Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

E un om cu grave probleme. Dar intr-adevar, trebuie să i se dea peste rât.

daca pana acum am crezut ca Miskin  e ....asta chiar ii face concurenta neloiala  :laugh2

  • Like 6
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Acum înțelegi sluga opărită de il pomenesc si pe Picon,cum guiti ceva apare si stăpânul Picon sa-si apere sluga. :laugh2  :laugh2  :laugh2

aparusi repede izmenitule  :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 6
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

il lasi atata timp cat isi vede de pascut linistit  ...altfel nu am cum sa-i tolerez crasele minciuni pe care le debiteaza

Îmi dau seama ca te simți foarte nasol atunci când nu faci fata singur si ai nevoie de sprijinul stăpânului :laugh2

dar asta nu este o noutate si la mine ai venit plângând sa te sa te apar in fata lui Copou.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Îmi dau seama ca te simți foarte nasol atunci când nu faci fata singur si ai nevoie de sprijinul stăpânului :laugh2

dar asta nu este o noutate si la mine ai venit plângând sa te sa te apar in fata lui Copou.

vezi , ma , ca s-a incurcat banda cu replici

 

Momaie ti-am aratat cum te muiesc altii (despre asta era vorba , parca) si cum te ascunzi ca un las  , ca de obicei :laugh2

  • Like 6
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Da-ti tu ca ai luat-o pe aratura de la atata laba pe aici ncsf . :laugh2

Altfel nu amesteca numele meu in orice discutie deliranta de-a ta pe aici , invata doar atat ....facand abstractie de alte nume cu care ulterior te-ai intovarasit (asta ca sa vezi ca nu port dusmanie oamenilor ca tine) .Deci nu mai fa  niste afirmatii eronate la adresa mea , ca nu ma cheama nici Siana , nici Anonna

 

Si nu uita ca si in trecut ai fost tot sclavul meu (nu eu ucenicul tau - ce as putea sa invat din delirul tau constant de aici !? ) , dupa urma caruia am castigat ceva ...nu invers (ulterior am observat) . Si ma refer la bani adevarati , nu vorbe

iti spune ceva cuvintele acestea :  Petrisor , ORDA, ......sa mai zic...nu-ti mai spun , ca iti bagi unghiile in gat de ciuda dupa aceea . :laugh2

Ce bani ai câștigat pranditule si de pe urma cui??

Ce delirezi cu Petrisor si ORDA.......? :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce bani ai câștigat pranditule si de pe urma cui??

Ce delirezi cu Petrisor si ORDA.......? :slap2

asta te macina "pranditule"  ? :laugh2   te las in pocainta ta  ...de ce sa-ti zic

  • Like 6
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Hey Miky, Pipilică voi nu erați prieteni ? :hmmm

daca tie ti se pare ca poti fi " prieten" cu asemenea om ti-l donez cu cea mai mate placere  :laugh2

de ce crezi ca ma leg de acele PM-uri  pe care mi le trimitea intr-o perioada anume , tocmai ptr. faptul omul pur si simplu e neDUS (la biiserica)  si irecuperabil :laugh2

  • Like 6
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ba, multi prostovani isi mai fac veacul pe forumul asta, dar tu esti, fara nici un dubiu, cel dintai. Prostovan, adica. Dupa ce ti-ai tras cont verde doar din razbunare si pentru puncte de reputatie si dupa ce ca iti etalezi imbecilitatea pe forumul asta 24h din 24, acum vii si iti pui piedica de unul singur, declarand ca "este adevarat" ceea ce "au delirat" amicii tai.

 

Stai, ma, in banca ta si vezi-ti lungul nasului, ca nimic nu este mai trist si mai caraghios decat sa vezi un prost incercand din rasputeri sa para inteligent. Da, despre tine e vorba, ca nu-s sigur ca te-ai prins de unul singur. :)

Miky ai cuvântul sau taci in PLM si accepta-ti condiția de SCLAV :sado

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Acum înțelegi sluga opărită de il pomenesc si pe Picon,cum guiti ceva apare si stăpânul Picon sa-si apere sluga. :laugh2 :laugh2 :laugh2

Mult ai fost umilit la viața ta cea amărâtă și mult ai slugărit, că aduci mereu cuvintele astea pe tapet! Bine, nu că ai avea un bagaj de cuvinte prea bogat!

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 

Adica matale te-ai împrietenii cu un aurolac din gara de nord?

trista viata ai avut , doar se observa de unde pleaca ranchiuna ta ....sa stai pe peron cu punga in mana toata ziua  :laugh2

  • Like 6
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

daca tie ti se pare ca poti fi " prieten" cu asemenea om ti-l donez cu cea mai mate placere  :laugh2

de ce crezi ca ma leg de acele PM-uri  pe care mi le trimitea intr-o perioada anume , tocmai ptr. faptul omul pur si simplu e neDUS (la biiserica)  si irecuperabil :laugh2

Daca te legi de acele PM-uri de ce nu le postezi,iti interzice cineva??

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

trista viata ai avut , doar se observa de unde pleaca ranchiuna ta ....sa stai pe peron cu punga in mana toata ziua  :laugh2

N-auzi bre, că a avut "afacere" în Gară de Nord, prin '92? Vindea casete de contrabandă la o măsuță pliantă.

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Mult ai fost umilit la viața ta cea amărâtă și mult ai slugărit, că aduci mereu cuvintele astea pe tapet! Bine, nu că ai avea un bagaj de cuvinte prea bogat!

Azi te las sa te bucuri de sluga ta credincioasa.

Poate zilele următoare comentam împreună poza cu Picon singur si trist care bea poșircă.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Miky ai cuvântul sau taci in PLM si accepta-ti condiția de SCLAV :sado

iar ai modificat contextul chisa-te-ai in freza de mincinos  :laugh2

 

Uite aici contextul adevarat .....de Pisarcios  :laugh2

 

Pipilica si ceilalti ca el sunt expresia falimentului sistemului medical din Romania. Trebuie sa fii deranjat rau de tot la cap si sa ai o viata de rahat ca sa nu ai altceva mai bun de facut decat sa petreci ore intregi dand minusuri pe forum. Cea mai eficienta solutie e sa il ignori! :)

 

Pagina originala  ...tolomacule

 

http://nimfomane.com/forum/topic/78750-chiar-poate-sa-existe-a%C8%99a-ceva/

 

  • Like 6
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

iar ai modificat contextul chisa-te-ai in freza de mincinos  :laugh2

 

Uite aici contextul adevarat .....de Pisarcios  :laugh2

 

 

Pagina originala  ...tolomacule

 

http://nimfomane.com/forum/topic/78750-chiar-poate-sa-existe-a%C8%99a-ceva/

 

Disperarea te face sa cauți tot felul de abureli,dar asta este tipic unei slugi.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...