Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Uite sluga si contextul.N-o mai suge cu tupeu de prostituata ca nu poti păcăli pe nimeni.

 

 
  • Maistru Curvar
  • star11.gif
  • 67 Postari:
  • Inscris la:
    04 August 2016
  • Reputatie: 22
  • Locatie:EU

Postat Ieri, 16:07

miky77, on 05 Dec 2016 - 3:10 PM, said:snapback.png

...cand au delirat in acelasi fel ca si tine (acum) invinovatindu-ma ca ne-am carat puncte de reputatie reciproc (ceea ce este adevarat) ...


Ba, multi prostovani isi mai fac veacul pe forumul asta, dar tu esti, fara nici un dubiu, cel dintai. Prostovan, adica. Dupa ce ti-ai tras cont verde doar din razbunare si pentru puncte de reputatie si dupa ce ca iti etalezi imbecilitatea pe forumul asta 24h din 24, acum vii si iti pui piedica de unul singur, declarand ca "este adevarat" ceea ce "au delirat" amicii tai.

Stai, ma, in banca ta si vezi-ti lungul nasului, ca nimic nu este mai trist si mai caraghios decat sa vezi un prost incercand din rasputeri sa para inteligent. Da, despre tine e vorba, ca nu-s sigur ca te-ai prins de unul singur. :)
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Din gura tu promiți multe,problema este ca ai gura plina.

stim , ma ...ca e viata ta aici , ca si a lui Miskin  , inca nu v-a intrecut nimeni in clone   :laugh2

  • Like 6
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Azi te las sa te bucuri de sluga ta credincioasa.

Poate zilele următoare comentam împreună poza cu Picon singur si trist care bea poșircă.

Ti-am dat un punct, de Moș Nicolae. Maine îți dau muie.
  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

stim , ma ...ca e viata ta aici , ca si a lui Miskin  , inca nu v-a intrecut nimeni in clone   :laugh2

Unde sunt sclavule PM-urile alea,că ameninţi de 3 zile cu ele? Să te pis în cur de sclav opărit care încerci diversiuni de 2 bani cu mine.În mintea ta de slugă gaozara ai crezut că mă intimidezi?

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 

Uite sluga si contextul.N-o mai suge cu tupeu de prostituata ca nu poti păcăli pe nimeni.

 

 
  • Maistru Curvar
  • star11.gif
  • 67 Postari:
  • Inscris la:

    04 August 2016

  • Reputatie: 22
  • Locatie:EU

Postat Ieri, 16:07

miky77, on 05 Dec 2016 - 3:10 PM, said:snapback.png

Ba, multi prostovani isi mai fac veacul pe forumul asta, dar tu esti, fara nici un dubiu, cel dintai. Prostovan, adica. Dupa ce ti-ai tras cont verde doar din razbunare si pentru puncte de reputatie si dupa ce ca iti etalezi imbecilitatea pe forumul asta 24h din 24, acum vii si iti pui piedica de unul singur, declarand ca "este adevarat" ceea ce "au delirat" amicii tai.

 

Stai, ma, in banca ta si vezi-ti lungul nasului, ca nimic nu este mai trist si mai caraghios decat sa vezi un prost incercand din rasputeri sa para inteligent. Da, despre tine e vorba, ca nu-s sigur ca te-ai prins de unul singur. :)

 

vezi cum te injura tovarasul tau si pe mine si pe tine ? Macar eu il recunosteam de prostovan , tu-i ridici osanale

"nu mai spune" - clona Miskin

Ai gasit pe cine sa te bazezi   :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Unde sunt sclavule PM-urile alea,că ameninţi de 3 zile cu ele? Să te pis în cur de sclav opărit care încerci diversiuni de 2 bani cu mine.În mintea ta de slugă gaozara ai crezut că mă intimidezi?

inca nu am vazut acceptul tau si raspunsul cu Bannarea :laugh2

 

ai gaozul antrenat , dupa cate vad ...din Gara de Nord ti se trage?

  • Like 6
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Tataie n-o mai molfăi aici,vezi ca este una care spune ca protejata ta Sarlota este pestoaica,nu se mai mulțumește cu 50% comision,a început sa-si exploateze slugile la maxim.

so pe ea cu tupeu ...nu ierta nimic :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

vezi cum te injura tovarasul tau si pe mine si pe tine ? Macar eu il recunosteam de prostovan , tu-i ridici osanale

"nu mai spune" - clana Miskin

Ai gasit pe cine sa te bazezi   :laugh2

Tocmai aici este diferența intre noi doi.

Tu ești o sluga care ai nevoie de un stăpân care sa te sprijine,Eu ma descurc singur.Poate imi arați unde am tăbărât eu alături de Miskin pe cineva?Nu cred ca l-am citat de mai mult de 3-4 ori.

Asa ca ai supt-o si cu abureala asta. :atm

PS. Cauta ceva mai inteligent.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tocmai aici este diferența intre noi doi.

Tu ești o sluga care ai nevoie de un stăpân care sa te sprijine,Eu ma descurc singur.Poate imi arați unde am tăbărât eu alături de Miskin pe cineva?Nu cred ca l-am citat de mai mult de 3-4 ori.

Asa ca ai supt-o si cu abureala asta. :atm

PS. Cauta ceva mai inteligent.

ba da TU NU STII DECA SA FACI SCANDAL?

  • Like 7
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tataie n-o mai molfăi aici,vezi ca este una care spune ca protejata ta Sarlota este pestoaica,nu se mai mulțumește cu 50% comision,a început sa-si exploateze slugile la maxim.

Cine prostovane? Aia care face normal și anal neprotejat? Oricum, nu e Sarlota mai puștoaică decât tine!

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...