat esti de retardat ,  nu stii ce scrii  ?

 

De fapt Ines si-a recunoscut greseala intr-un final , ca ii umbla altcineva pe cont  ,  tolomacule , ceea ce am intuit si eu in acel PM-u care l-am aruncat la misto cu cele 10 SP-uri . Acele SP-uri nu au existat niciodata , au fost doar 4 sponsorizate de mine si folosite de catre alti useri/prieteni despre care apare amintit si  in acel mesaj 

 

Numai motanul le vede  IP-urile /corespunzatoare cu ID-urile  , dar nu o sa-i spuna niciodata unui oligofren ca tine ,  care nu stie ce minciuni sa mai inventeze  de la o zi la alta

 

Momentan esti doar un prost oligofren folosit ptr. trafic , de aceea nici nu te mai baneaza , ca a vazut inca din 2016 ca esti insistent (prin clonare)  in obsesiile tale de  hipopotam complexat/frustrat. ,  batut de soarta . Este ?

Ai inceput sa te enervezi :laugh2

Taranusule basit si afumat,te-am intrebat daca iti dai acceptul sa postez poza de la cununie intreaga,sa-ti dovedesc inca odata ca esti un boschetar mitoman.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ai luat pensia Picoaie ? Sau deja ai consumat-o la futut  ?

 

Nu ti-am spus sa strangi de 2 si sa pui ramasag ?

Marș mă, boschetare!

P.S. Îmi place că recunoști și răspunzi la apelativul de "știuletar"!

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

ba pipilica.ia pune o poza cu nevasta ta pe care ziceai c-o iubesti regulamentar seara de seara .de 25 de ani.intre 23,30 si miezul noptii.sa vedem si noi ce diva futi tu

 

 

asta fute ...nu este o evidenta clara ? :ras

 

http://tb.ziareromania.ro/Dilema-secolului-la-SRI--e-laba-de-urs-sau-de-om---b--Opinii---b-/2641010aed9d0503d5/400/225/2/70/Dilema-secolului-la-SRI--e-laba-de-urs-sau-de-om---b--Opinii---b-.jpg

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Marș mă, boschetare!

 

Mars tu , libidinosule pensionar .

 

Crezi ca ai ajuns intamplator in asemenea aliante  ?

 

Cei mai mari  atarnatori ,  farisei si mincinosi  .

 

Picoaie & Pipilica - o alianta de nadejde , aici va petreceti/traiti  amarul , noptile  si sarbatorile  :kotzen

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...